Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Diaspora e re e Shqipërisë, 1.6 milionë shtetas 12-18-2018 18:16 Tiranë Lajme
​Kirurgu plastik shqiptar u nxjerr të palarat e ndërhyrjeve VIP-ave të njohur 12-18-2018 18:00 Tiranë Magazina
​Shëndetësia, shqiptarët paguajnë më shumë nga xhepi për t’u kuruar 12-18-2018 16:37 Tiranë Lajme
​Reshjet e borës, të gjitha akset e Shqipërisë të kalueshme 12-18-2018 10:55 Prishtinë Lajme
​Shqipëri, Avokati i Popullit në mbrojtje të studentëve protestues 12-18-2018 09:57 Prishtinë Lajme
​Shtohen reshjet e borës, zbardhet Shqipëria 12-18-2018 09:09 Prishtinë Lajme
​Studentët nuk ndalen, edhe sot protestë në Shqipëri 12-18-2018 08:29 Prishtinë Lajme
Mot i ndryshueshëm, kryesisht me shi në bregdetin shqiptar 12-18-2018 08:11 Prishtinë Lajme
​Dhërmiu, destinacioni më i kërkuar pas ndërtimit të shëtitores së re 12-18-2018 07:17 Prishtinë Lajme
​Irini Qirjako me lajme të reja: Në dasmën e vajzës do të këndoj vetë 12-17-2018 18:24 Tiranë Magazina
​Shkarkohet nga detyra kryetari i Kushtetueses, nuk justifikon pasurinë 12-17-2018 11:45 Prishtinë Lajme
​Borë e shi edhe në Shqipëri 12-17-2018 08:50 Prishtinë Lajme
​Studentët vazhdojnë protestën në Tiranë 12-17-2018 07:16 Prishtinë Nacionale
​Rama ironi me Bashën në rrjetet sociale 12-16-2018 21:27 Tiranë Lajme
​Unaza e Re, Basha akuzon Ramën për ndryshim të projektit 12-16-2018 18:39 Tiranë Lajme
​Nga nesër, nis shpërndarja e shpërblimeve për pensionistët 12-16-2018 18:33 Tiranë Lajme
​Dita e 12 e protestës së studentëve në Tiranë 12-16-2018 11:43 Prishtinë Arsim
​Dita kur hyri në fuqi vendimi për heqjen e vizave për Shqipërinë 12-15-2018 08:12 Prishtinë Politikë
​Dita e 10 e protestës së studentëve: Nuk kthehemi në universitet! 12-14-2018 15:23 Prishtinë Lajme
​Bregdeti shqiptar me borë të dobët dhe shi 12-14-2018 09:18 Prishtinë Lajme
​Protesta vazhdoi para Kryeministrisë, dy grupet e studentëve bëhen bashkë 12-14-2018 07:36 Prishtinë Lajme
​Shëtitorja e Himarës në konkursin ndërkombëtar “EU MIES AWARD” 12-14-2018 07:18 Prishtinë Lajme
​Rama ia “ngec” universiteteve: Kjo protestë lidhet me ju 12-13-2018 18:13 Tiranë Lajme
​“Këpucët e Krishtlindjes”, nisma për fëmijët e zbathur 12-13-2018 16:59 Tiranë Magazina
​Studentët nuk tërhiqen, protestës i bashkohen edhe qytetarë 12-13-2018 16:21 Tiranë Lajme
​Meta kthen për rishqyrtim ligjin për buxhetin 2019 12-13-2018 13:53 Prishtinë Lajme
​Refuzuan dialogun, Rama-studentëve: Po mbani peng 8 kërkesat 12-13-2018 13:18 Prishtinë Lajme
​Studentët nëpër rrethe, Shkodra e Elbasani “mësyjnë” Tiranën 12-13-2018 10:59 Prishtinë Lajme
​Dhërmiu, fshati turistik që po rilind 12-13-2018 10:09 Prishtinë Lajme
​Ekzekutohet në Athinë një 43-vjeçar nga Fieri 12-13-2018 09:52 Prishtinë Siguri
​Shqipëri, protesta e studentëve zhvendoset para Kuvendit 12-13-2018 09:30 Prishtinë Lajme
​Reshje bore në bregdetin shqiptar 12-13-2018 08:05 Prishtinë Lajme
​“Festa e verërave” në Pogradec, promovim produktit vendor 12-13-2018 07:11 Prishtinë Lajme
​Aktorja e njohur nuk kursen falënderimet: Më zgjodhën në film me CV-në bosh! 12-12-2018 20:09 Tiranë Magazina
​Pse protestojnë studentët. Të rinjtë që nuk përballojnë dot shkollimin 12-12-2018 20:06 Tiranë Lajme
​Sondazh i Gallup International: 1.7 milionë shqiptarë dëshirojnë të largohen nga vendi 12-12-2018 16:05 Tiranë Rajonale
​Muzetë e Beratit mirëpritën vizitorë nga Kosova 12-12-2018 14:23 Prishtinë Lajme
​Protesta në dy kampe, të rejat më të fundit nga Shqipëria 12-12-2018 12:43 Tiranë Lajme
​Rrëshqitja e tokës kërcënon fshatin Vajkal, rrezikohen shtëpitë 12-12-2018 12:32 Tiranë Lajme
​Banka e Shqipërisë: Të ardhura rekord nga turizmi 12-12-2018 11:48 Prishtinë Lajme
​Studentët në Tiranë sot protestojnë vetëm me libra dhe fletë të bardha 12-12-2018 09:48 Prishtinë Lajme
​Vranët dhe shi në bregdetin shqiptar 12-12-2018 08:06 Prishtinë Lajme
​Parku Kombëtar “Shebenik- Jabllanicë” me qendër të re vizitorësh 12-12-2018 07:02 Prishtinë Lajme
​Qindra studentë drejt Kryeministrisë: Prindërit nesër do të bojkotojnë punën 12-11-2018 18:53 Tiranë Lajme
​Çmimi i naftës, në protesta edhe banorët e Vlorës dhe Fierit 12-11-2018 17:12 Tiranë Lajme
​Shqipëria “në këmbë”, bllokohen akset kryesore (Foto) 12-11-2018 17:03 Tiranë Lajme
Duka rikandidon në UEFA, synon të bëhet anëtar komiteti 12-11-2018 14:48 Prishtinë Sport
​Parqet kombëtare të Shqipërisë prezantohen në kryeqytetin slloven 12-11-2018 14:28 Prishtinë Lajme
​Shqipëri, bojkotohet mësimi: Protestojnë studentët e universiteteve 12-11-2018 14:21 Prishtinë Lajme
​Rama: Vazhdoni protestën sa të doni, por ngritni komunimikim me Qeverinë 12-11-2018 11:39 Tiranë Rajonale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!