Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ja ku ishte për darkë mbrëmë kryetari i Kuvendit 04-08-2018 12:33 Prishtinë Nacionale
​Plagosja në Selitë, arrestohet autori tjetër 04-08-2018 10:11 Tiranë Siguri
Zjarr në një dyqan në Tiranë, plagoset pronari 04-08-2018 09:40 Tiranë Siguri
​Bunjaku akuza për De Biazin 04-07-2018 15:37 Sport
​I denoncojnë në portal se shpërndanin drogë në lokal, u gjenden vetëm 8 gram kanabis 04-07-2018 11:30 Shkodër Rajonale
​Përsëri protesta në Shqipëri 04-07-2018 11:15 Prishtinë Nacionale
Dy në pranga për trafikim të narkotikëve, njëri 16 vjeç 04-06-2018 08:54 Siguri
​Vatra-Ramës: Mos e përdor policinë kundër kuksianëve, por kundër kriminelëve 04-05-2018 17:22 Tiranë Lajme
Tarifa e rrugës së Kombit, Rama: Nuk rifillon pagesa pa gjetur një zgjidhje 04-05-2018 12:09 Tiranë Rajonale
Protestuesit në Elbasan hedhin tymuese dhe djegin goma 04-05-2018 11:01 Elbasan Rajonale
​Shembet rruga në zonën e parë të minierës në Bulqizë 04-05-2018 08:43 Rajonale
​Krim në familje, burri masakron gruan me sëpatë 04-05-2018 08:30 Kukës Siguri
​Policia e shpall të paligjshme protestën e opozitës në Shqipëri 04-05-2018 08:05 Prishtinë Nacionale
​Kurti: Rama të heqë taksën e Rrugës së Kombit 04-04-2018 17:33 Tiranë Rajonale
​“Kukësi”, Prokuroria kërkon arrest me burg për 11 persona 04-04-2018 11:30 Tiranë Lajme
​Gjyqi për 23 të arrestuarit e “Rrugës së Kombit” : “Blindohet” Gjykata e Tiranës 04-04-2018 08:50 Prishtinë Nacionale
​Pas djegies, nis rindërtimi i pikës së taksimit 04-03-2018 13:50 Prishtinë Lajme
​Miliona euro dëme nga protesta në Rrugën e Kombit 04-03-2018 12:01 Tiranë Lajme
​Të arrestuarit e Kukësit, masa e sigurisë jepet të mërkurën 04-03-2018 11:38 Tiranë Lajme
​Rama: Opozita përdor Kukësin për të djegur rrugën evropiane 04-03-2018 10:20 Prishtinë Nacionale
​Protestuesit merren në pyetje, të mërkurën para gjykatës 04-02-2018 15:13 Tiranë Rajonale
​Mbi 1 mijë vizitorë në Muzetë e Krujës, shumica italianë e spanjollë 04-02-2018 11:31 Tiranë Rajonale
Tjetër protestë në Kavajë, kundër prishjes së ndërtimeve në Spille 04-02-2018 11:21 Tiranë Rajonale
​Arrestohet një 31 vjeçar për trafikim të veprave të artit dhe kulturës 04-02-2018 10:35 Tiranë Rajonale
​Këshilltarët bashkiak të Kukësit padi prokurorëve dhe policëve, ja katër akuzat 04-02-2018 10:30 Kukës Rajonale
​Nga Kukësi në Tiranë, protesta vijon në policinë e kryeqytetit 04-02-2018 09:55 Tiranë Rajonale
Basha akuzon Ramën, e quan plaçkitës 04-01-2018 22:18 Tiranë Lajme
​Tarifa e Rrugës së Kombit, protesta “zbret” në Tiranë- kërkohet lirimi i të arrestuarve 04-01-2018 21:12 Tiranë Lajme
Pashkët, Meta uron besimtarët katolikë: Me dashuri e solidaritet për njëri-tjetrin 04-01-2018 17:30 Tiranë Lajme
​Basha: Rama po poshtëron Kukësin dhe Kosovën 04-01-2018 14:40 Tiranë Rajonale
Kukës, policia publikon emrat e 23 protestuesve të arrestuar 04-01-2018 13:52 Kukës Rajonale
Kryebashkiaku i Kukësit: Nuk e takoj Ramën pa u liruar të arrestuarit! 04-01-2018 13:49 Kukës Rajonale
Protesta te “Rruga e Kombit”, Rama: Tufa e vandalëve do të marrë ndëshkimin që meriton 04-01-2018 11:33 Tiranë Rajonale
​Protesta te “Rruga e Kombit”, policia arreston natën qytetarët nëpër banesa 04-01-2018 09:34 Kukës Rajonale
​Meta uron Pashkët dhe kërkon më shumë vëmendje ndaj shtresave në nevojë 04-01-2018 09:08 Tiranë Rajonale
Protesta në Kalimash, Prokuroria: Po punojmë të gjejmë autorët dhe shkaktarët e dhunës 03-31-2018 16:30 Prishtinë Rajonale
Kuksianët protestojnë për taksën e rrugës, Rama: Do fluturoni lirë 03-31-2018 15:09 Tiranë Rajonale
Protesta në Kukës, Meta bën thirrje për qetësi dhe dialog 03-31-2018 14:36 Prishtinë Rajonale
​Bilanci paraprak i protestës, policë e qytetarë të plagosur 03-31-2018 13:38 Tiranë Rajonale
​Radhë kilometrike në Rrugën e Kombit 03-31-2018 12:29 Tiranë Rajonale
​Protestuesit në Rrugën e Kombit i vënë flakën sportelit të pagesës 03-31-2018 12:13 Tiranë Rajonale
​Protestuesit përplasen me policinë në Rrugën e Kombit, shkatërrohet sporteli i pagesës – FOTO 03-31-2018 11:49 Tiranë Rajonale
150 mijë shqiptarë janë bërë “italianë”, nga 2012 03-30-2018 09:38 Rajonale
​Pas dënimit reagon skuadra e Skënderbeut 03-30-2018 09:27 Korçë Sport
​Përjashtimi nga UEFA, Skënderbeu do të apelojë vendimin në CAS 03-29-2018 20:55 Korçë Sport
​UEFA dënon me 10 vite përjashtim Skënderbeun 03-29-2018 18:22 Tiranë Sport
​Kotzias mbërrin në Tiranë, takohet me ministrin e Jashtëm Bushati 03-29-2018 13:01 Tiranë Lajme
E pavërtetë që kam ndryshuar qëndrim, droga u kap nga policia shqiptare 28/03/2018 03-29-2018 11:18 Tiranë Rajonale
​93 vjet nga vrasja e Bajram Currit 03-29-2018 07:15 Prishtinë Nacionale
​Briken Calja triumfon në kampionatin evropian të peshëngritjes 03-28-2018 22:14 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!