Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Shtrëngata shiu, rrugët e Durrësit pushtohen nga ujërat e zeza 08-16-2018 14:20 Prishtinë Lajme
​Vijojnë me intensitet punimet në Rrugën e Arbrit, nis hapja e tunelit në Klos 08-16-2018 14:15 Prishtinë Lajme
​Muzeu i Krujës, objektet që tërheqin vëmendjen e vizitorëve 08-16-2018 13:53 Prishtinë Lajme
Korçë, e zë poshtë bombola e gazit; ndërron jetë 3-vjeçari 08-16-2018 13:30 Korçë Siguri
​Blogu ndërkombëtar uron ”mirëseardhjen” me Shkodrën 08-16-2018 13:08 Prishtinë Lajme
​Edi Rama ndan 60 sekonda të fëmijëve në sezonin turistik 08-16-2018 11:09 Prishtinë Lajme
​Për gjashtë muaj, mbi 121 mijë persona kanë hyrë në Shqipëri nga porti i Sarandës 08-16-2018 10:34 Prishtinë Lajme
​Moti për qytetet e Shqipërisë, shikoni temperaturat para se t’i vizitoni 08-16-2018 09:11 Prishtinë Lajme
​Kalaja e Trajanit, një nga pasuritë e trashëgimisë shqiptare 08-16-2018 08:13 Prishtinë Lajme
Alpet shqiptare, me të parën Qendër Profesionale të Zhvillimit të Turizmit 08-16-2018 07:12 Prishtinë Lajme
​Moti i keq në Shqipëri, një aks i bllokuar 08-15-2018 23:21 Prishtinë Lajme
​Porti i Durrësit, në 24 orë hyjnë afër 4 mijë persona 08-15-2018 23:03 Prishtinë Lajme
​Hiking në peizazhet magjepsëse të Shqipërisë për turistët aventurierë 08-15-2018 22:29 Prishtinë Lajme
​Tirana, destinacioni i parë i mijëra turistëve nga Evropa, Azia dhe Australia 08-15-2018 21:10 Prishtinë Lajme
Divjaka “pushtohet” nga turistët, mbi 50 mijë pushues në dy ditë 08-15-2018 19:52 Prishtinë Lajme
​Tirana përfshihet nga stuhia 08-15-2018 19:19 Tiranë Lajme
​Shqipëri: Hidhet nga ura për t’u larë, dyshohet se është mbytur 08-15-2018 17:50 Prishtinë Siguri
​Bylisi, ballkoni panoramik ku shihet gjysma e territorit të Shqipërisë 08-15-2018 17:45 Prishtinë Lajme
Publikohen detaje të njohjes së patentave mes Shqipërisë dhe Greqisë 08-15-2018 17:19 Prishtinë Lajme
​Media italiane: I njëjti det me çmime të ulëta, Shqipëria ia kalon Salentos 08-15-2018 16:06 Prishtinë Lajme
​Kush janë dy shqiptarët që humbën jetën në tragjedinë e Gjenovës (FOTO) 08-15-2018 11:16 Tiranë Rajonale
​Vrau dy persona në 1999, arrestohet 39 vjeçari në Pukë 08-14-2018 18:27 Pukë Siguri
​Ura “Morandi”, ambasada e Shqipërisë në Itali: Deri tani nuk ka shqiptarë të lënduar 08-14-2018 18:00 Tiranë Rajonale
​Tamara, zonë ekonomike që po zhvillohet me ritme të shpejta 08-14-2018 13:37 Prishtinë Lajme
​Kriza demografike, vijon rënia e lindjeve në Shqipëri 08-14-2018 12:45 Prishtinë Lajme
​Magjia e turizmit në Shqipëri 08-14-2018 12:18 Prishtinë Lajme
​Berisha: Qëndrimi i Merkel përgjigje e merituar Beogradit dhe argatëve të tij në Prishtinë 08-14-2018 12:08 Tiranë Rajonale
​Nuk i jep përparësi këmbësorit, aksidenton një shtetase 08-14-2018 11:38 Vlorë Siguri
​Arrestohet në Shëngjin një shtetas i Kosovës, mbante mishin jashtë kushteve të sigurisë 08-14-2018 11:29 Shëngjin Siguri
​Heroi i Tiranës në këto ditë gushti 08-14-2018 10:45 Prishtinë Lajme
​Mot me vranësira i pret pushuesit në Shqipëri 08-14-2018 08:17 Prishtinë Lajme
​Anija që Sarandës i solli mbi një mijë turistë italianë 08-14-2018 07:44 Prishtinë Lajme
​Rritet me rreth 58% numri i bizneseve të reja në zonat turistike në Shqipëri 08-13-2018 16:15 Tiranë Lajme
​Ritvan Zykaj i hutuar dhe me sy të nxirë në sallë 08-13-2018 12:54 Prishtinë Siguri
​Parku Arkeologjik i Amantias, interes në rritje i turistëve të huaj 08-13-2018 12:40 Prishtinë Lajme
​Lëshimi në qarkullim i nyjës së Milotit lehtëson trafikun 08-13-2018 12:23 Prishtinë Lajme
​Rrëshqitje te “Rana e Hedhun”, aktivitete sportive në plazhin e mrekullueshëm 08-13-2018 11:45 Shëngjin Lajme
​Autori i vrasjës së 8 anëtarëve të familjes në Selenicë doli para Gjykatës 08-13-2018 11:21 Vlorë Siguri
​Bregdeti shqiptar me diell dhe shi 08-13-2018 09:17 Prishtinë Lajme
​Ulen shifrat e kriminalitetit në Shqipëri 08-13-2018 08:52 Prishtinë Siguri
​Afër 800 të punësuar për një javë nga zyrat e punës në Shqipëri 08-13-2018 08:28 Prishtinë Ekonomi
​Përmeti fillon t’i jap jetë agroturizmit përmes traditës 08-13-2018 07:29 Prishtinë Lajme
​Mozaiku Termave në Butrint atraksion për turistët e huaj 08-12-2018 16:44 Butrint Lajme
​Apollo: Pesë arsye përse duhet të vizitosh Shqipërinë 08-12-2018 13:54 Tiranë Lajme
​BBC: Vajzat e maleve nga Shqipëria që prodhojnë të brendshme për Evropën 08-12-2018 12:29 Shkodër Lajme
​Tërmeti në Shqipëri, raportohen 67 ndërtesa të dëmtuara 08-11-2018 21:10 Tiranë Lajme
​Reuters për vrasjen në Selenicë: Vrasësi sfidoi kryeministrin Edi Rama në Facebook 08-11-2018 20:12 Selenicë Lajme
Epiqendra e tërmetit në Burrel të Dibrës në Shqipëri 08-11-2018 18:12 Prishtinë Lajme
​Lëkundje të forta tërmeti me magnitude 6,0 në Shqipëri 08-11-2018 17:53 Tiranë Lajme
​Shqipëria, destinacioni i korçerave të luksit 08-11-2018 16:36 Durrës Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!