Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Vëzhguesit vendorë evidentuan shumë parregullësi, pati edhe shitblerje të votave 06-25-2017 20:36 Prishtinë Lajme
​Pjesëmarrja në zgjedhjet në Shqipëri 43,88 % 06-25-2017 20:32 Prishtinë Lajme
​PD: Procesi i votimit të përmbyllet sipas ligjit 06-25-2017 20:03 Prishtinë Lajme
​Komisionerët nuk respektojnë vendimin e KQZ-së 06-25-2017 19:54 Prishtinë Lajme
​Komisionerët largohen nga vendvotimet, KQZ u bënë thirrje të kthehen 06-25-2017 19:42 Prishtinë Lajme
​Basha apel qytetarëve: Vetëm përmes votës mund të ndryshoni jetën tuaj 06-25-2017 19:14 Prishtinë Lajme
​KQZ: Vendvotimet mbyllen në orën 20:00 06-25-2017 18:48 Prishtinë Lajme
​Vasili: Merrni të njohurit dhe familjarët dhe dilni të votoni 06-25-2017 18:17 Prishtinë Lajme
​Të shtëna në një lokal në Kukës 06-25-2017 18:01 Prishtinë Lajme
​Fotografoi votën në Vlorë, në kërkim 54 vjeçari 06-25-2017 17:52 Prishtinë Lajme
​Konflikt në mes përfaqësuesve politik në Librazhd 06-25-2017 15:54 Prishtinë Politikë
​Goditet me veturë një person, dyshohet për motive politike 06-25-2017 15:53 Prishtinë Politikë
​Zguri në konferencë për media (Drejtpërdrejt) 06-25-2017 14:56 Prishtinë Politikë
​Basha: Vetëm me votë mund të ndryshohet Shqipëria 06-25-2017 14:18 Prishtinë Politikë
​Besimtarët myslimanë në Shqipëri falin Namazi në sheshin “Skënderbej” 06-25-2017 10:35 Prishtinë Politikë
KQZ zëvendëson vulën në një qendër votimi në Qarkun e Kukësit 06-25-2017 10:22 Tiranë Lajme
​Fitër Bajrami në Shqipëri falet në shesh (Drejtpërdrejt) 06-25-2017 05:48 Prishtinë Nacionale
Mbi 3 milionë shqiptarë nesër zgjedhin institucionet e reja 06-24-2017 19:15 Prishtinë Lajme
Luan Rama: Struktura të Rilindjes dhe Policisë po përpiqen të shantazhojnë qytetarët 06-24-2017 18:21 Prishtinë Lajme
​Bebe Rexha falënderon fansat e saj (Video) 06-24-2017 17:44 Prishtinë Lajme
​KVV: I bëhet thirrje qytetarëve të distancohen nga shit-blerja e votës 06-24-2017 13:43 Prishtinë Politikë
​Bruçaj: Bajrami, dita e shpresave të reja 06-24-2017 13:10 Prishtinë Nacionale
​Vihet në dispozicion të qytetarëve portali i denoncimeve 06-24-2017 10:57 Prishtinë Nacionale
​Heshtje zgjedhore në Shqipëri 06-24-2017 07:24 Prishtinë Nacionale
​De Biasi: Shqipëria tani është një skuadër që tërheq 06-23-2017 22:36 Prishtinë Lajme
​Basha: Do t’i japim shqiptarëve ekonomi të fortë dhe të nesërme të sigurt 06-23-2017 21:50 Prishtinë Lajme
​Rama: Vlora bën bashkë Kosovën dhe Shqipërinë 06-23-2017 21:43 Prishtinë Lajme
FSHF i heq titullin e kampionit Skënderbeut 06-23-2017 21:17 Prishtinë Lajme
​Meta: Partia Socialiste i ka shpallur luftë shtresës së mesme 06-23-2017 20:10 Prishtinë Lajme
Rritet çmimi i kafes në bursat ndërkombëtare 06-23-2017 20:04 Prishtinë Lajme
​Rama: Nxitja e agroturizmit, instrument për zhvillimin ekonomik 06-23-2017 19:55 Prishtinë Lajme
​Basha: PD mund t’i kthejë dinjitetin e humbur vendit 06-23-2017 19:46 Prishtinë Lajme
​Hapet sezoni turistik në Pogradec 06-23-2017 17:25 Pogradec Lajme
​Interes i lartë për zgjedhjet në Shqipëri 06-23-2017 13:48 Prishtinë Nacionale
​KQZ: Partitë po rrezikojnë procesin 06-23-2017 13:15 Tiranë Politikë
​Eksploziv LSI-së, Koka akuzon PS-në 06-23-2017 11:42 Durrës Siguri
​Shpeztarët kërkojnë importimin e vezëve nga Shqipëria 06-23-2017 09:50 Prishtinë Ekonomi
Lëndë plasëse në zyrën e LSI-së 06-23-2017 09:20 Durrës Siguri
​Rama: PS do ta ndërtojë shtetin shqiptar 06-22-2017 21:48 Prishtinë Lajme
​Basha: Republika e Re ka mbështetjen e Gjermanisë 06-22-2017 21:27 Prishtinë Lajme
​Inzaghi në vend të De Biasit te Shqipëria 06-22-2017 21:24 Prishtinë Lajme
​Meta: Mbi 700 mijë shqiptarë do t’i thonë po LSI-së 06-22-2017 21:18 Prishtinë Lajme
​Rama: Mandatin e ardhshëm do ndërtojmë shtëpinë e shtetit 06-21-2017 22:04 Prishtinë Lajme
​Atentat ndaj dy vëllezërve, i shpëtojnë vdekjes mrekullisht 06-21-2017 20:19 Prishtinë Lajme
Basha: Bota po ndryshon, Shqipëria jo 06-21-2017 18:48 Prishtinë Lajme
Plagosje në zyrën elektorale 06-21-2017 14:52 Vorë Siguri
​“IOM”, kamp për refugjatët në Gjirokastër 06-21-2017 13:23 Prishtinë Lajme
​INSTAT: Në muajin maj është shtuar numri i aksidenteve 06-21-2017 13:01 Prishtinë Lajme
​Arilena Ara me këngën ”Nëntori” renditet në krye të këngëve më të kërkuara në Greqi 06-21-2017 12:42 Prishtinë Lajme
Stoli i Kombëtares, del në skenë emri i Kamolezes 06-21-2017 09:03 Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!