Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Një i vrarë dhe një i plagosur me armë zjarri në Kamzë 04-25-2018 22:10 Tiranë Siguri
​Meta i jep shtetësinë shqiptare arqipeshkvit George Frendo 04-25-2018 20:47 Tiranë Lajme
​Çfarë duhet të bëjmë për udhëtime në “Schengen” nga viti 2020 04-25-2018 19:56 Bruksel Lajme
​Paralajmërohet bllokimi i autostradës 04-25-2018 19:12 Durrës Lajme
​Merkel: Shqipëria ka progres, vendosim në ditët e ardhshme për negociatat 04-25-2018 18:23 Berlin Lajme
​Negociatat, Bushati: Koha e mbetur për të bindur Gjermaninë e Francën 04-24-2018 18:31 Tiranë Lajme
​Avokatja e Xhoxhajt: Apartamenti 100 m/2 i dhuruar nga bashkëjetuesi 04-24-2018 10:21 Tiranë Siguri
​Rriten eksportet e Shqipërisë në BE, Lindje të Mesme e deri në Afrikën e Veriut 04-24-2018 09:36 Prishtinë Ekonomi
​Në Shqipëri sot temperaturat deri në 30 gradë Celcius 04-24-2018 09:28 Prishtinë Lajme
​Tusk sot në Tiranë 04-24-2018 07:29 Prishtinë Lajme
​PD bojkoton komisionet, fokusohet te denoncimi i qeverisë 04-23-2018 21:35 Tiranë Lajme
​Kapen me drogë, pranga për katër shqiptarë 04-23-2018 20:46 Tiranë Siguri
​Ndërron jetën në moshën 91-vjeçare Liri Belishova 04-23-2018 19:48 Tiranë Lajme
​Rritet numri i të huajve në Shqipëri, 677 mijë në tre muaj 04-23-2018 19:24 Tiranë Lajme
​Donald Tusk nesër në Tiranë, Rama takohet të enjten me Merkel 04-23-2018 19:19 Tiranë Lajme
​Negociatat, Rama: I gatshëm për takime në BE me Bashën 04-23-2018 19:08 Tiranë Lajme
Pasuria “djeg” gjyqtaren Kushtetuese, KPK: Nuk justifikon një apartament 04-23-2018 12:04 Prishtinë Siguri
​Gjeorgjiani që mashtroi shqiptarët, zbulohet pronari i Gulf në Shqipëri 04-22-2018 20:57 Tiranë Lajme
​Mbytet një person në Vlorë 04-22-2018 19:32 Vlorë Siguri
​Shqipëri, arrestohen dy shtetas turq 04-22-2018 17:23 Tiranë Lajme
​Süeddeutsche Zeitung: Shqipëria e do një vend në tavolinë 04-21-2018 16:21 Prishtinë Lajme
Lirohen 8 protestues. Apeli mban në burg vetëm 3 kuksianë 04-20-2018 15:37 Tiranë Siguri
​Prokurorja e Apelit nuk kalon vetingun, KPK e shkarkon 04-20-2018 10:21 Shkodër Siguri
Ekstradohet një nga kosovarët e “skemës piramidale” 04-19-2018 15:13 Tiranë Rajonale
Tahiri: Nuk më mbron njeri, nuk ka bir nëne të më pengojë 04-19-2018 12:52 Tiranë Rajonale
​Mogherini: Pesë prioritetet mbeten ende baza 04-18-2018 12:18 Tiranë Lajme
​Rama: Të bashkohemi në një fanellë kuqezi 04-18-2018 11:50 Tiranë Lajme
​Meta: Shqipëria të thellojë reformat kyçe 04-18-2018 11:26 Tiranë Lajme
​Mogherini takoi Metën: Inkurajim të fortë për reforma të mëtejshme 04-18-2018 10:32 Tiranë Lajme
​Xhaçka në Uashington: Shqipëria të jetë pikë kontakti në Ballkanin Perëndimor 04-18-2018 10:05 Uashington Lajme
​Mogherini në Tiranë, sot takon Metën dhe Ramën dhe opozitën 04-18-2018 07:50 Prishtinë Politikë
​”Corriere della Sera”: BE i hap rrugën anëtarësimit të Shqipërisë 04-17-2018 20:17 Prishtinë Lajme
​Rama shigjeton opozitën: La kockat për të mos hapur negociatat 04-17-2018 17:35 Tiranë Lajme
​Xhacka: Sulmi në Siri, përgjigja e duhur 04-14-2018 17:23 Prishtinë Politikë
​Muzeu i FA pasurohet me pavijonin e heroit tonë kombëtar 04-14-2018 15:52 Prishtinë Nacionale
​Dhuna në Kuvend, përjashtohen ministri Bushati dhe 6 deputetë opozitarë 04-12-2018 19:36 Tiranë Lajme
​BB: Shqiptarët më të varfrit në rajon 04-12-2018 16:21 Tiranë Ekonomi
​PD e LSI bllokojnë foltoren: I hedhin miell Ramës 04-12-2018 11:21 Prishtinë Politikë
​Timberwolves janë skuadra e fundit që sigurojnë playoffin, këto janë çiftet e raundit të parë 04-12-2018 11:03 Sport
​Tarifa e Rrugës së Kombit, qeveria nis konsultat me banorët pas protestave 04-12-2018 09:50 Tiranë Rajonale
​Lejonin shqiptarët që u ishte ndaluar udhëtimi në Shengen, arrestohen policët kufitarë 04-12-2018 09:33 Rajonale
​Vjedhja e “Facebook” dhe profilet false, shqetësimi i vetëm i përdoruesve në Shqipëri 04-12-2018 09:29 Prishtinë Siguri
​BB: Tarifa e Rrugës së Kombit, e nevojshme për mirëmbajtjen 04-11-2018 12:07 Tiranë Ekonomi
33 vjet nga vdekja e Enver Hoxhës 04-11-2018 07:25 Prishtinë Nacionale
​Afrimi i sezonit turistik veror, përpjekje për rritjen e numrit të trageteve 04-10-2018 14:20 Tiranë Lajme
​Shqipëri-Kosovë drejt njohjes së pensioneve 04-10-2018 14:14 Tiranë Lajme
​Majko në Zvicër: Fëmijët të ruajnë identitetin shqip 04-10-2018 14:11 Cyrih Lajme
​56 vjet nga vdekja e Ahmet Zogut 04-09-2018 07:26 Prishtinë Nacionale
​Ndjekje penale për protestat, paditen 34 deputetë dhe 60 protestues 04-08-2018 14:53 Tiranë Rajonale
​Kosovarët drejt bregdetit, fluks në doganën e Morinës 04-08-2018 12:45 Rajonale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!