Shqipëri

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Buxheti 2019, ulje taksash e rritje pagash në Shqipëri 09-25-2018 11:56 Prishtinë Ekonomi
​Puka, parajsa e fshehtë e veriut të Shqipërisë 09-25-2018 11:46 Prishtinë Lajme
​UNESCO vëzhgon pjesën shqiptare të liqenit të Ohrit 09-25-2018 08:36 Prishtinë Lajme
​Vranësira dhe re në bregdetin shqiptar 09-25-2018 08:22 Prishtinë Lajme
​Mbi 4 milionë turistë vizituan Shqipërinë në 8 muaj 09-25-2018 07:20 Prishtinë Lajme
​Gjermanët kryesojnë fluksin e turistëve të huaj në Shqipëri 09-24-2018 15:22 Tiranë Lajme
​Baza e NATO-s në Kuçovë, dëshmi e rolit të Shqipërisë në rajon 09-24-2018 12:42 Prishtinë Lajme
​Basha: Në Kuvend po legjitimohet pastrimi i parave të pista 09-24-2018 11:43 Tiranë Rajonale
​Shqipëri, 345 jahte që nga fillimi i vitit, 50 më shumë se më 2017 09-24-2018 10:48 Prishtinë Lajme
​Bregdeti shqiptar kryesisht me diell 09-24-2018 08:35 Prishtinë Lajme
​Aplikacion për autobusët në Tiranë 09-24-2018 07:52 Prishtinë Lajme
​Revista e njohur sllovene: Shqipëria, vendi i shumëllojshmërive 09-24-2018 07:28 Prishtinë Lajme
​Tre të rinj i shpëtojnë mrekullisht vdekjes 09-23-2018 18:42 Tiranë Lajme
​60 mijë bletë zbulohen në çatinë e një spitali 09-23-2018 17:29 SHBA Lajme
​Drogë, mjete prerëse e celularë në burgjet e Shqipërisë 09-23-2018 14:26 Shqipëri Lajme
​E diela e fundit për plazh, javën e ardhshme nis rënia e temperaturave 09-23-2018 12:27 Prishtinë Lajme
​Shpërthim në një banesë në Vlorë 09-23-2018 11:56 Vlorë Lajme
​Shqipëria e treta në Evropë për prodhimin e energjisë e rinovueshme 09-21-2018 19:59 Prishtinë Lajme
​Rruga Kastriot-Arras, përgjysmon distancën drejt Peshkopisë për banorët e 20 fshatrave 09-21-2018 14:27 Prishtinë Lajme
​Tirana, destinacioni i turistëve të huaj edhe në shtator 09-21-2018 10:48 Prishtinë Lajme
​Diell dhe vranësira në bregdetin shqiptar 09-21-2018 08:26 Prishtinë Lajme
​4 vjet nga vizita e Papa Françeskut në Shqipëri 09-21-2018 08:05 Prishtinë Lajme
​Shkodra me kurorën e saj të gjelbër në Ballkonin e Bunës 09-21-2018 07:47 Prishtinë Lajme
Gjermania ia merr edhe berberët Shqipërisë 09-20-2018 20:10 Tiranë Lajme
​Meta shkak i bllokimit të negociatave ndërmjet Greqisë dhe Tiranës 09-20-2018 19:42 Tiranë Lajme
​Diplomimi i absolventëve bllokon rrugën Tiranë – Durrës 09-20-2018 19:35 Shqipëri Lajme
​Basha i reagon Ramës: Kryehajduti kërkon skutave për shkresa të pavlera 09-20-2018 14:07 Tiranë Lajme
​Basha: Veting për politikanët ose mobilizim qytetar 09-20-2018 12:31 Tiranë Lajme
​Mbi 20 mijë të punësuar në 8 muaj 09-20-2018 12:27 Tiranë Ekonomi
​Gramshi me mbi 14 mijë turistë, “thesaret” që fsheh 09-20-2018 12:24 Tiranë Lajme
​Sezoni turistik-Politikat lehtësuese, dyfishuan treguesit e transportit detar 09-20-2018 12:20 Tiranë Lajme
​Gramshi me mbi 14 mijë turistë, thesaret që fsheh 09-20-2018 10:50 Prishtinë Lajme
Bregdeti shqiptar me diell 09-20-2018 08:54 Prishtinë Lajme
​Opozita në Shqipëri bojkoton parlamentin, do të bëjë “kuvend” në Vlorë 09-20-2018 08:31 Prishtinë Lajme
​Turistët gjermanë për Beratin: Qytet mbresëlënës 09-20-2018 07:32 Prishtinë Lajme
​Rama: Gjermania mbështet integrimin e rajonit në BE 09-19-2018 19:35 Prishtinë Lajme
​Aksident në Mallakastër, ndërron jetë 27-vjeçari 09-19-2018 10:17 Mallakastër Siguri
​Aksident në Mallakastër, ndërron jetë 27-vjeçari 09-19-2018 10:17 Mallakastër Siguri
​Pas 20 vitesh, investime në infrastrukturën rrugore në Pogradec 09-19-2018 09:42 Prishtinë Lajme
Mot me diell në bregdetin e Shqipërisë 09-19-2018 08:09 Prishtinë Lajme
​Ekonomia e Shqipërisë gjeneron vende të reja pune, kryeson bujqësia 09-19-2018 07:39 Prishtinë Ekonomi
Hapja e negociatave, moment vendimtar për Shqipërinë 09-18-2018 17:39 Tiranë Lajme
​Investimi 12 milionë euro, për sigurinë e digave dhe energjinë elektrike 09-18-2018 14:32 Tiranë Ekonomi
​Marrëveshja me Gjermaninë, hap drejt migracionit të ligjshëm të punës 09-18-2018 14:27 Tiranë Lajme
​Vettingu në politikë, Rama ironizon Bashën në Twitter 09-18-2018 14:20 Tiranë Lajme
​Objektet pa leje, banorët përplasen me policinë 09-18-2018 14:17 Tiranë Lajme
​Investimet publike, mekanizmi që zhvillon turizmin dhe ekonominë e Shqipërisë 09-18-2018 11:53 Prishtinë Lajme
​Mbi 2.4 milionë tonë mallra në 8 muaj në Portin e Durrësit 09-18-2018 11:13 Prishtinë Lajme
​Aksident me një të vdekur në Elbasan 09-18-2018 10:12 Elbasan Siguri
​Mot me diell në Shqipëri 09-18-2018 09:18 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!