Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Mickoski: Populli i tha jo ndryshimit të emrit dhe identitetit 09-30-2018 21:00 Shkup Lajme
​Xhaferi: Të respektohet vullneti i qytetarëve, sipas tij të vendosin institucionet 09-30-2018 21:00 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Jemi të zgjedhur që të marrim vendime, e jo të kalkulojmë për zgjedhjet e ardhshme 09-30-2018 20:43 Prishtinë Lajme
​Zaev: Pres votim në Kuvend, në të kundërtën shkojmë në zgjedhje të parakohshme 09-30-2018 20:12 Prishtinë Lajme
​Janë mbyllur gjithë vendvotimet, fillojnë konferencat e partive 09-30-2018 19:49 Prishtinë Lajme
​Qytetarët maqedonas thonë se s’ka nevojë për ndryshimin e emrit 09-30-2018 19:24 Shkup Lajme
​KSHZ: Deri në ora 18:30, kanë votuar 34% 09-30-2018 19:13 Prishtinë Lajme
​Në shkollën “Liria” në Çair shumica e votuesve janë shqiptarë 09-30-2018 18:55 Shkup Lajme
​MPB në Maqedoni: Gjashtë incidente të reja gjatë procesit të votimit 09-30-2018 18:54 Shkup Lajme
​28.83 për qind dalja e votuesve deri në 17:00 09-30-2018 17:44 Shkup Lajme
​Referendumi në Maqedoni përmes fotografive 09-30-2018 16:23 Shkup Lajme
​Zaev pret vota pro BE-së dhe NATO-s 09-30-2018 15:51 Shkup Lajme
​Sulmon prindërit, arrestohet nga Policia 09-30-2018 14:25 Prishtinë Lajme
​Qytetarët deri më tani të kënaqur me mbarëvajtjen e referendumit 09-30-2018 12:55 Maqedoni Lajme
Ahmeti: Maqedonia të realizojë qëllimet e saja historike 09-30-2018 12:13 Shkup Lajme
​Referendumi në Maqedoni: Sot dhe nesër lëshohen letërnjoftime me procedurë të përshpejtuar 09-29-2018 11:00 Shkup Lajme
​Ndërron jetë person i dytë i përfshirë në incidentin e armatosur në Shkup 09-29-2018 10:45 Shkup Lajme
​Hahn – Maqedonisë: Ka shumë punë për tu bërë 09-28-2018 13:03 Shkup Lajme
​Ivanov i bën thirrje maqedonasve të bojkotojnë referendumin për emrin 09-27-2018 17:05 Shkup Rajonale
​Në mesnatë fillon heshtja për referendumin 09-27-2018 16:50 Shkup Rajonale
​Qeveria në Maqedoni nuk përfill gjuhën shqipe 09-27-2018 07:35 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Më 30 shator flakim nga qafa një gurë që na peshon tash e 27 vite 09-25-2018 22:45 Prishtinë Lajme
​Shkup, vetëm mbrëmë janë shkaktuar 15 aksidente 09-25-2018 13:17 Prishtinë Siguri
​Referendumin do ta ndjekin 383 vëzhgues vendorë dhe 286 të huaj 09-25-2018 12:42 Shkup Rajonale
​Erë e fuqishme shkakton dëme në Maqedoni 09-24-2018 18:08 Prishtinë Lajme
​Stoltenberg - Maqedonisë: Dera është e hapur, ju presim në NATO 09-23-2018 15:56 Shkup Lajme
​Për 5 ditë parandalohet hyrja ilegale në Maqedoni e 121 emigrantëve 09-23-2018 13:11 Shkup Lajme
​Ahmeti: Më 30 shtator votohet për stabilitet dhe për paqe 09-22-2018 19:59 Prishtinë Lajme
​Me rëndësi vota pro e shqiptarëve në referendumin e 30 shtatorit në Maqedoni 09-20-2018 13:55 Tiranë Lajme
Për një vit mbi 15 mijë raste me sëmundje psikike në Maqedoni 09-20-2018 10:59 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Më 30 shtator votohet ardhmëria e Maqedonisë 09-19-2018 22:29 Prishtinë Lajme
​Hahn-Zaev: Javën e ardhshme fillon procesi i verifikimit 09-18-2018 17:34 Shkup Lajme
​Zaev: Referendumi mundësi historike për vendin 09-18-2018 15:33 Shkup Rajonale
​Gjykimi për rastin “Trajektorja” vazhdon me dëgjimin e “bombave” 09-18-2018 14:13 Shkup Lajme
​Shefi i diplomacisë gjermane për vizitë në Shkup 09-18-2018 10:39 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Të rreshtohemi pranë vendeve anëtare të NATO-së 09-17-2018 23:01 Prishtinë Lajme
​Hahn: Nuk ka anëtarësim në BE pa liri të mediave 09-17-2018 16:33 Shkup Lajme
​Mattis: Jemi të gatshëm të presim Maqedoninë si anëtaren e 30-të të NATO-s 09-17-2018 12:16 Shkup Lajme
​Marrëveshje për njohjen e Patentë shoferit mes Maqedonisë dhe Gjermanisë 09-17-2018 08:05 Prishtinë Lajme
​Marrëveshje për njohjen e patentë shoferit mes Maqedonisë dhe Gjermanisë 09-16-2018 21:22 Shkup Lajme
​Marsh në mbështetje të referendumit 09-16-2018 20:03 Shkup Lajme
​Ahmeti: Patriotizëm është të votosh për ardhmërinë e vendit më 30 shtator 09-16-2018 19:42 Kërçovë Lajme
​Ali Ahmeti: Nuk ka Evropë të sigurt, pa një Ballkan të qetë 09-15-2018 19:04 Prishtinë Lajme
​Lidhja e Shkupit me Prishtinën, autostrada me shumë sfida 09-15-2018 14:26 Shkup Lajme
​Basha viziton Maqedoninë në prag të referendumit 09-15-2018 14:13 Shkup Lajme
​Ahmeti: Të bëhemi vendi i 30 në NATO 09-14-2018 22:37 Prishtinë Lajme
​Alternativa e vetme për Evropën Juglindore është integrimi në NATO dhe BE 09-13-2018 19:38 Prishtinë Lajme
​Ali Ahmeti: Më 30 shtator vendoset e ardhmja e jonë 09-12-2018 23:05 Prishtinë Lajme
​Mogherini nesër në Shkup 09-12-2018 19:45 Shkup Lajme
​Xhaferi: Qytetarët dinë ta zgjedhin të ardhmen e tyre 09-11-2018 21:50 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!