Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Maqedonia pret të zgjedh kontestin rreth emrit me Greqinë më 9 qershor 06-05-2018 18:43 Prishtinë Lajme
​Kotzias: Ka ardhur koha për përgjigje për çështjen e emrit 06-05-2018 11:10 Prishtinë Lajme
​Shënohet 24-vjetori i themelimit të Universitetit të Tetovës 06-04-2018 07:13 Prishtinë Nacionale
​VMRO e Maqedonisë kërkon zgjedhje të parakohshme e qeveri teknike 06-03-2018 19:48 Prishtinë Lajme
​Në 2020 bëhet regjistrimi i popullsisë në Maqedoni 06-01-2018 14:30 Prishtinë Lajme
​Ekspertët për emrin: Ivanov nuk guxon ta bllokojë marrëveshjen 05-31-2018 17:46 Shkup Lajme
​‘Koalicioni vendos se kur Ligji për gjuhët do të publikohet në gazetën zyrtare’ 05-29-2018 13:37 Shkup Lajme
Mogherini optimiste për zgjidhjen e kontestit Maqedoni-Greqi 05-29-2018 10:28 Prishtinë Lajme
​Dimitrov: Kemi arritur në një kornizë për marrëveshjen e emrit 05-28-2018 15:09 Shkup Rajonale
​Shtrenjtohen sërish çmimet e derivateve në Maqedoni 05-28-2018 14:45 Prishtinë Ekonomi
​Dimitrov: Kemi arritur në një kornizë për marrëveshjen e emrit 05-28-2018 13:23 Prishtinë Lajme
​Nuk ka përparim për emrin e Maqedonisë, shpresë te Brukseli 05-25-2018 21:40 Prishtinë Lajme
​Ahmeti takon zyrtarin e lartë amerikan: Koha për zgjidhje të emrit 05-24-2018 10:22 Prishtinë Lajme
​Nikolla Gruevski dënohet me dy vjet burg 05-23-2018 14:36 Prishtinë Nacionale
​‘Është përshtypje e gabuar se Shkupi po neglizhon bashkëpunimin me Serbinë’ 05-23-2018 12:04 Beograd Lajme
Sheshel kundër vizitës së Talat Xheferit në Beograd 05-21-2018 16:31 Beograd Lajme
​Akuzë penale kundër Zaev për shkak të emrit të ri të Maqedonisë 05-21-2018 12:44 Shkup Lajme
​Sot vendimi për rastin “Ryshfeti”, Zaev rrezikon 5 vjet burg 05-21-2018 10:20 Prishtinë Lajme
​Kocias për të vizitë në SHBA, diskutohet për emrin e Maqedonisë 05-20-2018 20:09 Athinë Lajme
​Opozita rrëzon propozimin e ri për emrin e Maqedonisë 05-20-2018 19:30 Shkup/Athinë Lajme
​Ivanovi nuk komenton propozimin për emrin 05-19-2018 21:29 Prishtinë Lajme
​Krerët e shtetit ende nuk janë informuar për propozimin e ri të emrit 05-18-2018 17:04 Shkup Rajonale
​”Maqedonia e Ilindenit”, i papranueshëm për historianët 05-18-2018 16:31 Prishtinë Rajonale
​Zaev: Bashkë me Tspiras deri te zgjidhja e dinjitetshme 05-17-2018 12:30 Prishtinë Nacionale
Inter dhe PSG interesohen për Bardhin 05-16-2018 19:28 Prishtinë Lajme
Theresa May viziton Maqedoninë 05-15-2018 11:04 Prishtinë Lajme
​Tri vjet nga konflikti i armatosur në Kumanovë 05-09-2018 07:17 Prishtinë Nacionale
​Ivanov takon presidentin bullgar në Dojran 05-06-2018 13:20 Prishtinë Politikë
Kërkimet për dy policët kosovarë spostohen në Maqedoni 04-30-2018 20:02 Shkup Rajonale
​Fjalimi në maqedonisht i Tuskut irriton Greqinë 04-28-2018 18:39 Prishtinë Lajme
​Përfundoi samiti Bërdo-Brioni në Shkup 04-27-2018 20:08 Shkup Rajonale
​Thaçi dhe Xhaferi bisedojnë për avancimin e të drejtave të shqiptarëve në Maqedoni 04-27-2018 14:46 Prishtinë Lajme
​Thaçi dhe Tusk në samitin Brdo-Brijuni 04-27-2018 08:04 Prishtinë Lajme
​Presidentja kroate viziton Maqedoninë, takon edhe Xhaferin 04-26-2018 10:30 Prishtinë Lajme
​Greqia e zemëruar: Hahn po minon bisedimet me Maqedoninë 04-24-2018 22:20 Athinë Lajme
​Para Prishtinës, diplomati grek viziton Shkupin për çështjen e emrit 04-12-2018 09:44 Prishtinë Politikë
​Mocioni i opozitës nuk kaloi, Qeveria Zaev qëndron 04-12-2018 07:40 Prishtinë Politikë
​Maqedoni: Shifra alarmante të vdekshmërisë së foshnjave 04-11-2018 07:42 Prishtinë Nacionale
​Azemi: Para 20 viteve u botua gazeta e parë e pavarur shqipe në Maqedoni 04-10-2018 18:16 Prishtinë Lajme
​Xhaferi: Sulmuesit kërcënonin se do na vrisnin të gjithëve 04-10-2018 14:13 Prishtinë Nacionale
​Xhaferi, dëshmitar në seancën për tentim vrasjen e Selës 04-10-2018 10:53 Shkup Lajme
​Zaev: Ligji për gjuhët nuk paraqet kurrfarë dhimbje 04-08-2018 12:54 Shkup Rajonale
​Edhe Maqedonisë po i ikin mjekët 04-08-2018 09:36 Shkup Shëndetësi
Incidenti në Tetovë, paraburgim për 12 të dyshuar 04-07-2018 15:15 Tetovë Siguri
​I vrari dhe të plagosurit në Reçicë janë nga Kumanova 04-05-2018 20:17 Prishtinë Lajme
​Një i vrarë pranë selisë së BDI-së 04-05-2018 20:09 Prishtinë Lajme
​Për herë të parë në Shkup, festivali i madh muzikor “Enter fest” 04-02-2018 11:56 Shkup Rajonale
​New York Times: “Shkupi 2014”, një marrëzi identitet 03-31-2018 07:59 Shkup Nacionale
​Nimetz: Çështja e emrit të Maqedonisë drejt zgjidhjes 03-30-2018 19:07 Prishtinë Lajme
​Ahmeti:Maqedonia më 17 prill merr rekomandimin për negociata me BE 03-28-2018 18:42 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!