Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​BDI përshëndet zgjedhjen e Xhaferit për kryetar të Kuvendit 04-28-2017 19:48 Prishtinë Lajme
Ministri Nuhiu shkarkoi Çavkovin nga Shtabi operativ 04-28-2017 19:29 Prishtinë Lajme
​Maqedonasit fillojnë protestën para zyrës së BE-së 04-28-2017 19:16 Prishtinë Lajme
​Taravari: Triumfuan si kanibalë me kufomën e një burri shqiptar 04-28-2017 18:47 Prishtinë Lajme
​Zaev: Dhuna e mbrëmshme, tentativë për vrasje me paramendim 04-28-2017 15:50 Shkup Lajme
​Mbi 40 të lënduar në Kuvendin e Maqedonisë 04-28-2017 00:02 Prishtinë Lajme
​LSDM: Fajtorë janë Gruevski dhe Ivanov 04-27-2017 23:38 Prishtinë Lajme
BDI bënë thirrje për gjakftohtësi 04-27-2017 23:28 Prishtinë Lajme
​Grubi: Ziadini është në spital 04-27-2017 23:14 Prishtinë Lajme
​Evakuohen deputetët dhe gazetarët nga Kuvendi i Maqedonisë 04-27-2017 23:07 Prishtinë Lajme
​Ambasada amerikane përshëndet zgjedhjen e Xhaferit për kryetar të Kuvendit 04-27-2017 22:49 Prishtinë Lajme
​Për të tretin vit me radhë, organizohet aktiviteti “Ditët e pastrimit në lagjen tonë” 04-27-2017 22:39 Prishtinë Lajme
​Policia tenton të vë kontrollin në Kuvendin e Maqedonisë 04-27-2017 22:35 Prishtinë Lajme
​Ivanov kërkon ndalimin e dhunës 04-27-2017 22:32 Prishtinë Lajme
​Polica nuk arrin të largojë protestuesit nga Kuvendi i Maqedonisë 04-27-2017 21:47 Prishtinë Lajme
​Nuhiu: Për një kohë të shkurtër do të kemi gjithçka në kontroll 04-27-2017 21:31 Prishtinë Lajme
​Gruevski: Dhuna nuk është zgjidhje 04-27-2017 21:06 Prishtinë Lajme
​Gjendja shëndetësore e Ziadin Selës është jashtë rrezikut për jetë 04-27-2017 20:48 Prishtinë Lajme
Ambasadorët kërkojë qetësim të situatës në Maqedoni 04-27-2017 20:38 Prishtinë Lajme
​Ziadin Sela në gjendje të rëndë shëndetësore 04-27-2017 20:26 Prishtinë Lajme
​Kasami: Deputetët e Lëvizjes Besa kanë dalë nga Kuvendi para se të sulmohej nga protestuesit 04-27-2017 20:13 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Po mundohemi ta menaxhojmë situatën 04-27-2017 19:58 Prishtinë Lajme
​Protestuesit dëbojnë gazetarët nga Kuvendi, VMRO bashkë me protestuesit 04-27-2017 19:45 Prishtinë Lajme
​Protestuesit në Kuvend, policia bënë spektakël 04-27-2017 19:39 Prishtinë Lajme
​Protestuesit sulmojnë deputetët, asnjë polic në Kuvend 04-27-2017 19:29 Prishtinë Lajme
​Protestuesit pushtojnë Kuvendin e Maqedonisë 04-27-2017 19:21 Prishtinë Lajme
​Milloshovski: Zaev po bën grusht-shtet 04-27-2017 19:15 Prishtinë Lajme
Talat Xhaferi zgjidhet kryetar i Kuvendit, protestuesit hyjnë në Kuvend 04-27-2017 19:04 Prishtinë Lajme
​Zaev: Së shpejti zgjedhim kreun e Kuvendit 04-27-2017 17:26 Prishtinë Lajme
​Vazhdimi i nëntëmbëdhjetë i seancës konstitutive në Kuvendin e Maqedonisë 04-26-2017 08:00 Prishtinë Lajme
Maqedoni: Ambasadorët kundër zgjedhjeve të reja 04-25-2017 18:12 Shkup Lajme
​Vazhdimi i seancës maratonike i Kuvendit të Maqedonisë 04-25-2017 08:40 Prishtinë Lajme
​Vazhdojnë protestat antishqiptare 04-24-2017 20:21 Prishtinë Lajme
​Vazhdim i shtatëmbëdhjetë i seancës konstitutive të Kuvendit të Maqedonisë 04-24-2017 10:11 Prishtinë Lajme
​Kriza politike në Maqedoni i çon në depresion qytetarët 04-23-2017 19:44 Prishtinë Lajme
​VMRO: Populli do ta ndalojë dygjuhësinë 04-22-2017 18:19 Prishtinë Lajme
​Protesta antishqiptare, tenda para Kuvendit të Maqedonisë 04-21-2017 19:49 Prishtinë Lajme
Vazhdojnë protestat antishqiptare 04-20-2017 21:31 Prishtinë Lajme
​Vazhdojnë protestat antishqiptare 04-19-2017 20:29 Prishtinë Lajme
​DASH: Ekziston shumicë e qartë, e cila pret formimin e qeverisë në Maqedoni 04-19-2017 19:13 Prishtinë Lajme
​Vazhdimi i 14-të i mbledhjes konstitutive të Kuvendit të Maqedonisë 04-19-2017 08:23 Prishtinë Lajme
​Maqedonasit nuk ndalojnë protestat antishqiptare 04-18-2017 20:14 Prishtinë Lajme
VMRO: Zaev tregtoi me interesat më të larta shtetërore dhe kombëtare 04-18-2017 11:32 Prishtinë Lajme
​Vazhdimi i seancës maratonike i Kuvendit të Maqedonisë 04-18-2017 08:13 Prishtinë Lajme
​LSDM: Shumica parlamentare do ta zbatojë vullnetin qytetar 04-17-2017 13:17 Prishtinë Lajme
​Kuvendi i Maqedonisë vazhdon nesër seancën konstituive 04-17-2017 11:36 Prishtinë Lajme
​Partitë shqiptare kundërshtojnë presidentin Ivanov 04-16-2017 18:21 Prishtinë Lajme
​Prej të hënës rënie e temperaturave në Maqedoni 04-16-2017 09:26 Prishtinë Nacionale
​LSDM: Kemi plan për zhbllokimin e Kuvendit 04-13-2017 15:58 Prishtinë Lajme
​LSDM kërkon transferim paqësor të pushtetit, VMRO kërkon zgjedhje të reja 04-13-2017 13:47 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!