Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Pas zgjedhjeve lokale në Maqedoni ndryshime në Qeveri dhe Parlament 10-30-2017 14:25 Prishtinë Politikë
​LSDM udhëheq në 57 komuna, BDI 10, VMRO-DPMNE 5, Aleanca 3, BESA e PDSH 1 10-30-2017 12:39 Shkup Rajonale
​KSHZ-ja shpalli rezultatet preliminare, mungojnë anëtarët e VMRO-së 10-29-2017 23:40 Shkup Rajonale
​KSHZ: Rezultatet nga numërimi i votave deri në orën 21 e 20 10-29-2017 22:44 Shkup Rajonale
​Kasami: Fitoi LSDM-ja dhe humbi BDI-ja 10-29-2017 22:14 Shkup Rajonale
​Sela nuk e pranon rezultatin e zgjedhjeve 10-29-2017 22:00 Strugë Rajonale
​Zaev: VMRO-ja të njoh rezultatin zgjedhor 10-29-2017 21:37 Shkup Rajonale
​Ahmeti shpalli fitoren në shumicën e komunave shqiptare 10-29-2017 21:16 Shkup Rajonale
​Sela: Kemi votat e shqiptarëve, Zaevi thelloi ndarjen 10-29-2017 21:01 Strugë Rajonale
​Ja kush prin sipas rezultateve jo zyrtare të KSHZ-së 10-29-2017 20:50 Shkup Rajonale
​Ja kush prin sipas rezultateve jo zyrtare të KSHZ-së 10-29-2017 20:49 Shkup Rajonale
​Gruevski: Shumë parregullsi në rrethin e dytë zgjedhor 10-29-2017 20:34 Shkup Rajonale
​Besa: Procesi zgjedhor sot me një sërë parregullsish 10-29-2017 19:52 Shkup Rajonale
​Dy persona arrestohen për blerje votash 10-29-2017 19:40 Shkup Siguri
​BDI: Zgjedhjet ishin të lira dhe demokratike 10-29-2017 19:28 Shkup Rajonale
​KSHZ: Deri në orën 17:00 kanë dal të votojnë 43.83 përqind 10-29-2017 18:37 Shkup Rajonale
​MOST regjistron parregullsitë e para gjatë procesit të votimit 10-29-2017 18:12 Shkup Rajonale
​Civil: Evidentohen 29 shkelje gjatë votimit 10-29-2017 17:18 Rajonale
Angelovski: Procesi i votimit pa probleme serioze 10-29-2017 17:10 Shkup Rajonale
​KSHZ: Procesi i votimit rrjedh pa probleme 10-29-2017 12:16 Prishtinë Nacionale
​Maqedoni, shkeljet zgjedhore ndëshkohen penalisht 10-29-2017 11:57 Prishtinë Politikë
​Raundi i dytë i zgjedhjeve lokale në Maqedoni 10-29-2017 06:57 Prishtinë Politikë
​Heshtje parazgjedhore në Maqedoni 10-28-2017 07:06 Prishtinë Politikë
​Maqedoni, përfundon fushata, nga mesnata heshtja zgjedhore 10-27-2017 09:15 Prishtinë Nacionale
​BDI është parti e parë në shumë komuna, në balotazh pret të fitojë edhe në Strugë 10-16-2017 15:14 Shkup Lajme
​Në raundin e parë u zgjodhën 45 kryetar komunash, 35 shkojnë në raundin e dytë 10-16-2017 14:27 Prishtinë Lajme
​LSDM udhëheq në 43, VMRO-DPMNE në 14, ndërsa BDI në nëntë komuna 10-16-2017 07:40 Prishtinë Lajme
​BDI-ja shpall fitoren në Kërçovë dhe Plasnicë, shkon në balotazh në 12 komuna 10-15-2017 23:44 Prishtinë Lajme
​BDI feston fitoren edhe në Çair 10-15-2017 22:53 Prishtinë Lajme
​Aleanca për Shqiptarët filloi festën e fitores në Strugë (Video) 10-15-2017 22:01 Prishtinë Lajme
​Ahmeti shpall fitoren e parë në Kërçovë 10-15-2017 20:56 Shkup Rajonale
​Spasovski: Zgjedhjet ishin të qeta, pa shkelje të rënda 10-15-2017 20:50 Prishtinë Lajme
​BDI: Ishte një proces korrekt dhe demokratik i votimit 10-15-2017 20:12 Prishtinë Lajme
​MOST: Votime familjare, përleshje fizike dhe parregullsi me listat 10-15-2017 19:21 Prishtinë Lajme
​KSHZ: Pjesëmarrja deri në orën 17:00 ishte 49.14 për qind 10-15-2017 18:35 Prishtinë Lajme
Arrestohet një person i cili ka fotografuar votën e tij 10-15-2017 16:38 Shkup Siguri
​MPB: Deri në orën 12:00 nuk janë regjistruar prishje serioze gjatë votimit 10-15-2017 15:55 Shkup Rajonale
​Disa denoncime në Prokurorinë Publike për parregullsi zgjedhore 10-15-2017 15:42 Shkup Rajonale
​MOST regjistroi parregullsi gjatë votimit 10-15-2017 15:21 Shkup Politikë
Ambasada e SHBA-së apelon: Qytetarët të shfrytëzojnë të drejtën e votës 10-15-2017 15:00 Shkup Rajonale
​Zaev: Sot është ditë e madhe për demokracinë në Maqedoni 10-15-2017 14:47 Shkup Rajonale
KSHZ: Dalja në votime deri në orën 13 është 27,11 përqind 10-15-2017 14:41 Shkup Politikë
​MOST: Parregullsi dhe vonesa në disa vendvotime 10-15-2017 11:51 Prishtinë Politikë
​Sot mbahen zgjedhjet lokale në Maqedoni 10-15-2017 07:04 Prishtinë Politikë
​Nesër mbahen zgjedhjet lokale në Maqedoni 10-14-2017 23:30 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: BDI do t’i fitojë shumicën e komunave shqiptare 10-12-2017 11:43 Tetovë Politikë
​KSHZ e Maqedonisë filloi me shpërndarjen e materialit zgjedhor 10-12-2017 10:18 Prishtinë Politikë
​Kriza politike dhe pasiguria, pengojnë investimet në Maqedoni 10-08-2017 16:31 Prishtinë Ekonomi
​Ali Ahmeti: Mos e përçani votën e shqiptarëve 09-27-2017 20:09 Shkup Lajme
​Ahmeti kërkon mobilizim për fitore në zgjedhjet e 15 tetorit 09-24-2017 19:32 Shkup Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!