Maqedoni

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Referendumin do ta ndjekin 383 vëzhgues vendorë dhe 286 të huaj 09-25-2018 12:42 Shkup Rajonale
​Erë e fuqishme shkakton dëme në Maqedoni 09-24-2018 18:08 Prishtinë Lajme
​Stoltenberg - Maqedonisë: Dera është e hapur, ju presim në NATO 09-23-2018 15:56 Shkup Lajme
​Për 5 ditë parandalohet hyrja ilegale në Maqedoni e 121 emigrantëve 09-23-2018 13:11 Shkup Lajme
​Ahmeti: Më 30 shtator votohet për stabilitet dhe për paqe 09-22-2018 19:59 Prishtinë Lajme
​Me rëndësi vota pro e shqiptarëve në referendumin e 30 shtatorit në Maqedoni 09-20-2018 13:55 Tiranë Lajme
Për një vit mbi 15 mijë raste me sëmundje psikike në Maqedoni 09-20-2018 10:59 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Më 30 shtator votohet ardhmëria e Maqedonisë 09-19-2018 22:29 Prishtinë Lajme
​Hahn-Zaev: Javën e ardhshme fillon procesi i verifikimit 09-18-2018 17:34 Shkup Lajme
​Zaev: Referendumi mundësi historike për vendin 09-18-2018 15:33 Shkup Rajonale
​Gjykimi për rastin “Trajektorja” vazhdon me dëgjimin e “bombave” 09-18-2018 14:13 Shkup Lajme
​Shefi i diplomacisë gjermane për vizitë në Shkup 09-18-2018 10:39 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Të rreshtohemi pranë vendeve anëtare të NATO-së 09-17-2018 23:01 Prishtinë Lajme
​Hahn: Nuk ka anëtarësim në BE pa liri të mediave 09-17-2018 16:33 Shkup Lajme
​Mattis: Jemi të gatshëm të presim Maqedoninë si anëtaren e 30-të të NATO-s 09-17-2018 12:16 Shkup Lajme
​Marrëveshje për njohjen e Patentë shoferit mes Maqedonisë dhe Gjermanisë 09-17-2018 08:05 Prishtinë Lajme
​Marrëveshje për njohjen e patentë shoferit mes Maqedonisë dhe Gjermanisë 09-16-2018 21:22 Shkup Lajme
​Marsh në mbështetje të referendumit 09-16-2018 20:03 Shkup Lajme
​Ahmeti: Patriotizëm është të votosh për ardhmërinë e vendit më 30 shtator 09-16-2018 19:42 Kërçovë Lajme
​Ali Ahmeti: Nuk ka Evropë të sigurt, pa një Ballkan të qetë 09-15-2018 19:04 Prishtinë Lajme
​Lidhja e Shkupit me Prishtinën, autostrada me shumë sfida 09-15-2018 14:26 Shkup Lajme
​Basha viziton Maqedoninë në prag të referendumit 09-15-2018 14:13 Shkup Lajme
​Ahmeti: Të bëhemi vendi i 30 në NATO 09-14-2018 22:37 Prishtinë Lajme
​Alternativa e vetme për Evropën Juglindore është integrimi në NATO dhe BE 09-13-2018 19:38 Prishtinë Lajme
​Ali Ahmeti: Më 30 shtator vendoset e ardhmja e jonë 09-12-2018 23:05 Prishtinë Lajme
​Mogherini nesër në Shkup 09-12-2018 19:45 Shkup Lajme
​Xhaferi: Qytetarët dinë ta zgjedhin të ardhmen e tyre 09-11-2018 21:50 Prishtinë Lajme
​Maqedoni-Greqi, komitet i përbashkët për histori 09-10-2018 19:21 Shkup Lajme
​Qeveria e Maqedonisë: Intensifikohen punimet në autostradën drejt Kosovës 09-10-2018 19:16 Shkup Lajme
​Kociançiq: Referendumi të reflektojë vullnetin e lirë të qytetarëve 09-10-2018 18:01 Shkup Lajme
​Le Drian: Franca mbështet perspektivën europiane të Ballkanit Perëndimor 09-08-2018 18:59 Prishtinë Lajme
Talat Xhaferi takon Merkel në drekën shtruar për nder të saj 09-08-2018 17:18 Shkup Lajme
​Merkel nuk takon Ivanovin 09-08-2018 15:06 Shkup Lajme
​Merkel përsërit qëndrimin: Integriteti territorial është kyç për stabilitetin e rajonit 09-08-2018 15:02 Shkup Lajme
​Merkel në Shkup, përkrah marrëveshjen për emrin me Greqinë 09-08-2018 13:18 Shkup Lajme
​Angela Merkel viziton sot Maqedoninë 09-08-2018 10:58 Shkup Lajme
Maqedonia sot kremton 27 vjetorin e pavarësisë 09-08-2018 07:30 Prishtinë Politikë
​Stoltenberg në Shkup: Shpresoj që herën tjetër të vij në një vend anëtar të NATO-s 09-06-2018 14:33 Shkup Rajonale
​Asselborn: “Ju presim në NATO” 09-06-2018 13:00 Shkup Lajme
​Anketa në Maqedoni, mbi 40 për qind e qytetarëve pro emrit të ri të shtetit 09-06-2018 08:26 Shkup Lajme
​“Tanku”, pritet vendimi për dënimin e Gruevskit 09-05-2018 17:25 Shkup Lajme
​Port për Maqedoninë”, Zaev: Rama ma premtoi në Durrës 09-05-2018 13:35 Shkup Rajonale
​Zaev: Dokumentet e Wikiliks, arsye e mjaftueshme për të mbështetur referendumin 09-04-2018 17:31 Shkup Lajme
​Vrasja e trefishtë në Dibër, tre të arrestuar 09-03-2018 16:36 Dibër Siguri
​Merkel viziton Maqedoninë 09-03-2018 14:34 Berlin Lajme
​Karavani i bashkëbisedimit me qytetarët “Zëri yt” filloi nga Komuna e Çairit 09-01-2018 19:05 Prishtinë Lajme
​Shkëndija përshëndetet nga Liga e Evropës 08-30-2018 22:40 Prishtinë Lajme
​Referendumi i 30 shtatorit, Ahmeti: Nuk ka vend për kalkulime 08-30-2018 14:58 Shkup Lajme
​Limaj në Shkup: Shqiptarët nuk mund t’i dominojë dhe sundojë kurrë më askush 08-27-2018 14:44 Prishtinë Lajme
​Zaev anulon vizitën në Durrës 08-27-2018 13:20 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!