Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Dhjetë gënjeshtrat e femrave që kanë frikë nga dashuria 01-21-2018 21:27 Londër Magazina
​VW do të “rindërtojë” Golf 8 GTI dhe R 01-21-2018 21:12 Shtutgart Teknologji
Kujdes nga mashtruesit në WhatsApp: Nëse e merrni këtë mesazh ... 01-21-2018 21:05 San Francisko Teknologji
​Zbulohen aplikacionet që vjedhin fjalëkalime në Facebook 01-21-2018 20:59 Londër Teknologji
​Nokia punon në telefonin e ri me 6 kamera 01-21-2018 20:48 Helsinki Teknologji
​Berisha: Edi Rama nuk lejoi vendosjen e shtatores së Rugovës në Tiranë 01-21-2018 20:43 Tiranë Lajme
​Lavrov: Veprimet e njëanshme të SHBA-së kanë zemëruar Turqinë 01-21-2018 20:35 Moskë Lajme
​OKB diskuton nesër mbi Sirinë 01-21-2018 20:12 Paris/Nju Jork Lajme
​Zgjedhjet për kryetar të VV-së, nis procesi i numërimit 01-21-2018 20:05 Prishtinë Lajme
​Thaçi deklarohet rreth vizitës së Vuçiq në Kosovë 01-21-2018 19:51 Prishtinë Lajme
​Brukseli planifikon të pranojë 6 shtete në BE 01-21-2018 19:45 Bruksel Lajme
​Policia shpërndanë protestuesit, 12 të arrestuar në Stamboll 01-21-2018 19:37 Ankara Lajme
Vuçiq- Trajkoviq takohen më 30 janar 01-21-2018 19:33 Beograd Lajme
​Rrëzohet një helikopter ushtarak, dy të vdekur 01-21-2018 19:25 Uashington Lajme
​Stern: Rusia posedon “armën e ferrit” 01-21-2018 19:21 Moskë/Berlin Teknologji
​SHBA i bën thirrje Turqisë të tregojë përmbajtje në Siri 01-21-2018 19:10 Uashington Lajme
​Voton edhe Shpend Ahmeti 01-21-2018 19:02 Prishtinë Lajme
​"Vuçiq e di – njëherë marrëveshja për Kosovën, atëherë Serbia në BE" 01-21-2018 18:51 Beograd Lajme
​Maqedonasit djegin flamurin e BE-së në Shkup 01-21-2018 18:34 Shkup Lajme
​Futbolli amerikan bëhet më interesant 01-21-2018 18:29 Uashington Magazina
​Vizita e Vuçiqit eliminoi efektin domino të vrasjes së Ivanoviqit 01-21-2018 18:24 Beograd Lajme
​Haziri: Rugova bëri historinë epokale të shqiptarëve në Ballkan 01-21-2018 18:11 Prishtinë Lajme
​Real Madridi luan tenis me Deportivo La Coruna 01-21-2018 18:06 Sport
​“Jam viktimë e rrjeteve sociale” 01-21-2018 18:03 Kanberra Magazina
​Ura më e rrezikshme në botë (Video) 01-21-2018 18:01 Moskë Teknologji
​Pacolli: Rugova është i papërsëritshëm 01-21-2018 17:58 Prishtinë Lajme
​Britanikja me hixhab reklamon prodhimin e ri të L'Oreal për flokë 01-21-2018 17:50 Londër Magazina
​Selfie në Facebook zbulon vrasësin 01-21-2018 17:47 Otava Magazina
​Jennifer Lopez tregon trupin perfekt me xhinse (Foto) 01-21-2018 17:46 Los Anxhelos Magazina
​Mercedes Swarovsky 01-21-2018 17:42 Berlin Teknologji
​Sasi të mëdha akulli zbulohen nën sipërfaqen e Marsit 01-21-2018 17:29 Uashington Teknologji
​Ford konfirmon 40 modele ekologjike deri në vitin 2022 01-21-2018 17:26 Detroit Teknologji
Zvicra ndalon gatimin e karavidheve të gjalla 01-21-2018 17:23 Bernë Ekonomi
Bayern Munich mposht Werder Bremenin në sfidën me plotë gola 01-21-2018 17:23 Sport
​Veturat e Putinit dalin në treg vitin e ardhshëm 01-21-2018 17:19 Moskë Teknologji
​Gazetari “e pështyn” aktoren, ja si përgjigjet ajo 01-21-2018 17:18 Los Anxhelos Magazina
​Kimistët dalin me teori të re për origjinën e jetës në Tokë 01-21-2018 17:15 Londër Teknologji
Kina ndërton kullën për pastrimin e ajrit 01-21-2018 17:14 Pekin Teknologji
​Depresioni rrit rrezikun e vdekjes së parakohshme 01-21-2018 17:11 Londër Shëndetësi
​“Shtegu i Shpresës” mbahet më 3 dhe 4 mars 01-21-2018 16:49 Prishtinë Lajme
​Pesë ushtarë turq të vdekur nga orteku i borës 01-21-2018 16:41 Ankara Lajme
​Protestuesit kërkojnë referendum rreth emrit të Maqedonisë 01-21-2018 16:37 Selanik Lajme
​Pacolli: Rugova është i papërsëritshëm 01-21-2018 16:05 Prishtinë Politikë
​Lekaj: Kush nuk i kryen detyrat do të merren veprime ndaj tij 01-21-2018 16:02 Prishtinë Lajme
​Gjakovë, sulmon bashkëshorten 01-21-2018 15:46 Prishtinë Siguri
​Pengojnë policët, arrestohen dy persona 01-21-2018 15:39 Prishtinë Siguri
Blerim Xhemaili i lumtur që sërish luan në Seria A: Bologna mund të bëjë një kampionat të madh 01-21-2018 15:31 Sport
​Konfiskohen tri granata dore dhe pesë karikator 01-21-2018 15:10 Prishtinë Siguri
​Tenton të vetëvritet me thikë 01-21-2018 15:05 Prishtinë Siguri
Kjo është oferta e çmendur që po përgatit Reali për Kane 01-21-2018 15:05 Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!