Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Policia zbulon në një lokal nate 11 femra nga Shqipëria dhe Serbia pa letra 01-18-2018 16:13 Prishtinë Siguri
​Kocijançiq: Sa më parë të vazhdojë dialogu 01-18-2018 16:08 Bruksel Lajme
​Haradinaj: Testi PISA sivjet të del i suksesshëm 01-18-2018 15:59 Prishtinë Lajme
​Vdes njëri nga Bijtë e Sefës 01-18-2018 15:45 Prishtinë Nacionale
​Ministria e Drejtësisë dhe MPB-ja njoftojnë për zhvillimet e fundit në rastin “Ivanoviq” 01-18-2018 15:29 Prishtinë Siguri
​Paulinho i lënduar, mund të mungojë një muaj 01-18-2018 15:15 Sport
​Kryetarët e VV-së bojkotojnë takimin me kryetarët e komunave 01-18-2018 15:10 Prishtinë Politikë
​Agim Kuleta: Interesi i Prishtinës duhet të na bashkojë 01-18-2018 14:58 Prishtinë Nacionale
​Jonuz Musliu dha kontribut për avancimin e të drejtave të shqiptarëve 01-18-2018 14:57 Prishtinë Siguri
​Haradinaj: Kosova e interesuar t’i zbardh dyshimet e të kaluarës 01-18-2018 14:52 Prishtinë Politikë
​Haradinaj: Vetëm Kosova ka të drejtë të autorizojë palën serbe të përfshihet në hetime 01-18-2018 14:41 Prishtinë Siguri
​Gjergji: Kosova ka nevojë për paqe të vërtetë 01-18-2018 14:39 Prishtinë Lajme
​Stacioni kozmik kinez do të bie në Tokë, ka rrezik për helmim 01-18-2018 14:34 Bruksel Teknologji
​Labi jep dorëhehqje nga AKR-ja 01-18-2018 14:22 Prishtinë Politikë
​Kosova bie për një pozitë, Shqipëria ngjitet për dy 01-18-2018 14:21 Prishtinë Sport
​Porno ylli: Trump më shokoi në shtrat 01-18-2018 14:19 Londër Magazina
​Vrasësit e Putinit në Londër: Më së shumti donin helmet e shtrenjta 01-18-2018 13:54 Londër Magazina
​Kim refuzon miliona dollarë 01-18-2018 13:48 Los Anxhelos Magazina
​OVLUÇK ngushëllon familjen Musliu 01-18-2018 13:44 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Musliu ishte i përkushtuar për zgjidhjen e çështjes së shqiptarëve 01-18-2018 13:42 Prishtinë Lajme
​SHQNGL: Të hiqen trupat inspektues, kontrolli i naftës së jetë në kufi 01-18-2018 13:33 Prishtinë Ekonomi
Lëshimi i sigurisë në BitTorrent lejon hakerët të fitojnë kontroll mbi kompjuterët 01-18-2018 13:19 Londër/Nju Jork Teknologji
​Surface Book 2 del në treg 01-18-2018 13:11 Redmond Teknologji
WhatsApp me funksion të ri kundër mesazheve të padëshiruara 01-18-2018 13:06 San Francisko Teknologji
​Chelsea me ofertë për Emerson Palmierin 01-18-2018 12:55 Londër Sport
​Pesë vend-takimet sekrete KGB-CIA në Moskë 01-18-2018 12:51 Moskë/Uashington Magazina
​Zbulohet edhe një tunel në të cilin njerëzit iknin nga komunistët 01-18-2018 12:48 Berlin Teknologji
​Mesazhi i Papës: Qeveritë e botës të ndërtojnë ura, jo mure 01-18-2018 12:43 Prishtinë Lajme
​Vjedh gjysmë milion dollar dhe nuk u pa më kurrë 01-18-2018 12:39 Las Vegas Magazina
​Ari i çetnikut Drazha Mihajlloviq, edhe UDB-ja e ka kërkuar 01-18-2018 12:37 Zagreb/Lubjanë Magazina
​Zbulohet shpella më e gjatë nënujore në botë 01-18-2018 12:35 Meksiko Siti Teknologji
​Në Siberi zbulohet varri i akullt antik i një princi 01-18-2018 12:31 Moskë Teknologji
​Pique vazhdon kontratën me Barcelonën 01-18-2018 12:19 Barcelona Sport
​49 viktima shqiptare të Oliver Ivanoviqit 01-18-2018 12:17 Prishtinë Lajme
Trump zbulon listën e çmimeve “Fake News” për 2017 01-18-2018 12:16 Botë
​Haradinaj: Fëmijët kaluan një situatë të ndjeshme këto 18 vite 01-18-2018 12:03 Prishtinë Lajme
​E konfirmon Wenger: Shkëmbimi Sanchez – Mkhitaryan është shumë afër 01-18-2018 11:56 Sport
​Qytetarët shkojnë t’i japin lamtumirën e fundit Ivanoviqit 01-18-2018 11:52 Beograd Rajonale
​Klopp kërkon James Rodriguez 01-18-2018 11:40 Sport
​Një mashkull gjuan me armë në derën e një shtetaseje të huaj 01-18-2018 11:36 Mitrovicë Siguri
​Arrestohet një burrë, ushtronte dhunë ndaj gruas 01-18-2018 11:19 Prizren Siguri
​OEK dhe BCC me marrëveshje për stabilitetin ekonomik 01-18-2018 11:14 Prishtinë Ekonomi
​Agim Kuleta zgjedhet kryesues i KK Prishtinës 01-18-2018 11:14 Prishtinë Politikë
​Warriors nuk kanë të ndalur 01-18-2018 11:13 Sport
​Hoxha: Kosova dhe Maqedonia të përfshihen në planet për zgjerim 01-18-2018 11:11 Prishtinë Politikë
​Kanosje nëpërmjet telefonit, arrestohet një femër 01-18-2018 11:10 Pejë Siguri
​Policia ngrit kallëzim penal kundër rrënuesve të shtëpisë së familjes Myftiu 01-18-2018 11:05 Prizren Siguri
​Sulmon nënën me thikë 01-18-2018 11:01 Prishtinë Lajme
​Agim Kultet zgjedhet kryesues i KK Prishtinës 01-18-2018 10:57 Prishtinë Politikë
​Vodhi një televizor, arrestohet 21 vjeçari 01-18-2018 10:57 Vushtrri Siguri
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!