Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Pacolli: Shteti t’ia heqë paratë veteranëve të rrejshëm 09-22-2018 07:37 Prishtinë Nacionale
​Vikendi i nxehtë dhe me vranësira 09-22-2018 07:31 Prishtinë Nacionale
​‘Teshavesha’ edhe në Ferizaj 09-22-2018 07:26 Prishtinë Nacionale
​20 vjet nga rënia e Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit 09-22-2018 07:21 Prishtinë Nacionale
​Sot dita e parë e vjeshtës 09-22-2018 07:18 Prishtinë Nacionale
​Ngjarjet e datës 22 shtator 09-22-2018 07:08 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Brazili publikon listën, Tite nuk e fton Douglas Costan 09-21-2018 23:25 Prishtinë Lajme
​Shitet për 9500 euro letra e d٥rguar në adresë të babait të Anna Frankit 09-21-2018 23:14 Prishtinë Lajme
​Vret gruan, dy fëmijët dhe veten 09-21-2018 23:06 Prishtinë Lajme
​Vikendi do të jetë i ngrohtë 09-21-2018 22:44 Prishtinë Lajme
​Stuttgart dhe Fortuna Duesseldorf ndahen në paqe 09-21-2018 22:34 Prishtinë Lajme
Thaçi: UÇK ka pasur nga 13-mijë deri në 15-mijë luftëtarë 09-21-2018 22:18 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Kosova ka arritur fitore politike ndaj Serbisë dhe jo ushtarake 09-21-2018 21:39 Prishtinë Lajme
​Pacolli uron për Ditën Ndërkombëtare të Paqes 09-21-2018 21:17 Prishtinë Lajme
Thaçi: Kosova është në një proces stagnues, pa perspektivë 09-21-2018 21:08 Prishtinë Lajme
​Tabarez edhe katër vite trajner i Uruguait 09-21-2018 21:00 Prishtinë Lajme
​Tre të vdekur nga përmbytjet në Meksikë 09-21-2018 20:26 Prishtinë Lajme
​Shqipëria e treta në Evropë për prodhimin e energjisë e rinovueshme 09-21-2018 19:59 Prishtinë Lajme
​Delawie: Politikanët të mos përzihen në drejtësi 09-21-2018 19:57 Prishtinë Lajme
​Federata e Spanjës kundërshton La Ligën: Girona-Barcelona nuk luhet në SHBA 09-21-2018 19:40 Prishtinë Lajme
​Limaj: Dr. Lec Gradica ra heroikisht duke shëruar plagët e luftëtarëve 09-21-2018 19:10 Prishtinë Lajme
​Thaçi në pritjen e ambasadorit Delawie: Kosova do të jetë shtëpia e jote e dytë 09-21-2018 18:55 Prishtinë Lajme
​Pekini kritikon sanksionet amerikane për armët ruse 09-21-2018 17:22 Pekin Lajme
​BE paralajmëron Facebook: Respekto rregullat ose penalizohesh 09-21-2018 17:16 Bruksel Lajme
​Ahmeti: Presidenti Thaçi po tenton të evitojë Kuvendin për marrëveshjen me Serbinë 09-21-2018 17:05 Prishtinë Lajme
​Koalicioni qeverisës në Gjermani sërish në rrezik 09-21-2018 16:52 Berlin Lajme
​Geci: Për krimet politike të Thaçit do të dëshmoj në Gjykatën Speciale 09-21-2018 16:28 Prishtinë Politikë
​Shkrimtarët kujtojnë Adem Demaçin 09-21-2018 15:33 Prishtinë Politikë
​Kolonel Ahmet Krasniqi ishte koheziv, kërkohet të zbardhet vrasja e tij 09-21-2018 15:08 Prishtinë Nacionale
​Geci: Hashim Thaçi ka dhënë urdhër të vritet Ahmet Krasniqi 09-21-2018 14:44 Prishtinë Politikë
Incident në rrugën “Rrustem Statovci”, një polic i lënduar 09-21-2018 14:41 Prishtinë Siguri
​Rruga Kastriot-Arras, përgjysmon distancën drejt Peshkopisë për banorët e 20 fshatrave 09-21-2018 14:27 Prishtinë Lajme
​Gjilani shënoi Ditën Ndërkombëtare të Paqes 09-21-2018 14:12 Gjilan Lajme
​Ferizaj së shpejti me pishinë gjysmë olimpike 09-21-2018 14:08 Prishtinë Sport
​Dëshmori Lec Gradica dekorohet me Urdhrin "Hero i Kosovës" 09-21-2018 14:04 Drenas Lajme
Përmirësimi i arsimit, Ministri Bytyqi kërkon bashkëpunim me komuna 09-21-2018 13:58 Prishtinë Lajme
​Instagram së shpejti me opsione të reja të shpërndarjes së fotografive 09-21-2018 13:50 Prishtinë Lajme
​Emery trajner i rekordeve në Ligën e Evropës 09-21-2018 13:36 Sport
​Çmimi nën kosto të prodhimit është duke rrezikuar bizneset dhe ulë kualitetin në treg 09-21-2018 13:29 Prishtinë Ekonomi
​Publikon emrat e 16 profesorëve që kryen plagjiaturë në UP 09-21-2018 13:17 Prishtinë Arsim
​Shkrimtarët kujtojnë Adem Demaçin 09-21-2018 13:14 Prishtinë Lajme
​Morata në krizë për golat, Sarri e mbështet: I duhet vetëbesim 09-21-2018 12:42 Sport
​Limaj për rivarrimin e eshtrave të Krasniqit dhe Jakupit: Liria është arritur me gjakun e shumë brezave 09-21-2018 12:38 Prishtinë Nacionale
​Hart: Shqetësuese do të jetë mungesa e punëtorëve 09-21-2018 12:34 Prishtinë Ekonomi
​Komuna e Ferizajt nisë përgatitjet për 20 vjetorin e Epopesë së Jezercit 09-21-2018 12:17 Ferizaj Nacionale
​Lippi: Gjyqtari që e ndëshkoi Ronaldon kishte halucinacione 09-21-2018 12:06 Siguri
Hoxha, takon ambasadoren e re të Suedisë në Kosovë 09-21-2018 11:55 Prishtinë Nacionale
​Arrestohen 4 shqiptarë në Itali, akuzohen për 24 vjedhje 09-21-2018 11:42 Siguri
​Zyrtare: Aguero vazhdon kontratën me Cityn 09-21-2018 11:34 Prishtinë Sport
​Haradinaj për Krasniqin dhe Jakupin: Rruga e lirisë ju kërkoi, sot iu kthyet Kosovës së lirë 09-21-2018 11:25 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!