Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Skocia mposht San Marinon 03-24-2019 19:53 San Marino Sport
​Bullgaria kërkon fitore në “Fadil Vokrri” 03-24-2019 19:34 Prishtinë Sport
​Familja e BMW-së klasike kthehet në jetë 03-24-2019 19:15 Berlin Teknologji
​Trump nesër nënshkruan dekretin për Golanin 03-24-2019 19:02 Uashington Lajme
​Jessie J pa ‘qime’ në gjuhë: Po, kam celulit 03-24-2019 18:54 Nju Jork Magazina
​Gërhitja- simptomë e sëmundjeve serioze 03-24-2019 18:50 Uashington Shëndetësi
​Rumania dhe Hondurasi do të njohin Jerusalemin si kryeqytet të Izraelit 03-24-2019 18:43 Bukuresht Lajme
​Kosova mban stërvitjen e fundit para testit ndaj Bullgarisë 03-24-2019 18:35 Prishtinë Sport
​Kosova e gatshme për Bullgarinë 03-24-2019 18:27 Prishtinë Sport
​Hoxhaj: Tani është koha të arrihet marrëveshja finale me Serbinë 03-24-2019 18:18 Prishtinë Lajme
​Presidencialet, partitë s’japin detaje për kostot e fushatës 03-24-2019 17:53 Shkup Lajme
​Pse nuk duhet pastruar fytyrën para gjumit? 03-24-2019 17:49 Prishtinë Shëndetësi
​Pingpong: Shkolla fiton derbin ndaj Hasan Prishtinës 03-24-2019 17:47 Prishtinë Sport
​Bilanci i viktimave të ciklonit në Afrikë rritet në 761 03-24-2019 17:41 Beira Lajme
​Sulmi në zemër mund të ndodhë edhe përmes internetit 03-24-2019 17:28 Prishtinë Shëndetësi
​Selimi: Nuk mbështetemi te Lista Serbe për rrëzimin e Qeverisë, PSD-së nuk i besoj 03-24-2019 17:13 Prishtinë Lajme
Rrëfehet Van Dijk: Kam parë vdekjen me sy 03-24-2019 16:57 Prishtinë Sport
​Selimi tregon pse Thaçi nuk është president i tij dhe as i qytetarëve 03-24-2019 16:54 Prishtinë Lajme
​Vrima misterioze në qiell: Paralajmërim, apo alienë? 03-24-2019 16:47 Dubai Teknologji
​Veseli takohet me Xhaferin: Ju jemi mirënjohës përjetë 03-24-2019 16:35 Prishtinë Lajme
Kosova U17 e gatshme për duelin me Ukrainën 03-24-2019 16:24 Prishtinë Sport
​NATO ndaloi makinerinë primitive shfarosëse serbe ndaj shqiptarëve 03-24-2019 16:17 Prishtinë Lajme
​KOK-u mban kursin e 22-të për administratorët e sportit 03-24-2019 16:10 Prishtinë Sport
Pogba i shokon të gjithë, dëshiron kalimin tek Real Madrid 03-24-2019 16:04 Prishtinë Sport
​Selimi i zhgënjyer me bashkëluftëtarin e tij 03-24-2019 16:00 Prishtinë Politikë
Pengohet një sulm ndaj ministrit finlandez 03-24-2019 15:50 Botë
​Aksident në Vushtrri, pesë të lënduar 03-24-2019 15:31 Vushtrri Siguri
​Haradinaj: Kot e kanë ata që duan ta fëlliqin luftën tonë 03-24-2019 15:26 Prishtinë Nacionale
​Lihen në burg 3 nga 6 protestuesit e arrestuar, Spaho parashikon fundin e Ramës 03-24-2019 14:56 Tiranë Rajonale
​VV: Lufta e UÇK-së shtysë vendimtare për çlirim 03-24-2019 14:29 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj nuk deklarohet as sot për taksën dhe tema tjera 03-24-2019 13:51 Prishtinë Nacionale
​Veseli: 24 marsi i vitit 1998 është datë krenarie e historisë 03-24-2019 13:47 Prishtinë Nacionale
Ja çfarë thotë De Biasi për shkarkimin e Panuccit 03-24-2019 13:46 Prishtinë Sport
​LDK përkujton veprimtarët e vrarë para 20 vitesh 03-24-2019 13:32 Prishtinë Nacionale
Intervista e Bernard Challandes për UEFA: Jam i ngazëllyer që do të luajmë kundër ekipeve më të forta 03-24-2019 13:32 Prishtinë Sport
​Thaçi dekoron me urdhrin Hero i Kosovës 12 dëshmorë të Dukagjinit 03-24-2019 13:25 Prishtinë Nacionale
​Vetëm 30 përqind e zyrtarëve të lartë deklaruan pasurinë 03-24-2019 13:19 Prishtinë Nacionale
​Rifat Jashari: Vetëm bashkë mund t’i arrijmë qëllimet tona 03-24-2019 13:00 Prishtinë Nacionale
​Kurti jep tri arsye pse NATO intervenoi në Kosovë 03-24-2019 12:31 Prishtinë Nacionale
​Epopeja e UÇK-së në Gllogjan, simbol i rezistencës së shqiptarëve 03-24-2019 12:12 Deçan Nacionale
​“COBIAX” teknologjia e re për ndërtim që prodhohet në Kosovë, e po zë vend në tregun botëror 03-24-2019 12:07 Prishtinë Ekonomi
​Ligji për lustrimin e figurave publike, i domosdoshëm në Kosovë 03-24-2019 12:01 Prishtinë Nacionale
​Veseli: Aleancën me NATO-n të filluar nga UÇK-ja po e vazhdon ushtria e Kosovës 03-24-2019 11:48 Prishtinë Nacionale
​Limaj: Epopeja e Dukagjinit, fillimi i zgjerimit të UÇK-së në mbarë vendin 03-24-2019 11:39 Prishtinë Nacionale
​Mustafa: 24 marsi i vitit 1999 përcaktoi fatin e Kosovës 03-24-2019 11:21 Prishtinë Politikë
​Aliu: Përjetë mirënjohës NATO-s dhe Amerikës 03-24-2019 11:09 Prishtinë Nacionale
​Fillojnë homazhet për të nderuar betejën e Gllogjanit 03-24-2019 10:32 Prishtinë Nacionale
​Grabitën një familje në Mallakastër, arrestohen dy të rinj 03-24-2019 10:24 Rajonale
​Cikloni "Idai" dyfishon numrin e të vdekurve 03-24-2019 09:27 Prishtinë Botë
​24 marsi i vitit 1999 njëra ndër ditët e lumtura të Pacollit 03-24-2019 09:22 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!