Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Nisin hetimet për menaxhimin e mbeturinave me përbërje asbesti 01-19-2018 10:31 Prishtinë Lajme
Pse kjo prirje ndaj çokollatës kur jemi të stresuar? 01-19-2018 10:21 Shëndetësi
Kryeministrja neozelandeze pret fëmijë 01-19-2018 10:16 Botë
​Gjysma e lëndëve mbesin të pazgjidhura në Gjykatën Themelore të Prishtinës 01-19-2018 10:03 Prishtinë Siguri
​Stefanoviq: Institucionet e Kosovës nuk po dëshirojnë ta zbulojnë vrasjen e Ivanoviqit 01-19-2018 09:56 Beograd Rajonale
​Tryezë shkencore kushtuar Skënderbeut 01-19-2018 07:41 Prishtinë Nacionale
​Publikohet kontratat për projektin e TC Kosova e Re 01-19-2018 07:21 Prishtinë Ekonomi
​Ngjarjet e datës 19 janar 01-18-2018 23:56 Prishtinë Lajme
​Schweinsteiger edhe një vit te Chicago Fire 01-18-2018 23:47 Prishtinë Lajme
​Kurteshi: Dardan Molliqaj po organizon takime ilegale me aktivistet e Lëvizjes 01-18-2018 23:38 Prishtinë Lajme
​Ankaraja e zgjatë gjendjen e jashtëzakonshme 01-18-2018 23:33 Prishtinë Lajme
​Fiton Real Madrid 01-18-2018 23:28 Prishtinë Lajme
​Krasniqi: Ata që tentuan ta zhbëjnë tinëzisht Gjykatën Speciale, i shkaktuan dëm Kosovës 01-18-2018 23:14 Prishtinë Lajme
Pacolli kujton lirimin e pilotit James Berisha 6 vite më parë 01-18-2018 22:30 Prishtinë Lajme
​United nis bisedimet me De Gean për kontratën e re 01-18-2018 22:19 Prishtinë Lajme
​Guterres kërkon rifillimin e hetimit mbi përdorimin e armëve kimike në Siri 01-18-2018 21:54 Prishtinë Lajme
​Boeing prodhon avionin spiun pesë herë më të shpejtë se zëri 01-18-2018 21:24 Prishtinë Lajme
​Marrëveshje franko-britanike për kontrollimin e imigracionit 01-18-2018 21:20 Prishtinë Lajme
​Beqiri: Kulmi i turpit, fyerja ndaj ambasadorit amerikan 01-18-2018 20:16 Prishtinë Lajme
​Veseli: Është gabim të mendosh rolin e SHBA-së ndaras nga roli i ambasadorit 01-18-2018 20:08 Prishtinë Lajme
​Praet: Nuk kam nënshkruar me Juventusin 01-18-2018 20:04 Prishtinë Lajme
​BMW këtë vit prezanton modelin e ri X4 01-18-2018 19:58 Detroit Teknologji
​Shtatë të vdekur nga stuhia në Evropë 01-18-2018 19:57 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Vazhdimi i mandatit të përfaqësuesve diplomatik, në përputhje me ligjin 01-18-2018 19:47 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Vazhdimi i mandatit të përfaqësuesve diplomatik, në përputhje me ligjin 01-18-2018 19:45 Prishtinë Lajme
​Këto tri gjëra tregojnë nëse jeni të shëndetshëm 01-18-2018 19:40 Londër Shëndetësi
​Hetim kundër Samsung dhe Apple për vjetërsim të programeve 01-18-2018 19:34 Prishtinë Lajme
​Kërkohet arrestimi i 100 personave për drogë dhe vrasje 01-18-2018 19:28 Prishtinë Lajme
Nëse urina juaj ka këtë ngjyrë, shkoni tek mjeku! 01-18-2018 19:27 Londër Shëndetësi
​Kombëtarja U-20 grumbullohet në Antalia 01-18-2018 18:46 Prishtinë Lajme
​Ankthi mund të jetë shenjë e hershme e Alzheimer 01-18-2018 18:38 Prishtinë Shëndetësi
​OKB: Tre vitet e fundit janë më të nxehtit të regjistruar ndonjëherë 01-18-2018 18:27 Prishtinë Lajme
​Selino ruan arteriet 01-18-2018 18:23 Londër Shëndetësi
​Stoltenberg: Maqedonia ta zgjedh çështjen e emrit për të hyrë në NATO 01-18-2018 18:16 Prishtinë Lajme
​Stoltenberg: Maqedonia ta zgjedh çështjen e emrit për të hyrë në NATO 01-18-2018 18:14 Prishtinë Lajme
​PD: Jonuz Musliu, atdhetar që luftoi për të drejta e shqiptarëve 01-18-2018 18:00 Prishtinë Lajme
​KEK-u nisi rrënimin e shtëpive në Shipitullë - banorët rezistuan 01-18-2018 17:56 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Deklarimet fyese dëmtojnë proceset tona zhvillimore 01-18-2018 17:49 Prishtinë Lajme
​AVONET: Nasim Haradinaj t’i kërkojë falje ambasadorit Delawie 01-18-2018 17:42 Prishtinë Lajme
​Lëvizja: Musliu ishte idealist që deshi më shumë lirinë se jetën 01-18-2018 17:36 Prishtinë Lajme
​Simptomat e hershme të demencës 01-18-2018 17:28 Londër Shëndetësi
​Vaji i ullirit lehtëson dhimbjet e artritit 01-18-2018 17:19 Londër Shëndetësi
Stuhia ”Friederike” shkakton katër të vdekur dhe kaos në mbarë Evropën 01-18-2018 17:09 Botë
​ Policia verifikon praninë e një njësie paraushtarake proruse 01-18-2018 17:01 Sarajevë Rajonale
​Lekaj inspekton punimet në autostradën "Arbën Xhaferi" 01-18-2018 16:49 Prishtinë Lajme
​Papa kurorëzoi një çift në aeroplan 01-18-2018 16:42 Santiago Lajme
​SHBA ofron mbështetje për hetimet mbi vrasjen e Ivanoviqit 01-18-2018 16:36 Prishtinë Lajme
​Vendet që do të mbeten pa rrymë 01-18-2018 16:29 Prishtinë Ekonomi
Shtëpia me rrota 01-18-2018 16:25 Trampa Lajme
​KE nuk thotë asgjë për pjesëmarrjen e EULEX-it në hetime 01-18-2018 16:17 Bruksel Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!