Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Thaçi: Korrigjimi i kufijve e shpëton Kosovën nga ndarja 10-18-2018 15:44 Prishtinë Lajme
​Vetëvendosje kërkon shkarkimin e bordit të stacioni të autobusëve 10-18-2018 15:24 Prishtinë Lajme
​Pesë të arrestuar për trafikim armësh 10-18-2018 15:19 Prishtinë Siguri
​Nis rregullimi i kanalizimit në fshatin Gurbardh 10-18-2018 15:13 Malishevë Lajme
Roboti Boston Dynamics tregon aftësitë e reja (Video) 10-18-2018 15:09 Madrid Teknologji
​Në sherr për Tirolin, Austria premton pasaporta - Italia kundërshton 10-18-2018 15:02 Lubjanë Lajme
​KK e Prishtinës nuk paguan borxhet ndaj ujësjellësit, rrezikon shkyçjen 10-18-2018 14:58 Prishtinë Lajme
​Çitaku reagon pas votimit të ligjeve për shndërrimin e FSK-së në Ushtri 10-18-2018 14:51 Prishtinë Lajme
​Ruçi-Hoxhaj: Për dialogun me Serbinë të ketë unifikim të qëndrimeve politike në Kosovë 10-18-2018 14:48 Tiranë Lajme
​Pacolli: Kosova shënoi hap të rëndësishëm drejt forcimit 10-18-2018 14:42 Prishtinë Lajme
​Gjilani nis segmentin tjetër të shëtitores mbi lumin “Mirusha” 10-18-2018 14:40 Gjilan Lajme
​ORCA: Publikimi shkencor në Universitetin e Prishtinës shënon rritje 10-18-2018 14:36 Prishtinë Lajme
​Gjermania do ta mbështesë Kosovën në të gjitha fushat 10-18-2018 14:28 Prishtinë Lajme
​S’ka njohje nën presion ndërkombëtar, Beogradi kërkon zgjidhje kompromisi 10-18-2018 14:24 Beograd Lajme
​Kurti: Meqë FSK nuk do të jetë ushtri, nevojitet marrëveshje me Shqipërinë 10-18-2018 14:22 Prishtinë Politikë
​Limaj: Ditë historike, urime Kosovë ushtria 10-18-2018 14:18 Prishtinë Lajme
​KADC e vlerëson kërcënim importimin e veturave më të vjetra se 15 vjet 10-18-2018 14:12 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Nga tranzicioni i FSK-së përfitojnë qytetarët e komunitetet 10-18-2018 13:56 Prishtinë Lajme
​Zaev dhe Tsipras: Të vazhdohet zbatimi i Marrëveshjes së Prespës 10-18-2018 13:48 Athinë Lajme
​Sektori i minierave në fokus të investitorëve kanadezë 10-18-2018 13:43 Prishtinë Ekonomi
Goditi për vdekje biçiklistin, një muaj paraburgim 10-18-2018 13:42 Prishtinë Siguri
​Votohen të gjitha ligjet për FSK-në 10-18-2018 13:42 Prishtinë Nacionale
Problemet me lëndime, Barcelona kërkon mbrojtës në Bundesligë 10-18-2018 13:40 Barcelonë Sport
​Ibrahimoviq: Mourinhon e kritikojnë sepse e xhelozojnë 10-18-2018 13:36 Sport
​Konjufca kërkon që ushtria të ketë “nëndetëse për presidentin” 10-18-2018 13:34 Prishtinë Nacionale
​Ligji për FSK votohet nga 98 deputetë 10-18-2018 13:32 Prishtinë Siguri
​West Ham e do Dzekon në afatin kalimtar të janarit 10-18-2018 13:21 Prishtinë Sport
​Në Obiliq largohen 19 deponi ilegale, në njërën prej tyre do të ndërtohet një park 10-18-2018 13:21 Prishtinë Nacionale
​33% e profesorëve të UP-së së paku një herë kanë publikuar në revista të dyshimta 10-18-2018 13:15 Prishtinë Lajme
​Kurti kërkon që të dihet edukimi patriotik dhe politik i pjesëtarvë të FSK-së 10-18-2018 13:15 Prishtinë Nacionale
​Majko: Kufiri Shqipëri-Kosovë s’do të korrigjohet, por do të hapet 10-18-2018 13:01 Prishtinë Lajme
​Deponia e bërllokut në Obiliq do të bëhet park 10-18-2018 12:53 Obiliq Nacionale
Kalon Ligji për Ministrinë e Mbrojtjes 10-18-2018 12:47 Prishtinë Siguri
​Mertens nuk do të vazhdojë kontratën me Napolin 10-18-2018 12:42 Napoli Sport
​Blockmans: Viti 2025 nuk është datë e vërtetë për zgjerim 10-18-2018 12:40 Londër Lajme
​Higuain: Më përzunë nga Juventusi 10-18-2018 12:38 Prishtinë Sport
​Grupi i Grave Deputete kërkon veting për policët 10-18-2018 12:35 Prishtinë Lajme
​Berisha: Ministria e Mbrojtjes do të funksionojë në përputhje me Kushtetutën 10-18-2018 12:33 Prishtinë Siguri
​Messi e do Pogban te Barcelona 10-18-2018 12:24 Prishtinë Sport
​Hyrja në Interpol, mundësi më e madhe për luftën kundër trafikimit me njerëz 10-18-2018 12:24 Prishtinë Lajme
​Osmani deputetëve serbë: Ushtria do t’iu mbroj nga kriminelët në veri 10-18-2018 12:23 Prishtinë Nacionale
​Thaçi përsërit: Jam për bashkimin e Luginës me Kosovën 10-18-2018 12:22 Prishtinë Nacionale
​Berisha kërkon nga deputetët që ta votojnë ligjin për ushtrinë 10-18-2018 11:59 Prishtinë Nacionale
​Gashi: Strategjia e kulturës të përfshijë konsultime të të gjithë akterëve 10-18-2018 11:58 Prishtinë Lajme
​Malisheva njëra ndër komunat më të qeta 10-18-2018 11:54 Malishevë Nacionale
​Reali nis kontaktet me Conten 10-18-2018 11:50 Sport
​Haradinaj-Halitit: A je në gjumë? Haliti –kryeministrit: Këqyri punët tua 10-18-2018 11:47 Prishtinë Nacionale
​Mbappe dhe Griezmann rivalizojnë Messin dhe Ronaldon për Topin e Artë 10-18-2018 11:33 Sport
Haradinaj: Me anëtarësimin në Interpol, Kosova do të jetë më e aftë në luftën kundër trafikimit me qenie njerëzore 10-18-2018 11:30 Prishtinë Nacionale
​Vetëvendosje nuk po merr pjesë në seancë, LDK bojkoton pyetjet parlamentare 10-18-2018 11:14 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!