Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Gjenden armë në Shkozë të Malishevës 02-22-2018 09:32 Malishevë Siguri
​Në prani të vajzave rrah ish-gruan 02-22-2018 09:27 Gjilan Siguri
Sulmohet Ambasada e SHBA në Malin e Zi, agresori hedh veten në erë 02-22-2018 09:08 Podgoricë Rajonale
​Lluka: Kosova e Re sjellë mundësi të mëdha punësimi 02-22-2018 09:02 Prishtinë Nacionale
​Seanca e radhës ndaj katër aktivistëve të VV-së 02-22-2018 08:13 Prishtinë Siguri
​Hapet ekspozita “Dëbimi i shqiptarëve nga Sanxhaku i Nishit 1877/1878” 02-22-2018 07:04 Prishtinë Nacionale
​Demarkacioni sot në Kuvend 02-22-2018 07:03 Prishtinë Politikë
​Thaçi: Shkëlqimit global të Duas i gëzohen të gjithë qytetarët tanë 02-22-2018 00:06 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 22 shkurt 02-22-2018 00:00 Prishtinë Lajme
Mijëra studentë kërkojnë ndryshimin e ligjit për armët 02-21-2018 23:52 Prishtinë Lajme
​Në Nju Jorku arrin temperaturat rekord për shkurtin 02-21-2018 23:34 Prishtinë Lajme
​Pa gola në takimin Sevilla-United, Shakhtar befasoi Romën 02-21-2018 22:40 Prishtinë Lajme
300 të vrarë në Guta, përdorën ilaçe me afat të skaduar 02-21-2018 22:15 Prishtinë Lajme
Kështu mbyllet pjesa e parë, Sevilla-Manchester United, Shakhtar-Roma 02-21-2018 21:35 Sport
​Steinmeier: Zgjidhja e mosmarrëveshjes mes Maqedonisë dhe Greqisë, impuls pozitiv 02-21-2018 21:17 Prishtinë Lajme
Një i plagosur në Prishtinë 02-21-2018 20:53 Prishtinë Lajme
​Nisma nesër voton pro demarkacionit 02-21-2018 20:31 Prishtinë Lajme
​LDK voton vetëm Projektligjin e demarkacionit dhe deklaratën e dy presidentëve 02-21-2018 20:16 Prishtinë Lajme
​35 të vdekur në një aksident komunikacioni 02-21-2018 19:53 Prishtinë Lajme
​OKB kërkon armëpushim të menjëhershëm në Siri 02-21-2018 19:47 Prishtinë Lajme
​Alarm për përmbytje në disa shtete amerikane 02-21-2018 19:35 Prishtinë Lajme
​Zjarr në Pallatin e Rinisë 02-21-2018 19:09 Prishtinë Lajme
​Nesër Kuvendi shqyrton marrëveshjen për demarkacionin me Malin e Zi 02-21-2018 18:36 Prishtinë Lajme
​Merkel: Greqia dhe Maqedonia pranë zgjidhjes së çështjes së emrit 02-21-2018 18:21 Prishtinë Lajme
​Ambasada amerikane reagon ndaj fjalimit të Edi Ramës 02-21-2018 18:13 Prishtinë Lajme
​Gripi shënon rënie, por prapë mbetet i përhapur 02-21-2018 18:02 Prishtinë Shëndetësi
Berlini kërkon ndërprerjen e luftës së përgjakshme në Siri 02-21-2018 17:40 Botë
​Hoti: Raporti i Bulliqit dhe aneks-marrëveshja janë bërë për t’ia ruajtur fytyrën kryeministrit 02-21-2018 17:28 Prishtinë Nacionale
​Veseli: Nesër është rasti për t’u bashkuar spektri politik 02-21-2018 17:23 Prishtinë Nacionale
​Krasniqi: PDK-ja do ta votojë demarkacionin 02-21-2018 17:17 Prishtinë Nacionale
​Konjufca: Marrëveshja për demarkacionin shkel integritetin territorial të vendit 02-21-2018 17:12 Prishtinë Nacionale
Vendet që do të mbesin pa rrymë 02-21-2018 16:59 Prishtinë Ekonomi
Avokati i Popullit: Driton Hajdari nuk duhet të mbahet në burg, është i sëmurë 02-21-2018 16:52 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj iu bashkua maratonistëve në përgatitjet e tyre për “Shtegun e Shpresës” 02-21-2018 16:45 Prishtinë Nacionale
​Veseli: Kosova do të jetë anëtare e BE-së, qytetarët shpejt do të lëvizin lirshëm 02-21-2018 16:30 Prishtinë Nacionale
Kroos, qëllimi kryesor i Mourinhos 02-21-2018 16:22 Sport
​MASHT vlerëson GIZ-in për financim dhe angazhim në shkolla 02-21-2018 16:21 Prishtinë Arsim
​Komisioni rekomandon shqyrtimin e Demarkacionit në Kuvendin e Kosovës 02-21-2018 16:05 Prishtinë Nacionale
Greenberg i kënaqur me formën e basketbollistëve te Kosovës para ndeshjes me Poloninë 02-21-2018 15:50 Prishtinë Sport
Selimi: Dekoratat ishin taktizime gjarpërore të presidentit 02-21-2018 15:36 Prishtinë Politikë
​Vizitori i muzeut vjedh gishtin e statujës 2 mijëvjeçare 02-21-2018 15:32 Pekin/Uashington Magazina
​Spalletti këshillon Icardin: Harroje klubet tjera 02-21-2018 15:27 Sport
​Sefaj: Në IPK ka probleme, çdo proces për këtë merret në bazë të kompetencave 02-21-2018 15:20 Prishtinë Nacionale
​Pacolli: Walker, ndryshoi rrjedhën e historisë 02-21-2018 15:17 Prishtinë Lajme
Albin Tahiri nesër garon në disiplinën e fundit në LOD PyeongChang 2018 02-21-2018 15:07 Sport
Një operacion global policor konfiskon 41 000 objekte kulturore 02-21-2018 15:05 Botë
​Edhe Apeli lë në liri dy policët që dyshoheshin se fshehën provat në rastin Ivanoviq 02-21-2018 15:01 Prishtinë Siguri
​‘Ekspozita Bazë’ shpërfaq kronologjinë historike të Kosovës 02-21-2018 14:57 Prishtinë Lajme
​Veseli: Serbia ta pranojë realitetin se Kosova është shtet 02-21-2018 14:51 Prishtinë Lajme
​Kosova prezantohet me projekte konkrete në Samitin e Londrës 02-21-2018 14:42 Prishtinë Ekonomi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!