Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Katër të plagosur nga sulmi në Nju Jork 12-11-2017 18:55 Prishtinë Lajme
​Ilir Meta falënderon Atin e Shenjtë për lutjet e bëra për popullin shqiptar 12-11-2017 18:37 Prishtinë Lajme
​BE: Zgjidhja mes Izraelit dhe Palestinës, ekzistenca e dy shteteve 12-11-2017 18:23 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Jo nuk ndahet Vetëvendosje 12-11-2017 18:12 Prishtinë Politikë
​Haradinaj kërkon thellimin e bashkëpunimit me Hungarinë 12-11-2017 17:58 Prishtinë Lajme
GSBGJ dënon dhunën ndaj grave në Kosovë 12-11-2017 17:50 Prishtinë Lajme
​Vetëdorëzohet në Polici i dyshuari për vrasjen e 18-vjeçarit në Prishtinë 12-11-2017 17:34 Prishtinë Lajme
​Al Sabah: Çdo sportist duhet të ketë të drejtë të garojë në arenën ndërkombëtare 12-11-2017 17:27 Prishtinë Sport
Dardani me zemër, Shpendi me paqe (Foto) 12-11-2017 17:08 Prishtinë Lajme
​Ja kush zgjidhet kryesuese e Kuvendit komunal të Skënderajt 12-11-2017 17:07 Prishtinë Nacionale
Hungaria premton dhënien e kredive të buta për projektet në Kosovë 12-11-2017 16:55 Prishtinë Lajme
​Hoxha: Se shpejti instrumenti i ri për bizneset e reja 12-11-2017 16:45 Prishtinë Lajme
Ja cilat vende do të mbesin pa rrymë 12-11-2017 16:45 Prishtinë Ekonomi
​Al Sabah përkulet pranë varreve të Jasharajve 12-11-2017 16:43 Prishtinë Nacionale
​Bora në Evropë shkakton kaos të transportit 12-11-2017 16:27 Prishtinë Lajme
​Al Sabah: Do të luftojmë që cdo sportist të ketë të drejtën të garojë 12-11-2017 16:26 Prishtinë Sport
​Washingtoni, Seuli dhe Tokio fillojnë manovrat e përbashkëta ushtarake 12-11-2017 16:20 Prishtinë Lajme
​Thaçi : Evropa s’po mund të flasë njëzëri për Kosovën e vogël, se lëre më për Rusinë 12-11-2017 16:18 Prishtinë Nacionale
​MPB dhe Autoriteti i Aviacionit Civil nënshkruan Memorandum të Mirëkuptimit 12-11-2017 16:07 Prishtinë Nacionale
​Kërkohet një ligj funksional për kryeqytetin 12-11-2017 16:03 Prishtinë Nacionale
​Daci: Diaspora kërkon rol në të ardhmen e Kosovës 12-11-2017 15:46 Prishtinë Nacionale
​Ja çka thotë Ahmeti për Aida Dërgutin 12-11-2017 15:37 Prishtinë Politikë
Haradinaj vizitoi shkollën ndërkombëtare "Maarif" në Prizren 12-11-2017 15:17 Prishtinë Nacionale
​Edhe kryetari i Prishtinës shkon në mbledhje në Kryesisë 12-11-2017 15:13 Prishtinë Politikë
​Sefaj takon komandantin e karabinierëve 12-11-2017 15:06 Prishtinë Siguri
​MSh mbështet me 30 mijë euro Florent Hoxhën 12-11-2017 15:00 Prishtinë Shëndetësi
Aloe vera bima e përfitimeve mjekësore 12-11-2017 14:54 Prishtinë Lajme
​Jep dorëheqje Aida Dërguti 12-11-2017 14:34 Prishtinë Lajme
​Politique Internationale e quan Thaçin burrështetas properëndimor dhe proevropian 12-11-2017 14:29 Prishtinë Nacionale
​Kërkohet që Prishtina ta ketë Zagrebin si model 12-11-2017 14:19 Prishtinë Lajme
​Pas 35 vitesh Arabia Saudite autorizon hapjen e kinemave 12-11-2017 14:01 Prishtinë Lajme
​Shpërthim në stacionin e autobusëve në Manhattan 12-11-2017 13:58 Prishtinë Lajme
Kosova dhe Hungaria për implementim të bashkëpunimit financiar 12-11-2017 13:33 Prishtinë Lajme
​Gjermania ndihmon Kosovën me 12 milionë e 950 mijë euro 12-11-2017 13:26 Prishtinë Ekonomi
​Shefi i AKI-së takim njoftues me anëtarët e komisionit mbikëqyrës 12-11-2017 13:24 Prishtinë Siguri
​Përfitimet e jashtëzakonshme shëndetësore nga shpargu 12-11-2017 13:19 Prishtinë Lajme
Shqipëria dhe Mali i Zi, shembull i bashkëpunimit kufitar në rajon 12-11-2017 13:15 Prishtinë Lajme
​Kryesia e VV-së mblidhet në orën 14:00 12-11-2017 12:59 Prishtinë Lajme
​Molliqaj nuk komenton për veprimin e Dërgutit 12-11-2017 12:58 Prishtinë Politikë
VV në Vushtrri me peticion për shkarkimin e Dërgutit 12-11-2017 12:45 Prishtinë Politikë
​Ndërpritet debati për ligjin e gjuhëve në Maqedoni 12-11-2017 12:27 Prishtinë Lajme
Shorti i Ligës së Kampionëve, Real-PSG dhe Chelsea-Barcelona 12-11-2017 12:25 Sport
​Giroud konsideron largimin nga Arsenali në janar 12-11-2017 12:23 Sport
​Putin urdhëron tërheqjen e trupave ruse nga Siria 12-11-2017 12:22 Prishtinë Lajme
​Bekim Jashari merr detyrën e kryetarit 12-11-2017 12:18 Skënderaj Politikë
Ardian Gjini merr zyrtarisht postin e kryetarit të komunës së Gjakovës 12-11-2017 12:06 Prishtinë Lajme
Haradinaj priti në takim presidentin e ANOC 12-11-2017 12:01 Prishtinë Nacionale
​Certifikohen zgjedhjet për Prishtinë dhe Prizren 12-11-2017 11:59 Prishtinë Politikë
​Delawie: Të luftohet korrupsioni dhe të depolitizohet arsimi 12-11-2017 11:38 Prishtinë Nacionale
Gruevski dorëhiqet si kreu i VMRO-DPMNE 12-11-2017 11:28 Shkup Rajonale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!