Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Milik mund të largohet nga Napoli 10-19-2017 12:08 Sport
​Për ditën e zgjedhjeve janë angazhuar 86 prokurorë 10-19-2017 12:06 Prishtinë Politikë
​Tërhiqet shorti në lidhje me auditimin e raporteve vjetore financiare të fushatës 10-19-2017 11:58 Prishtinë Nacionale
​Ancelotti te Kroacia? 10-19-2017 11:48 Sport
​Sefaj merr përkrahjen e Qeverisë gjermane 10-19-2017 11:42 Prishtinë Siguri
​Haziri:Jemi ndryshe në menaxhim dhe qeverisje 10-19-2017 11:32 Gjilan Politikë
​Abrashi në SBASHK: Do t'i ndërpresim praktikat e injorimit të kuadrove të Prishtinës në arsim 10-19-2017 11:26 Prishtinë Politikë
​Haradinaj kërkon plan zhvillimor për Valën dhe Telekomin 10-19-2017 11:26 Prishtinë Politikë
​Sonte Skënderbeu e pret Partizanin, Xhaka në Beograd 10-19-2017 11:22 Sport
​Vjen edhe humbja e dytë për Celtics 10-19-2017 11:20 Sport
​Gjysmë shekulli jetë e institucionit kryesor të trashëgimisë në Prizren 10-19-2017 11:15 Prishtinë Nacionale
​MBPZHR-ja investon në zgjerimin e sistemeve të ujitjes në komunën e Prizrenit 10-19-2017 11:10 Prishtinë Ekonomi
​Hamza: Ministria e Financave e përkushtuar për mbështetjen e prodhimit vendor 10-19-2017 11:01 Prishtinë Ekonomi
​Konferenca e KQZ-së, Policisë dhe Prokurorisë (Drejtpërdrejt) 10-19-2017 11:00 Prishtinë Politikë
​Ngjarjet në Elbasan, Çako “spastron” krerët e policisë 10-19-2017 10:58 Elbasan Siguri
​Konferenca e Pacollit për punësimin e të rinjve (Drejtpërdrejt) 10-19-2017 10:56 Prishtinë Politikë
​Veseli: Gratë do t’i udhëheqin drejtorit më të rëndësishme në Prishtinë 10-19-2017 10:30 Prishtinë Politikë
​KQZ, Policia dhe Prokuroria flasin për zgjedhjet lokale 10-19-2017 09:15 Prishtinë Politikë
​KQZ, Policia dhe Prokuroria flasin për zgjedhjet lokale 10-19-2017 09:09 Prishtinë Siguri
​Gjykata në Shkup sot jep vendimin për Sulejman Osmanin 10-19-2017 07:44 Prishtinë Siguri
​Shënohet Dita Botërore e Biotikes 10-19-2017 07:19 Prishtinë Nacionale
​Diskutohet për implementimin e strategjisë kundër ekstremizmit 10-19-2017 07:19 Prishtinë Siguri
​Ngjarjet e datës 19 tetor 10-19-2017 07:19 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​‘Benzema i mbivlerësuar’ 10-18-2017 23:41 Prishtinë Lajme
​Ksenia Sobçak kandidate për presidente të Rusisë 10-18-2017 23:38 Prishtinë Lajme
​Tillerson: Uashingtoni kërkon partneritet strategjik me Indinë 10-18-2017 23:32 Prishtinë Lajme
​Një tjetër gjyqtar federal bllokon dekretin migrator të Trumpit 10-18-2017 22:53 Prishtinë Lajme
Juve, Barca, PSG, Bayern e United kryen detyrën, Taulant Xhaka më super-gol shtang CSKA-n e Moskës 10-18-2017 22:45 Sport
​Sokol Bashota premton rregullim të infrastrukturës në zonat rurale 10-18-2017 22:10 Klinë Lajme
​Isa Mustafa beson në fitoren e LDK-së në Malishevë 10-18-2017 22:00 Malishevë Lajme
​Nëse keni këtë lloj grupi të gjakut mund të pësoni infarkt 10-18-2017 21:54 Prishtinë Shëndetësi
​Arrestohen 11 demonstrues pas përleshjeve me policinë 10-18-2017 21:24 Kiev Lajme
​ZTE prezanton telefonin e parë që paloset 10-18-2017 21:05 Prishtinë Teknologji
​Përgatitet varianti i ri i telefonit Samsung Galaxy J2 10-18-2017 20:58 Seul Teknologji
​Filmat horror që u inspiruan nga jeta e vërtetë 10-18-2017 20:35 Prishtinë Magazina
​Haradinaj: Pagat për veteranët muajin tjetër 10-18-2017 20:21 Deçan Lajme
​Shaqir Totaj: Prizreni qëndron më mirë se çdo komunë tjetër 10-18-2017 20:17 Prishtinë Lajme
​Sheqeri “zgjon” qelizat e kancerit dhe e bën atë më agresiv 10-18-2017 20:01 Prishtinë Shëndetësi
​Shënohet Java Botërore e Gjuhës Italiane në Prishtinë 10-18-2017 19:47 Prishtinë Lajme
​Luta kërcënon: Ose autostrada, ose e rrëzojmë qeverinë 10-18-2017 19:47 Gjilan Lajme
​Vuçiq: Disa ambasada dëshirojnë shpërndarjen e Listës Serbe 10-18-2017 19:43 Beograd Lajme
​BE publikon masat e reja në luftën kundër sulmeve terroriste 10-18-2017 19:35 Bruksel Lajme
​Veseli: Kthesa e madhe po vjen në Ferizaj 10-18-2017 19:24 Ferizaj Lajme
​Të shtëna në Merilend, tre të vrarë 10-18-2017 19:17 Prishtinë Lajme
​Afera më e madhe e Volkswagen është zbuluar rastësisht nga një student 10-18-2017 19:11 Shtutgart Teknologji
​Foshnja e tretë mbretërore arrin në prill 10-18-2017 19:00 Londër Magazina
​Abrashi: Katër vite i humbëm kot, Prishtinën e presin katër vite zhvillim 10-18-2017 18:50 Prishtinë Lajme
Zafir Berisha: Nisma, forca e vetme që sjell ndryshime në Prizren 10-18-2017 18:46 Prizren Lajme
​Insigne në dyshim për ndeshjen me Interin 10-18-2017 18:40 Prishtinë Lajme
​Hapet ekspozita "Udhëtime në Itali" 10-18-2017 18:15 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!