Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ahmeti: Rruga jonë drejt NATO dhe BE s’ka kthim prapa 10-20-2018 10:20 Prishtinë Nacionale
Pacolli: Maqedonia Veriore në BE dhe NATO, stabilitet për rajonin 10-20-2018 10:17 Prishtinë Lajme
​Vazhdon puna për restaurimin e memorialit të Skënderbeut 10-20-2018 10:10 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Maqedonia zgjodhi rrugën e integrimeve evropiane 10-20-2018 09:43 Prishtinë Lajme
​S’ka raport ndërkombëtar për vdekjen e Astrit Deharit 10-20-2018 09:14 Prishtinë Lajme
​Vlerat ushqyese të qumështit 10-20-2018 08:53 Prishtinë Lajme
​Sezoni turistik, mbi 4 milionë më shumë vizitorë në Shqipëri 10-20-2018 08:24 Prishtinë Lajme
​Dita Evropiane e Mikrofinancës 10-20-2018 08:10 Prishtinë Lajme
​Këto shenja tregojnë se jeni në stres 10-20-2018 07:58 Prishtinë Lajme
​Fundjava me vranësira dhe shi 10-20-2018 07:41 Prishtinë Lajme
​VMRO-ja përjashton deputetët që votuan pro ndryshimeve kushtetuese 10-20-2018 07:37 Prishtinë Lajme
​Mbahet ecja tradicionale kundër kancerit të gjirit 10-20-2018 07:16 Prishtinë Lajme
​Ngjarjet e datës 20 tetor 10-20-2018 06:56 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Turqia do të jetë zë i fuqishëm i anëtarësimit të Kosovës në Interpol 10-20-2018 00:02 Prishtinë Lajme
​Mourinho do të jetë në stol në ndeshjen ndaj Chelseat 10-19-2018 23:51 Prishtinë Lajme
​Buzëqeshë Guardiola, De Bruyne i gatshëm për të luajtur ndaj Burnleyt 10-19-2018 23:46 Prishtinë Lajme
​Rama: Gëzuar ditëlindjen Republika e Maqedonisë Veriore 10-19-2018 23:42 Prishtinë Lajme
​Muharremaj reagon ndaj dëmtimit të ndriçimit publik në Suharekë 10-19-2018 23:35 Prishtinë Lajme
​Fillon rënia e temperaturave 10-19-2018 23:26 Prishtinë Lajme
​“Realit më shumë i duhet Mbappe sesa Neymar” 10-19-2018 23:23 Prishtinë Lajme
​Roma insiston për Berardin 10-19-2018 23:14 Prishtinë Lajme
​8 deputetët e opozitës i hapin rrugë ndryshimeve kushtetuese në Maqedoni 10-19-2018 23:10 Prishtinë Lajme
Deportivo Alaves merr kreun në La Liga 10-19-2018 22:58 Prishtinë Lajme
​Një ruse akuzohet për ndërhyrje në zgjedhjet e SHBA-së 10-19-2018 22:49 Prishtinë Lajme
​Probleme tjera për Benzema, akuzohet për rrëmbim 10-19-2018 22:44 Prishtinë Lajme
​Kuvendi i Maqedonisë miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese 10-19-2018 22:39 Prishtinë Lajme
​Frankfurt shkatërron Duesseldorfin 10-19-2018 22:28 Prishtinë Lajme
​Arias kërkohet nga Napoli 10-19-2018 22:18 Prishtinë Lajme
​Trump: Pompeo nuk ka pa ndonjë video nga konsullata 10-19-2018 22:12 Prishtinë Lajme
Arrin në 58 numri i të vdekurve në Indi 10-19-2018 21:41 Prishtinë Lajme
​Lopetegui: Mendojmë vetëm për Levanten, duam të fitojmë të gjithë trofetë 10-19-2018 21:30 Prishtinë Lajme
​LSDM-ja paralajmëron padi ndaj kryesisë së VMRO-DPMNE-së 10-19-2018 21:11 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Turqia është mbështetëse besnike e Kosovës 10-19-2018 20:38 Prishtinë Lajme
​Së shpejti përurohet ura më e gjatë në botë 10-19-2018 20:11 Prishtinë Lajme
​Beqiri kërkon mobilizimin e LDK-së për zgjedhjet e përgjithshme 10-19-2018 19:54 Prishtinë Lajme
​Çavusoglu kërkon nga Kosova t’ua dorëzojë gylenistët 10-19-2018 19:41 Prishtinë Lajme
​Ndërkrehet furnizimi me ujë nga Badoci 10-19-2018 19:35 Prishtinë Lajme
PDK pjesë e ACRE, grupimit politik me rritjen më të madhe në Evropë 10-19-2018 19:29 Prishtinë Lajme
​Kriza e Bayernit, Kovaq: Kthehemi me fitore 10-19-2018 19:19 Prishtinë Lajme
​Uashingtoni anulon stërvitjen ushtarake në Korenë e Jugut 10-19-2018 19:00 Prishtinë Lajme
​Çavusoglu u kërkoi autoriteteve kosovare dorëzimin e gulenistëve 10-19-2018 18:41 Prishtinë Lajme
​Befason Hazard: Mund ta përfundoj karrierën me Chelsean 10-19-2018 18:30 Prishtinë Lajme
​50 të vdekur në Indi, nuk e dëgjuan trenin nga fishekzjarrët 10-19-2018 18:21 Prishtinë Lajme
​Nëse largohet Alex Sandro, Juventusi ka gati zëvendësuesin 10-19-2018 17:55 Sport
​Bau Market edhe në Ferizaj, punëson 70 persona 10-19-2018 17:53 Ferizaj Ekonomi
​Ambasadori i Shqipërisë në Serbi i pakënaqur me mos prezencën e qeveritarëve në Forumin e Sigurisë 10-19-2018 17:25 Prishtinë Nacionale
​Vendet që do të mbesin pa rrymë 10-19-2018 16:43 Prishtinë Ekonomi
​OEK: Projektligji i ri për TVSH krijon lehtësira për prodhuesit 10-19-2018 16:31 Prishtinë Ekonomi
​Maliqi paralajmëron konflikt të ngrirë për Kosovën nëse nuk arrihet marrëveshja me Serbinë 10-19-2018 16:29 Prishtinë Nacionale
​Aktori shqiptar vjen nga Franca për të marr pjesë në festivalin e Teatrove 10-19-2018 16:16 Ferizaj Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!