Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Presidentit i dërgohet një pako me verëra të Kosovës 08-16-2018 15:59 Prishtinë Nacionale
​Sholtes: Më 29 gusht Komiteti LIBE në agjendë liberalizimin e vizave 08-16-2018 15:46 Prishtinë Nacionale
​Qeveria mobilizohet për t’i ndihmuar banorët e Suharekës pas vërshimeve 08-16-2018 15:35 Prishtinë Nacionale
Gashi dhe Muhaxheri diskutojnë për përmirësimin e shërbimeve të gjendjes civile 08-16-2018 15:11 Prishtinë Siguri
​ISPE do të ngris kallëzim penal ndaj ministrit të Arsimit 08-16-2018 14:57 Arsim
​Serbia të ngrijë bisedimet derisa Kosova të zbatojë asociacionin 08-16-2018 14:53 Beograd Lajme
​OEK: Shqipëria të jetë dera e parë për bashkëpunim ekonomik 08-16-2018 14:38 Prishtinë Lajme
​Ramos dhe Casemiro: Ronaldo është e kaluar 08-16-2018 14:28 Madrid Sport
​Java përfundon me mot të ndryshueshëm, diell dhe shi 08-16-2018 14:27 Prishtinë Lajme
​Shtrëngata shiu, rrugët e Durrësit pushtohen nga ujërat e zeza 08-16-2018 14:20 Prishtinë Lajme
​Vijojnë me intensitet punimet në Rrugën e Arbrit, nis hapja e tunelit në Klos 08-16-2018 14:15 Prishtinë Lajme
​Vulin kërcënon: “Shqipëria e Madhe" nënkupton luftë me Serbinë 08-16-2018 14:14 Beograd Lajme
​Pse laptopi mund të ndikojë aftësinë riprodhuese te meshkujt 08-16-2018 14:05 Prishtinë Lajme
​Paralajmëron largimin nga kombëtarja belge 08-16-2018 14:04 Bruksel Sport
​Gjuriq: Prishtina nuk dëshiron të formojë asociacionin serb 08-16-2018 13:57 Beograd Lajme
​Shqipëria dhe Kosova me fushatë të përbashkët “Blej Shqip” 08-16-2018 13:56 Prishtinë Ekonomi
​Polici rrah gruan, arrestohet dhe suspendohet nga puna 08-16-2018 13:56 Fushë Kosovë Siguri
​Muzeu i Krujës, objektet që tërheqin vëmendjen e vizitorëve 08-16-2018 13:53 Prishtinë Lajme
​Shtyn datën e dasmës 08-16-2018 13:48 Los Anxhelos Magazina
​India përballet me vërshime, 80 të vdekur 08-16-2018 13:43 Nju Delhi Lajme
​Dy mënyra për lirimin e stresit 08-16-2018 13:43 Prishtinë Lajme
Korçë, e zë poshtë bombola e gazit; ndërron jetë 3-vjeçari 08-16-2018 13:30 Korçë Siguri
​Juventusi vendos për të ardhmen e Pjaniq 08-16-2018 13:26 Prishtinë Sport
​Studimi në Kosovë, por me programe të Universitetit të Londrës 08-16-2018 13:25 Prishtinë Lajme
Kosova përfaqësohet në ceremoninë e betimit të Presidentit të Paraguait 08-16-2018 13:23 Prishtinë Lajme
​Lopetegui: Nuk bëjmë blerje tjera 08-16-2018 13:12 Prishtinë Sport
​Blogu ndërkombëtar uron ”mirëseardhjen” me Shkodrën 08-16-2018 13:08 Prishtinë Lajme
​Alderweireld mund t’i bashkohet Bayern Munich 08-16-2018 12:59 Munih Sport
​Thaçi dhe Vuçiq nominohen për çmimin Nobel të Paqes? 08-16-2018 12:58 Beograd Lajme
​Heldt për korrigjimin e kufijve: Përgjigjja e Merkelit ishte e qartë 08-16-2018 12:45 Prishtinë Lajme
“Njeriu i akullt” dënohet me vdekje në Tajlandë 08-16-2018 12:35 Bangkok Lajme
​Bento, përzgjedhës i ri i Koresë së Jugut 08-16-2018 12:29 Seul Sport
​Kosova dhe Shqipëria nuk lëvizin, Franca merr kryesimin e ranglistës së FIFA-s 08-16-2018 12:24 Cyrih Sport
​ISIS merr përgjegjësinë për sulmin në Kabul 08-16-2018 12:19 Kabul Lajme
​Kroos kritikon Ozilin: Pretendimet e tij për racizëm janë absurde 08-16-2018 12:17 Sport
​Ndahen 6.5 milionë euro për krijimin e vendeve të punës në bujqësi 08-16-2018 12:16 Prishtinë Ekonomi
​Apeli lë në paraburgim të dyshuarin për kanosje 08-16-2018 12:02 Prishtinë Siguri
​Riinvest me tri programe në bashkëpunim me Universitetin e Londrës 08-16-2018 11:50 Prishtinë Lajme
​Dushi i duhur nëse vuani nga lëkura e thatë 08-16-2018 11:35 Prishtinë Shëndetësi
​Pasdite lirohet rruga Mitrovicë – Leposaviq 08-16-2018 11:26 Mitrovicë Lajme
​Hoti: Para normalizimit me Serbinë, duhet të kemi institucione demokratike 08-16-2018 11:22 Prishtinë Lajme
​Nuk ka paqe mes Mourinhos dhe Pogbas, ja çfarë i kanë thënë njëri-tjetrit 08-16-2018 11:18 Sport
​Edi Rama ndan 60 sekonda të fëmijëve në sezonin turistik 08-16-2018 11:09 Prishtinë Lajme
​Simeone bëhet trajneri më i trofeshëm në historinë e Atleticos 08-16-2018 11:03 Prishtinë Sport
​Kurti-Thaçit: Serbia kufijtë i ka vizatuar me bajoneta 08-16-2018 10:57 Prishtinë Lajme
​E rrahin dhe e kërcënojnë edhe në stacion policor 08-16-2018 10:56 Vushtrri Siguri
Sherri i një rruge ia dëmton veturën dhe e kanos 08-16-2018 10:43 Gllogovc Siguri
​Maqedoni, sot vazhdon gjykimi për rastin “Titanik” 08-16-2018 10:40 Prishtinë Lajme
​Kanosje për një telefon 08-16-2018 10:36 Lipjan Siguri
​Për gjashtë muaj, mbi 121 mijë persona kanë hyrë në Shqipëri nga porti i Sarandës 08-16-2018 10:34 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!