Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Kapet gomonia me 1,5 tonë hashash në Bari, arrestohen dy skafistë shqiptarë 10-20-2017 09:01 Prishtinë Lajme
​Dita e fundit e fushatës zgjedhore 10-20-2017 08:53 Prishtinë Politikë
​Ngjarjet e datës 20 tetor 10-19-2017 23:58 Prishtinë Lajme
​Azpilicueta: Ka rënë morali te Chelsea 10-19-2017 23:44 Prishtinë Lajme
​Belotti mungon një muaj 10-19-2017 23:39 Prishtinë Lajme
​Interi duhet të shesë para se ta blejë Vidalin 10-19-2017 23:37 Prishtinë Lajme
​Shuker: Ancelotti nuk do të jetë trajner i Kroacisë 10-19-2017 23:36 Prishtinë Lajme
​Merkel kërkon reduktim të ndihmës financiare ndaj Turqisë 10-19-2017 23:31 Prishtinë Lajme
​Pa gola në Elbasan, Skënderbeu 0-0 Partizani 10-19-2017 23:03 Prishtinë Lajme
​BE: Nuk ndërmjetësojmë dhe as nuk e njohim Kataloninë shtet 10-19-2017 22:18 Bruksel Lajme
​Lovato pranon se dikur kishte trafikuar drogë në aeroplan 10-19-2017 22:07 Los Anxhelos Magazina
​Asnjëherë nuk kishte folur për këtë 10-19-2017 21:55 Los Anxhelos Magazina
​Shpenzon miliona për dashnoren e re, Kourtney e palumtur 10-19-2017 21:43 Los Anxhelos Magazina
​Romanca e nxehtë 10-19-2017 21:29 Los Anxhelos Magazina
​Heq dorë nga selfit 10-19-2017 21:08 Los Anxhelos Magazina
​Boksierja Donjeta Sadiku kualifikohet në gjysmëfinale 10-19-2017 21:02 Prishtinë Lajme
​Microsoft heq mbështetjen për telefonat Lumia 640 dhe 640XL 10-19-2017 20:59 Redmond Teknologji
Fitojnë Arsenali dhe Lazio 10-19-2017 20:58 Prishtinë Lajme
​Mustafa: Jepni fund qeverisjes së keqe në Prizren 10-19-2017 20:51 Prizren Lajme
​OKB kërkon mbrojtjen e civilëve kurdë në Irak 10-19-2017 20:25 Prishtinë Lajme
​Formacionet zyrtare Skënderbeu-Partizani 10-19-2017 20:09 Korçë Lajme
​Tifozët mbështetësin Skënderbeun me këngë patriotike 10-19-2017 20:03 Korçë Lajme
​Isa Mustafa pret fitoren e LDK-së në Rahovec 10-19-2017 19:56 Rahovec Lajme
​Sekiraqa nga paraburgimi në arrest shtëpiak 10-19-2017 19:46 Prishtinë Siguri
​Vizat Shëngen, BE pritet të vendosë rregulla të reja për Ballkanin 10-19-2017 19:44 Beograd Lajme
​50 të vdekur pas një sulmi kundër një baze ushtarake 10-19-2017 19:43 Prishtinë Lajme
​Veseli: Mitrovica nuk do mbetet qytet i stagnimit, por i zhvillimit 10-19-2017 19:32 Prishtinë Lajme
​Rinia e AKR-së promovon me vetura kandidatin për kryetar 10-19-2017 19:27 Prishtinë Politikë
​Veseli: Mitrovica me Valdete Idrizin do të bëhet qytet modern 10-19-2017 19:15 Mitrovicë Lajme
​Limaj: Nisma është kthyer në shpresë për qytetarët e Kosovës 10-19-2017 19:12 Prishtinë Politikë
Valdete Idrizi: Ndryshimet në Mitrovicë mund t’i bëjë vetëm PDK 10-19-2017 18:57 Mitrovicë Lajme
​Ushqimi i dobët shkaktar i vdekjes së parakohshme 10-19-2017 18:52 Prishtinë Shëndetësi
​Garda Civile Spanjolle kontrolloi stacionin policor katalonas 10-19-2017 18:50 Prishtinë Lajme
​Kur duhet përdorur kompleksi i vitaminës B 10-19-2017 18:44 Prishtinë Shëndetësi
​BE “përgjigje shtesë” kundër Koresë së Veriut 10-19-2017 18:34 Prishtinë Lajme
​Kjo vitaminë rrezikon seriozisht shëndetin tuaj 10-19-2017 18:28 Prishtinë Shëndetësi
​Xhaka në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve (Foto) 10-19-2017 18:21 Prishtinë Lajme
Haradinaj: Jam i bindur se me Bali Muharremajn do të bëjë ‘lum’ Theranda 10-19-2017 18:16 Suharekë Lajme
​Mësohet çmimi i telefonit BlackBerry Motion 10-19-2017 18:05 Uashington Teknologji
​Kontratë e re për Immobile-n 10-19-2017 18:02 Sport
​DJI prezantoi kamerën e re premium 10-19-2017 17:57 Tajpeh Teknologji
​Varianti i ri HTC U11 paraqitet në GFXBench 10-19-2017 17:50 Tajpeh Teknologji
​Modeli i ri i Seat “mbetet” pa emër për shkak të krizës në Kataloni 10-19-2017 17:44 Madrid Teknologji
​Putin: Ia nisi me Kosovën 10-19-2017 17:36 Moskë Lajme
​Tubimi përmbyllës i Nismës për Kosovën (Drejtpërdrejt) 10-19-2017 17:34 Prishtinë Politikë
​Bacca: Kam luajtur për Milanin më të dobët në histori 10-19-2017 17:28 Milano Sport
​Merkel dhe Macron mbështesin qeverinë spanjolle 10-19-2017 17:20 Prishtinë Lajme
​BE do të vazhdojë mbështetjen për Bankën Qendrore të Kosovës 10-19-2017 17:16 Prishtinë Lajme
​“Luajta për Milan-in më të dobët në histori” 10-19-2017 17:11 Sport
​Kadri Veseli i bindur se Sokol Bashota do të fitojë në rundin e parë në Klinë 10-19-2017 17:08 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!