Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Conte mund të rikthehet në Serie A te ky klub 09-25-2018 12:36 Prishtinë Sport
UEFA heton financat e klubeve, rrezikon PSG-ja 09-25-2018 12:31 Prishtinë Sport
​Vullnetarisht dhurojnë gjak 09-25-2018 12:29 Malishevë Shëndetësi
De Biasi afër marrëveshjes me kombëtaren e Armenisë 09-25-2018 12:24 Prishtinë Sport
​Një foshnje në OKB! Rasti historik i kryeministres neozelandeze 09-25-2018 12:23 Magazina
Zbulohet orari për javën e shtatë në Ipko Superligë, ja kur luhet derbi Gjilani – Drita 09-25-2018 12:22 Prishtinë Sport
Pacolli e vlerëson të rëndësishme mbështetjen nga OBI për Kosovën në INTERPOL 09-25-2018 12:19 Prishtinë Lajme
​Franca nuk do të pranojë emigrantët e anijes Aquarius 09-25-2018 12:18 Paris Lajme
​Mbipesha do të shkaktojë kancerin te gratë, më shumë se duhani 09-25-2018 12:11 Prishtinë Shëndetësi
​Garda Revolucionare e Iranit kërcënon Emiratet dhe Arabinë Saudite 09-25-2018 12:11 Teheran Lajme
​Erdogan në darkën te Steinmeier, Merkel refuzon ftesën 09-25-2018 12:05 Berlin Lajme
​Buxheti 2019, ulje taksash e rritje pagash në Shqipëri 09-25-2018 11:56 Prishtinë Ekonomi
​Puka, parajsa e fshehtë e veriut të Shqipërisë 09-25-2018 11:46 Prishtinë Lajme
Ramos: Modriq e ka merituar çmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA 09-25-2018 11:42 Prishtinë Sport
Federata Evropiane e Sportit Universitar do të ndihmojë Kosovën në zhvillimin e sportit 09-25-2018 11:40 Prishtinë Sport
​Thaçi dhe Grabar-Kitaroviq bisedojnë për dialogun Kosovë-Serbi 09-25-2018 11:29 Prishtinë Lajme
​Veseli: Ata që manipuluan me listat e veteranëve duhet të turpërohen 09-25-2018 11:13 Prishtinë Politikë
​Të gjithë për reformë zgjedhore, vetëm Vetëvendosje kundër 09-25-2018 10:56 Prishtinë Politikë
​Telefonin e motrës e këmben me substanca narkotike 09-25-2018 10:43 Vushtrri Siguri
Digjet një stallë e bagëtive, lëndohet një person 09-25-2018 10:18 Fushë Kosovë Siguri
​Tentim dhunimi në Vushtrri, arrestohet një person 09-25-2018 10:13 Vushtrri Siguri
​“Brexit”, plani i May mbështetet nga kabineti qeveritar 09-25-2018 10:06 Prishtinë Lajme
​Një person theret me thikë në Zhegër 09-25-2018 10:06 Gjilan Siguri
​Në Vërmicë arrestohet një shtetas i Shqipërisë 09-25-2018 10:02 Prishtinë Siguri
​KMDLNj përkrah vendimin e Gjykatës së Apelit për hetuesit e IPK-së 09-25-2018 09:51 Prishtinë Lajme
​Digjet lokali i njohur në qendër të Prishtinës 09-25-2018 09:46 Prishtinë Siguri
​937 gjoba për 24 orë në Kosovë 09-25-2018 09:18 Prishtinë Siguri
Miqësorja Brazil-Argjentinë humb shkëlqimin, konfirmohet mungesa e Messit 09-25-2018 09:08 Prishtinë Sport
​UNESCO vëzhgon pjesën shqiptare të liqenit të Ohrit 09-25-2018 08:36 Prishtinë Lajme
​Vranësira dhe re në bregdetin shqiptar 09-25-2018 08:22 Prishtinë Lajme
Libia: Shpresë për një jetë normale 09-25-2018 08:17 Prishtinë Lajme
​Dita e Psikoterapisë 09-25-2018 07:57 Prishtinë Lajme
​Gabimet më të zakonshme që i bëni në mëngjes 09-25-2018 07:44 Prishtinë Shëndetësi
​Promovohet libri “Djaloshi me shikim lirie” 09-25-2018 07:29 Prishtinë Lajme
​Mbi 4 milionë turistë vizituan Shqipërinë në 8 muaj 09-25-2018 07:20 Prishtinë Lajme
​Ndryshimi i temperaturave, java e ftohtë 09-25-2018 07:11 Prishtinë Lajme
Ngjarjet e datës 25 shtator 09-25-2018 07:05 Prishtinë Lajme
Trump: Shumë shpejt një samit i dytë me Korenë e Veriut 09-24-2018 23:25 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Kosova dhe Kiribati shumë shpejtë vendosin marrëdhënie diplomatike 09-24-2018 23:22 Prishtinë Lajme
​Thaçi kërkon vendosjen marrëdhënieve diplomatike me Kiribatin 09-24-2018 22:47 Prishtinë Lajme
​Luka Modriç futbollisti më i mirë në botë 09-24-2018 22:40 Prishtinë Lajme
Trump: Kim Jong Un ka qenë shumë i hapur dhe i jashtëzakonshëm 09-24-2018 22:29 Prishtinë Lajme
​Klubi i karatesë “Sharri” fitoi 35 medalje dhe 4 kupa 09-24-2018 22:08 Prishtinë Lajme
​LPN mbështet protestën e thirrur nga LVV 09-24-2018 21:44 Prishtinë Lajme
​Pacolli kërkon ndihmë për liberalizimin e vizave nga homologu i tij finlandez 09-24-2018 21:36 Prishtinë Lajme
​Karius: Ramos nuk më ka kërkuar kurrë falje pas bërrylit që më dha 09-24-2018 21:04 Prishtinë Lajme
​Bolton: Nuk kërkojmë ndryshimin e regjimit në Iran 09-24-2018 21:01 Prishtinë Lajme
​Reçica: Migrimi për punësim dhe aftësim profesional i sjell përfitime Kosovës 09-24-2018 20:35 Prishtinë Lajme
​Presidentët Thaçi e Trump takohen sonte 09-24-2018 20:31 Prishtinë Lajme
​Erërat e forta dëmtojnë pullazin e një objekti kolektiv në Gjilan 09-24-2018 20:24 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!