Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Prokuroria trajnon punëtoret për përdorim të SMIL-it 07-19-2018 17:14 Prishtinë Lajme
​Tahiri falënderon Gjykatën Themelore për punën e bërë për vizat 07-19-2018 16:57 Prishtinë Lajme
​Të hënën seanca e radhës, pritet diskutimi për dialogun 07-19-2018 16:55 Prishtinë Nacionale
​Bysheku atraksion për turistë spanjollë në Shqipëri 07-19-2018 16:52 Elbasan Lajme
Kosova dhe Shqipëria diskutojnë përshpejtimin e hapave për heqjen e roamingut 07-19-2018 16:49 Prishtinë Ekonomi
​Maqedonia miraton unanimisht deklaratën për në NATO 07-19-2018 16:45 Shkup Lajme
​Opozita insiston për amnistinë, pushteti kundërshton 07-19-2018 16:38 Prishtinë Lajme
​Dogana fillon aplikimin e masave mbrojtëse për qumështin e importuar nga Bosnja 07-19-2018 16:31 Prishtinë Lajme
​Dorëzohet projektligji për pastërtinë e zyrtarëve të lartë 07-19-2018 16:28 Prishtinë Lajme
​Ekspertët në Maqedoni të ndarë për pyetjet e referendumit 07-19-2018 16:20 Shkup Lajme
​Të hënën seanca e radhës 07-19-2018 16:18 Prishtinë Lajme
Rama dhe Ramnadani në Francë, flasin për të ardhmen e FSK-së 07-19-2018 15:59 Paris Lajme
​Kryeministri Haradinaj: Evropa dje ka çliruar qytetarët e vet, ne jemi evropianë 07-19-2018 15:56 Prishtinë Nacionale
​Ymeri akuzon Veselin se bëri shkelje në seancën e sotme 07-19-2018 15:21 Prishtinë Politikë
Gjykata në Gjilan për gjashtë muaj ka zgjidhur 8.493 lëndë 07-19-2018 15:14 Prishtinë Siguri
​Beqë Cufaj dorëzoi Kredencialet tek Presidenti i Gjermanisë 07-19-2018 15:01 Prishtinë Nacionale
​Supermenët e Fakultetit të Inxhinierisë Mekanike 07-19-2018 14:59 Prishtinë Arsim
​Ndërpritet seanca, opozita bojkoton votimin e projektligjeve 07-19-2018 14:46 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: S’po mund ta rikthejmë mbështetjen për ushtrinë 07-19-2018 14:31 Prishtinë Siguri
​Pezullohet nga puna punonjësi i laboratorit të QKMF-së në Ferizaj, mori ryshfet 07-19-2018 14:17 Ferizaj Shëndetësi
Rama takohet me Presidenten e Kroacisë, Grabar-Kitaroviq 07-19-2018 14:02 Tiranë Rajonale
​Jo vetëm Higuain e Rugani, edhe Pjaniq në planet e Chelseat 07-19-2018 13:57 Sport
​Gashi premton buxhet shtesë për Ulpianën dhe zgjidhjen e çështjes së pronave 07-19-2018 13:46 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: Ja çka duhet të sakrifikojmë në dialogun me Serbinë 07-19-2018 13:38 Prishtinë Politikë
Policia jep detaje për aksionin e mbrëmshëm ku u arrestuan të kërkuarit nga Interpoli 07-19-2018 13:22 Prishtinë Siguri
​DokuFest: Programi “E ardhmja është këtu” reflekton shpresë 07-19-2018 13:05 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Qeveria e interesuar për rritjen e bashkëpunimit me Australinë 07-19-2018 12:44 Prishtinë Lajme
​Samir Ujkani drejt transferimit në Turqi 07-19-2018 12:35 Sport
​Interi këmbëngul për Vrsaljkon 07-19-2018 12:20 Sport
​Veseli me studentë të huaj flet për liberalizimin e vizave 07-19-2018 12:19 Prishtinë Politikë
​Kuvendi i Kosovës shkon në pauzë deri në orën 14:00 07-19-2018 12:09 Prishtinë Politikë
​Ministria e Kulturës mbështetë 22 projekte në fushën e Edukimit jo-formal 07-19-2018 12:01 Prishtinë Nacionale
Vjedh kompjuterin në qendër tregtare, arrestohet 07-19-2018 11:47 Pejë Siguri
​Kryetari i Podujevës merr falënderim nga familja e heroit Ali Ajeti 07-19-2018 11:43 Podujevë Nacionale
​Ismajli: 70 përqind të barnave i kemi me kontrata 07-19-2018 11:31 Prishtinë Shëndetësi
​Gjenden eshtra njerëzish në Runik 07-19-2018 11:13 Skënderaj Siguri
​Deschamps mbetet trajner i Francës 07-19-2018 11:05 Sport
Plagosje në Viti 07-19-2018 11:03 Viti Siguri
​Ia vjedh çantën midis qytetit, arrestohet 07-19-2018 10:59 Prishtinë Siguri
MPB, MMPS dhe UNDP bashkëpunojnë për riintegrimin ekonomik për të riatdhesuarit 07-19-2018 10:51 Prishtinë Nacionale
​Italianët dhurojnë pajisje mjekësore për Kardiokirurgjinë 07-19-2018 10:46 Prishtinë Shëndetësi
​Nënshkruhen kontratat me 22 organizata për edukim jo formal 07-19-2018 10:40 Prishtinë Nacionale
​Mbahet provimi pranues në UP, rektori premton se do të pranohen më të mirët 07-19-2018 10:33 Prishtinë Arsim
​Daci: Mërgimtarët duhet ta kenë përfaqësuesin e vet në Parlament 07-19-2018 09:31 Prishtinë Politikë
​Seancë plenare me 35 pika të papërfunduara nga ato të kaluarat 07-19-2018 07:46 Prishtinë Politikë
​Italia ndihmon QKUK-në me pajisje mjekësore 07-19-2018 07:15 Prishtinë Shëndetësi
​Ngjarjet e datës 19 korrik 07-19-2018 07:10 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Këta janë kundërshtarët e Kukësit dhe Shkëndijës 07-18-2018 23:57 Prishtinë Lajme
​Arrestohen katër të dyshuar për vrasje 07-18-2018 23:41 Prishtinë Lajme
​Shtëpia e Bardhë: Kërcënimi rus ekziston ende 07-18-2018 23:21 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!