Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Gashi: Interesim i madh edhe i serbëve për t’u punësuar në Policinë e Kosovës 08-13-2018 14:57 Prishtinë Lajme
​Ferizaj kthen në pronësi 334 hektarë truall 08-13-2018 14:48 Ferizaj Lajme
​AAK në Prizren kërkon mbledhje të jashtëzakonshme 08-13-2018 14:34 Prishtinë Lajme
​Në Obiliq u përurua qendra për pajisje me dokumente 08-13-2018 14:14 Obiliq Lajme
​Qendra e Thirrjeve e ATK-së me dy module të reja 08-13-2018 14:14 Prishtinë Lajme
​Eskalon kryetari i kryeqytetit, Shpend Ahmeti, përdor fjalor banal 08-13-2018 14:07 Prishtinë Lajme
​AKP miraton transferimin e 44 milionëve në buxhetin e Kosovës 08-13-2018 14:01 Prishtinë Ekonomi
​Ministri Gashi vlerëson rëndësinë e Kalasë së Vuçakut 08-13-2018 13:51 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Marrëveshja e Ohrit mbetet garantuesi më i madh i të drejtave të shqiptarëve 08-13-2018 13:03 Prishtinë Lajme
​Nis realizimi i dy projekteve në Burim të Malishevës 08-13-2018 12:46 Prishtinë Lajme
​Ambasadori i ardhshëm në Maqedoni ofendon ata që e kritikuan 08-13-2018 12:45 Prishtinë Lajme
​Gashi: Do të formojmë Komision për menaxhimin e planeve arkeologjike 08-13-2018 12:33 Prishtinë Lajme
Ministri Gashi viziton lokalitetin arkeologjik në Dresnik 08-13-2018 12:01 Dresnik Lajme
​60 aksidente brenda një dite në Kosovë 08-13-2018 11:50 Prishtinë Siguri
​KEDS vendos trafo të reja në Dobratin, kyçen 200 shtëpi 08-13-2018 10:57 Podujevë Lajme
​Katër vëllezër rrahin motrën në Pejë, kundërshtonin martesën e saj 08-13-2018 10:56 Prishtinë Siguri
​Arrestohet pasi sulmoi policin 08-13-2018 10:39 Prishtinë Siguri
​Në Prishtinë burri i dehur sulmon gruan 08-13-2018 10:34 Prishtinë Siguri
​Liderët botëror: Kosova dhe Shqipëria pëlqejnë më së shumti Merkelin 08-13-2018 10:22 Prishtinë Lajme
​Statistikat e përgjithshme për 24 orët e kaluara 08-13-2018 09:58 Prishtinë Siguri
​Malisheva po përgatitet për fillimin e vitit të ri shkollor 08-13-2018 09:38 Prishtinë Lajme
​Mot i nxehtë dhe kryesisht me diell 08-13-2018 07:18 Prishtinë Lajme
​Në Obiliq përurohet Qendra për Pajisje me Dokumente 08-13-2018 07:14 Prishtinë Lajme
​Partia serbe e Malit të Zi mbështet politikat e Vuçiqit për Kosovën 08-12-2018 23:40 Podgoricë Lajme
​Kërkohet largimi i veturave të parkuara pranë stadiumit “Fadil Vokrri” 08-12-2018 22:20 Prishtinë Sport
​Thaçi e Pacolli drekojnë në Shëngjin (Foto) 08-12-2018 19:36 Prishtinë Lajme
​Izetbegoviq: Kosova nuk mund të lidhet me statusin e Republikës Serbe 08-12-2018 19:19 Sarajevë Lajme
​Aksidenti në Gllarevë shkakton kolona prej disa kilometrash (Foto) 08-12-2018 18:48 Prishtinë Lajme
​Aksident i rëndë në Gllarevë, 6 të lënduar 08-12-2018 18:34 Prishtinë Siguri
​"Java e Leximit" në Prizren me aktivitete të shumta 08-12-2018 18:26 Prishtinë Lajme
​Vdekja e Drin Lekut, Kamishi ministrit Ismajli: Mos hesht, por reago 08-12-2018 18:10 Prishtinë Shëndetësi
​Kërkohet fuqizimi i ligjit për punë vullnetare 08-12-2018 17:58 Prishtinë Lajme
​Film n'Park: Në Gërmi pa biletë 08-12-2018 17:16 Prishtinë Lajme
Moti në Kosovë, priten reshje shiu 08-12-2018 17:08 Prishtinë Lajme
​Ridefinimi i kufijve, Daçiq tregon nëse kanë kërkuar mbështetjen e SHBA-së 08-12-2018 16:45 Beograd Lajme
​Mbeturina dhe kundërmim në rrugën “Rrustem Statovci” në Prishtinë (Video) 08-12-2018 16:39 Prishtinë Lajme
​Serbia shkel marrëveshjet e Brukselit, MPJ paralajmëron reciprocitet 08-12-2018 16:32 Prishtinë Lajme
“Vullnet për jetë” shënon Ditën e Rinisë me aktivitete për të drejtat e fëmijëve 08-12-2018 15:57 Prishtinë Lajme
​Demokracia Studentore: Nuk na duhet urimi i presidentit, nuk lëvizim lirshëm si djali i tij 08-12-2018 15:38 Prishtinë Lajme
​PEN shënon Ditën e Rinisë me kuiz vetëdijësues për edukimin seksual 08-12-2018 15:26 Prishtinë Lajme
​Gashi fton qytetarët për ndeshjen e nesërme të Superkupës së Kosovës 08-12-2018 15:08 Prishtinë Sport
FFK nuk do të tolerojë falsifikimin e fanellave të Kombëtares 08-12-2018 14:58 Prishtinë Sport
Ministri Gashi premton ligj funksional për të rinjtë e Kosovës 08-12-2018 14:45 Prishtinë Lajme
​Dy zyrtarë të Zveqanit tentuan të shkojnë jashtëligjshëm në Rashkë me veturë zyrtare 08-12-2018 14:38 Prishtinë Lajme
Gjendet një armë e pashpërthyer në Klinë, dyshohet se daton nga Lufta e Dytë Botërore 08-12-2018 14:31 Klinë Lajme
​ProCredit Bank shkel të drejtat e klientëve, përcakton shumën e kredisë së tyre 08-12-2018 14:16 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Të rinjtë kosovarë së shpejti do të jenë të barabartë me evropianët 08-12-2018 14:01 Prishtinë Lajme
Ministri Gashi: Të rinjve të Kosovës iu mohua padrejtësisht liria e lëvizjes 08-12-2018 13:36 Prishtinë Lajme
​Gashi viziton stadiumin “Fadil Vokrri” (Drejtpërdrejt) 08-12-2018 13:31 Prishtinë Lajme
​Policia: Action Bronson u lirua me urdhër të Prokurorisë 08-12-2018 13:24 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!