Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Prokuroria në Gjilan ka zgjidhur 708 raste përmes procedurave alternative 01-15-2019 14:45 Gjilan Lajme
​Haradinaj dhe Veseli nga Reçaku kërkojnë bashkimin e spektrit politik përballë Serbisë 01-15-2019 14:43 Prishtinë Lajme
​Katër ditë pas vrasjes së maces së egër, reagon Agjencioni për Mbrojtjen e Mjedisit 01-15-2019 14:23 Prishtinë Lajme
Përkujtohen të rënët e masakrës së Reçakut, sakrifica e tyre sinonim i lirisë 01-15-2019 14:17 Prishtinë Lajme
​Molliqaj për emërimin e Hysenit: S’ka çlirim të shtetit pa vendosjen para drejtësisë të Klanit Pronto 01-15-2019 14:11 Prishtinë Lajme
​Rama: Nuk ka Shqipëri të madhe, por ka një komb shqiptar 01-15-2019 14:00 Prishtinë Lajme
​Xhaferi: Zgjedhjet presidenciale mund të mbahen më 21 prill 01-15-2019 13:39 Prishtinë Lajme
​Ahmeti: Përgjegjësit e masakrës së Reçakut të vihen para drejtësisë 01-15-2019 13:28 Prishtinë Lajme
​Gashi i dorëzon vendimin familjes së Fadil Vokrrit si vlerësim për kontributin e tij 01-15-2019 13:25 Prishtinë Sport
Studentë nga Iowa vizitojnë Universitetin e Prizrenit 01-15-2019 13:08 Prishtinë Lajme
​Kryesia e LDK-së bën homazhe në 20 vjetorin e Masakrës së Reçakut 01-15-2019 12:45 Prishtinë Lajme
​Banka Botërore mbi 60 milionë euro për projektet në bujqësi dhe zhvillim rural 01-15-2019 12:41 Prishtinë Lajme
Ligji për Qeverinë në mars, pritet të zvogëlojë numrin e ministrive 01-15-2019 12:38 Prishtinë Lajme
​Putini me mesazh për serbët nga Kosova? 01-15-2019 12:35 Beograd Lajme
​Për masakrën e Reçakut duhet bërë një Tribunal në Hagë për Serbinë 01-15-2019 12:11 Shtime Lajme
​Kujtohen të rënët e masakrës së Reçakut, dëshmorët të kenë nderim të përjetshëm 01-15-2019 11:33 Prishtinë Lajme
​Mustafa: Masakra e Reçakut i paraqiti botës fytyrën e vërtetë të Millosheviqit 01-15-2019 11:29 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Reçaku shënoi momentin vendimtar të kthesës në përpjekjet tona për liri 01-15-2019 11:02 Prishtinë Lajme
​Limaj: Reçaku është dëshmia më e mirë se cili ishte plani i Serbisë për shqiptarët 01-15-2019 10:55 Prishtinë Lajme
​Studentët e FSHMN-së letër Haradinajt dhe Veselit 01-15-2019 10:09 Prishtinë Lajme
​KMDLNJ: Greva e SBASHK-ut nuk e rritë cilësinë e arsimit 01-15-2019 09:59 Prishtinë Lajme
​Podujeva mbetet pa ujë të pijshëm 01-15-2019 09:58 Prishtinë Lajme
Maskara e Reçakut, ngjarja që bëri botën të kthejë sytë nga Kosova 01-15-2019 09:51 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Pas gjenocidit serb në Reçak, u zgjua tërë bota demokratike 01-15-2019 09:44 Prishtinë Lajme
​Kosova prezantohet në forumin ekonomik në Dubai 01-15-2019 09:33 Prishtinë Ekonomi
​881 gjoba dhe 47 aksidente për 24 orë në Kosovë 01-15-2019 09:25 Prishtinë Siguri
​Zhduket një person në Gjakovë 01-15-2019 09:12 Prishtinë Siguri
​Nisma në Deçan: Ndryshimet në qeverisjen komunale, dështim i kryetarit 01-15-2019 09:10 Prishtinë Lajme
​Dogana e Kosovës nis punën në Durrës: Historia e premtimeve 01-15-2019 09:04 Prishtinë Lajme
​Ia vjedh paratë që i kishte për shërimin e djalit 01-15-2019 09:00 Prishtinë Lajme
​Arrestohet bashkëshorti që dhunonte vazhdimisht gruan 01-15-2019 08:55 Prishtinë Lajme
Fëmija që u aksidentua në Podujevë ka ndërruar jetë 01-15-2019 08:50 Prishtinë Lajme
​Nuk ia kthen veturën që e kishte marrë me qira 01-15-2019 08:47 Prishtinë Lajme
​Kërcënon vajzën dhe dhëndrin në Lipjan 01-15-2019 08:43 Prishtinë Lajme
​Një femër sulmohet fizikisht dhe i vidhet çanta 01-15-2019 08:39 Prishtinë Lajme
​Grabitje e armatosur në një restorant të Prishtinës 01-15-2019 08:17 Prishtinë Siguri
​Marrëveshja me Maqedoninë, Tsipras përballet me votëbesim 01-15-2019 07:23 Prishtinë Lajme
​Sërish reshje bore, nga mesi i javës mot më stabil 01-15-2019 07:01 Prishtinë Lajme
​Dogana e Kosovës fillon punën në Durrës 01-15-2019 06:49 Prishtinë Lajme
​20 vjet nga masakra e Reçakut 01-15-2019 06:40 Prishtinë Lajme
​Nesër më ftohtë 01-14-2019 23:37 Prishtinë Lajme
​Rexhepi bënë apel tek të gjithë shqiptarët që t’i bojkotojnë produktet serbe 01-14-2019 23:02 Prishtinë Lajme
​Limaj: Çështja e personave të zhdukur do të jetë prioritet në bisedimet me Serbinë 01-14-2019 22:11 Prishtinë Lajme
​SHBA kërkon pezullimin e menjëhershëm të taksës ndaj Serbisë 01-14-2019 20:31 Prishtinë Lajme
​‘Vrasja e Oliver Ivanoviqit është politike’ 01-14-2019 19:48 Beograd Lajme
​Pacolli mbështet nismën e Bahtirit për bashkimin e Mitrovicës 01-14-2019 19:16 Prishtinë Lajme
​Limaj: Mësimdhënësit të trajtohen me dinjitet, SBASHK-u të ndalojë grevën 01-14-2019 18:30 Prishtinë Lajme
​Gucati: Më 4 shkurtë pritët të intervistohen rreth 100 ushtarë nga Gjykata Speciale 01-14-2019 18:20 Prishtinë Lajme
​SBASHK jep detaje nga greva e sotme 01-14-2019 18:16 Prishtinë Lajme
​Banorët e Orllanit: Mos na lini pa ujë! 01-14-2019 18:08 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!