Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
KMDLNJ dyshon se heqja eventuale e taksës ka lidhje me rrëzimin e qeverisë Haradinaj 01-16-2019 14:12 Prishtinë Lajme
​Vdes ish-ambasadori i Sllovenisë në Kosovë, ngushëllon Haradinaj 01-16-2019 13:50 Prishtinë Lajme
​Bozhoviq: Vrasësi duhet të gjendet, në mënyrë që qytetarët të ndihen të sigurt në veri 01-16-2019 13:32 Prishtinë Lajme
​"Vrasje në kornizë", libri që përplasë kohën e sundimit dhe lirisë 01-16-2019 13:22 Prishtinë Lajme
​Jashari: Hapi i ardhshëm fillimi i realizimit të projekteve kapitale 01-16-2019 13:16 Prishtinë Lajme
​ FBK dhe KB Rahoveci nënshkruajnë marrëveshjen për organizimin e Final 8 të Kupës së Kosovës 01-16-2019 13:08 Prishtinë Sport
​Thaçi: Ndaj çlirimtarëve po bëhet padrejtësia më e madhe 01-16-2019 12:47 Prishtinë Lajme
​VV: S’ka mjete për ligjin e pagave, Hamza të tregojë ku do t’i marrë mjetet 01-16-2019 12:40 Prishtinë Shëndetësi
​Katër operime specifike kryhen në Klinikën e Kirurgjisë Vaskulare në QKUK 01-16-2019 12:36 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Taksa s’ka të bëjë me Amerikën, ka të bëjë me Rusinë dhe Serbinë 01-16-2019 12:30 Prishtinë Ekonomi
​Limaj: Askush nuk do t’i sjellë marrëveshje të dëmshme vendit 01-16-2019 12:29 Prishtinë Lajme
​Diskutohen rekomandimet mbi projektligjin për administratën tatimore 01-16-2019 12:09 Prishtinë Lajme
LDK kërkon dorëheqjen e Shpend Ahmetit nga njëra pozitë 01-16-2019 12:04 Prishtinë Lajme
​OAK përshëndet vendimin e Qeverisë për pikën doganore në Durrës 01-16-2019 12:01 Prishtinë Ekonomi
​Komuna e Prishtinës ofron 150 shujta të ngrohta në javë për fëmijët në Handikos 01-16-2019 11:58 Prishtinë Lajme
​Nga tani afër produkteve vendoset flamuri i shtetit të origjinës 01-16-2019 11:53 Prishtinë Ekonomi
​Bahtiri i dorëzon Veselit peticionin për bashkimin e Mitrovicës 01-16-2019 11:39 Prishtinë Lajme
​Haradinaj: Zhvillimi ekonomik lokal prioritet, komunat e pakënaqura me buxhetin 01-16-2019 11:18 Prishtinë Lajme
​Haradinaj komenton emërimin e bashkëpartiakut të tij në krye të AKP-së 01-16-2019 11:08 Prishtinë Lajme
​Kurti: Që të kemi paqe, Kosovës i duhet demokraci, drejtësi e zhvillim 01-16-2019 10:59 Prishtinë Lajme
​Beqaj në Dubai: Kosova të jetë një qendër rajonale për zhvillimin e ekonomisë digjitale 01-16-2019 10:35 Prishtinë Lajme
​Vodhën para në një lokal, dy të arrestuar në Prizren 01-16-2019 10:26 Prishtinë Lajme
OEK memorandum bashkëpunimi me Federatën e Odave të Emirateve të Bashkuara Arabe 01-16-2019 10:18 Prishtinë Lajme
​Ferizajasit i gjendet elektroshok në veturë 01-16-2019 10:14 Prishtinë Lajme
​Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market 01-16-2019 10:03 Prishtinë Lajme
​Një vit nga vrasja e Oliver Ivanoviqit 01-16-2019 10:02 Prishtinë Lajme
Grabitje me armë në një lokal të lojërave në Ferizaj 01-16-2019 09:58 Prishtinë Lajme
​Zhvillimi ekonomik lokal, prioritet për këtë vit 01-16-2019 09:45 Prishtinë Lajme
​Putin viziton nesër Serbinë, bisedohet edhe për Kosovën 01-16-2019 07:26 Prishtinë Lajme
​KIPRED prezanton shembujt e Suharekës dhe Podujevës kundër ekstremizmit 01-16-2019 07:04 Prishtinë Lajme
​Nga sot moti me kthjellime, maksimalet mbi 0 gradë 01-16-2019 06:42 Prishtinë Lajme
​Abrashi: Kjo situatë kaotike paraqet fillimin e një krize sociale 01-15-2019 23:24 Prishtinë Lajme
​Remi: UÇK tani më mbron mua! 01-15-2019 22:58 Prishtinë Lajme
​Parashikimi i motit për nesër 01-15-2019 21:09 Prishtinë Lajme
​Rrustem Mustafa: U mora në pyetje si dëshmitar i dyshuar 01-15-2019 19:40 Prishtinë Lajme
​Sami Lushtaku pritet në Ambasadën e Kosovës në Holandë 01-15-2019 18:38 Prishtinë Lajme
​Aliu përkujton Reçakun: Kosova nuk harron, drejtësia do të triumfojë 01-15-2019 18:18 Ferizaj Lajme
​Forumi Crans Montana mbahet në Kosovë 01-15-2019 17:55 Prishtinë Lajme
​Aksidentet në trafik për 2018 - 128 të vdekur 01-15-2019 17:41 Prishtinë Siguri
​O’Connell përkujton masakrën e Reçakut 01-15-2019 17:21 Prishtinë Lajme
​Lirohen nga taksa mallrat serbe që kanë hyrë në Kosovë para vendimit për masën 100% 01-15-2019 17:16 Prishtinë Ekonomi
​SBASHK-u dhe MASHT-i pa marrëveshje, greva nuk ndërpritet 01-15-2019 16:55 Prishtinë Lajme
​Burrat rrahin gratë, ngrihen tri aktakuza 01-15-2019 16:35 Gjilan Siguri
​Haradinaj: Taksa 100% në fuqi deri më 2022 nëse nuk na njeh Serbia 01-15-2019 16:22 Prishtinë Lajme
​Vonohet ndërtimi i ujësjellësit në Orllan, MMPH fajëson Komunën e Podujevës 01-15-2019 16:04 Prishtinë Lajme
​Rama: Shqipëria e madhe - sajesë e kundërshtarëve dhe armiqve të shqiptarëve 01-15-2019 15:52 Durrës Ekonomi
​Ngrihet aktakuzë për lëndim të lehtë trupor dhe asgjësim të pasurisë 01-15-2019 15:30 Gjilan Siguri
​Autostrada e Dukagjinit mbi 1 miliard euro 01-15-2019 15:19 Prishtinë Lajme
​Jabllanoviq: Qytetarët serbë e shohin përgjegjëse Listën Serbe për Ivanoviqin 01-15-2019 15:09 Prishtinë Lajme
​SBASHKU nuk e dëgjon MASHT-in: Grevë deri në plotësimin e kërkesave 01-15-2019 14:58 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!