Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ambasadori i Shqipërisë në Serbi i pakënaqur me mos prezencën e qeveritarëve në Forumin e Sigurisë 10-19-2018 17:25 Prishtinë Nacionale
​Vendet që do të mbesin pa rrymë 10-19-2018 16:43 Prishtinë Ekonomi
​OEK: Projektligji i ri për TVSH krijon lehtësira për prodhuesit 10-19-2018 16:31 Prishtinë Ekonomi
​Maliqi paralajmëron konflikt të ngrirë për Kosovën nëse nuk arrihet marrëveshja me Serbinë 10-19-2018 16:29 Prishtinë Nacionale
​Aktori shqiptar vjen nga Franca për të marr pjesë në festivalin e Teatrove 10-19-2018 16:16 Ferizaj Nacionale
​Reçica: Zëri i Vasfijes theu heshtjen që na përcolli për shumë vjet 10-19-2018 16:08 Prishtinë Nacionale
​Një oficer i FSK-së diplomon në Akademinë e Mbrojtjes në Shkup 10-19-2018 16:04 Prishtinë Siguri
​Deda: Mos lëvizja e kufijve të jetë qëndrim zyrtar i Kosovës 10-19-2018 15:51 Prishtinë Nacionale
​Në Podujevë hapet panairi “Mjalti i Llapit” 10-19-2018 15:34 Prishtinë Nacionale
​Arrestohet i dyshuari në objektin e Prokurorisë 10-19-2018 15:30 Pejë Siguri
​Kosova dhe Maqedonia thellojnë bashkëpunimin në fushën e arsimit 10-19-2018 15:26 Prishtinë Arsim
​Haradinaj nuk ka informata se për çka do të përdoret fondi për Iinterpolin 10-19-2018 14:42 Prishtinë Nacionale
Projektligji për UÇK-në në Kuvend, deputetët akuzojnë njëri-tjetrin 10-19-2018 14:20 Prishtinë Politikë
​Kryeministri Haradinaj: Së bashku duhet të dëshmojmë seriozitet në punën e fizioterapisë në Kosovë 10-19-2018 14:19 Prishtinë Nacionale
​Krasniqi: Presidenti nuk duhet të bisedojë me Serbinë në këtë fazë të dialogut 10-19-2018 13:54 Prishtinë Lajme
​Thaçi nuk i përgjigjet Haradinajt, por flet në emër të tij 10-19-2018 13:36 Prishtinë Lajme
​Ivanov nënshkruan dekretin, Dedaj ambasador në Maqedoni 10-19-2018 13:16 Prishtinë Lajme
​Presidenti nderon me Medalje Presidenciale notaren Medina Surdulli 10-19-2018 12:50 Prishtinë Siguri
​Hoti: Kujt do t’i paguhen 1.2 milion euro për anëtarësim në Interpol? 10-19-2018 12:35 Prishtinë Lajme
​Kosova dhe Italia me projekt të përbashkët për të luftuar krimin dhe terrorizmin 10-19-2018 12:29 Prishtinë Siguri
​Vasfije Krasniqi-Goodman dekorohet me “Emblemën e Vushtrrisë” 10-19-2018 12:22 Prishtinë Nacionale
​Haradinaj: Kosova është pjesë e koalicionit global në luftën kundër terrorizmit 10-19-2018 12:17 Prishtinë Nacionale
​Thaçi: Bashkimi i Luginës me Kosovën do të mundësonte njohjen e Kosovës nga shtetet e BE-së 10-19-2018 12:00 Prishtinë Nacionale
KDI: Konsensusi mes subjekteve politike është vendimtar për zhbllokimin e jetës parlamentare 10-19-2018 11:36 Prishtinë Nacionale
​Vazhdon seanca pa VV-në e LDK-në 10-19-2018 11:20 Prishtinë Nacionale
Përfshihet nga zjarri mali, pronë e shtetit 10-19-2018 11:18 Rahovec Siguri
​Haradinaj: Malta është vend mik i Kosovës 10-19-2018 10:59 Prishtinë Politikë
​Haradinaj: Energjia e humbur për kufijtë, mund të sillte njohje të reja 10-19-2018 10:41 Prishtinë Lajme
​Vdekje e dyshimtë në Skenderaj 10-19-2018 10:12 Prishtinë Siguri
​Gjakovë, arrestohet pasi rrahu gruan 10-19-2018 10:01 Prishtinë Siguri
​3 shtetas të Shqipërisë arrestohen për 500 euro fals 10-19-2018 09:52 Prishtinë Lajme
​Qeveria ndan 1.2 milion euro për lobim për anëtarësim në INTERPOL 10-19-2018 09:39 Prishtinë Lajme
​Në Prishtinë burri rrah gruan, lirohet 10-19-2018 09:30 Prishtinë Siguri
​Në Kosovë 1193 aksidente për 24 orë 10-19-2018 09:23 Prishtinë Siguri
​Ministri i jashtëm turk qëndron në Kosovë 10-19-2018 08:49 Prishtinë Lajme
​Fillon Festivali Ballkanik i pjekjes së rakisë 'Rakia Fest' 10-19-2018 07:19 Prishtinë Lajme
​Fundjava sjell ulje të temperaturave 10-19-2018 07:11 Prishtinë Lajme
​MPJ: Tre kosovarët kanë marrë vetëm gërvishtje në aksidentin në Serbi 10-18-2018 21:56 Prishtinë Lajme
​Veliu: Vendi është në krizë institucionale, duhet të shkojmë në zgjedhje 10-18-2018 21:50 Prishtinë Lajme
​Vazhdojnë ditët me diell 10-18-2018 20:38 Prishtinë Lajme
​Forumi i Sigurisë, ambasadori Scott flet për rolin e SHBA-së në Ballkan 10-18-2018 19:31 Beograd Lajme
​Reali kundërshton ashpër që ndeshjet e La Ligës të luhen në SHBA 10-18-2018 19:15 Prishtinë Lajme
​Hoxhaj takon krerët shtetëror në Tiranë, së shpejti pa dogana mes dy vendeve 10-18-2018 19:12 Prishtinë Lajme
​“Korrupsioni minon institucionet e vendit, është akt antipatriotik" 10-18-2018 18:45 Prishtinë Siguri
​Serbia nuk do ta njohë Kosovën, por kërkon zgjidhje kompromisi 10-18-2018 18:22 Beograd Lajme
​Bekim Jashari: Ushtria e Kosovës, jetësim i amanetit të shumë gjeneratave 10-18-2018 18:20 Prishtinë Lajme
​Haradinaj falënderon KFOR-in për shërbimin në Kosovë 10-18-2018 18:11 Prishtinë Nacionale
​Deputetët miratojnë marrëveshjet ndërkombëtare 10-18-2018 17:36 Prishtinë Nacionale
​Konjufca dhe Musliu përplasen për Kompleksin Memorial “Adem Jashari” 10-18-2018 17:22 Prishtinë Nacionale
Orari i reduktimeve me energji elektrike 10-18-2018 17:08 Prishtinë Ekonomi
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!