Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Maratona e parë ndërkombëtare në Shqipëri para 7 viteve 10-21-2018 07:38 Prishtinë Sport
​Sot përfundon Kampionati i Kosovës në automobilizëm 10-21-2018 07:19 Prishtinë Sport
​Ja si duket lumi Drenica në Komoran (Foto) 10-21-2018 00:00 Prishtinë Lajme
​Klubi “Sharri” fiton 26 medalje në “Tetova open 2018” 10-20-2018 23:55 Prishtinë Lajme
​Arrestohet zëvendësministri i Zhvillimit Rajonal 10-20-2018 23:28 Prishtinë Lajme
​Nesër përfundon Kampionati i Kosovës në automobilizëm për vitin 2018 10-20-2018 20:06 Prishtinë Lajme
​Në Ferizaj konfiskohen produkte kozmetike dhe veshmbathje 10-20-2018 19:45 Prishtinë Lajme
​Beqiri: LDK është e gatshme për zgjedhje nacionale 10-20-2018 19:36 Prishtinë Lajme
​Haradinaj flet rreth kërkesës turke për deportimin e gylenistëve 10-20-2018 18:28 Prishtinë Lajme
​Aksion kundër lojërave të paligjshme fatit në Dragash 10-20-2018 17:26 Prishtinë Siguri
​Limaj: Në Bruksel nuk diskutojmë jashtë asaj çka parasheh Kushtetuta e Kosovës  10-20-2018 17:15 Prishtinë Politikë
​Refuzohen 103 persona që pretendojnë se janë viktima të dhunës seksuale, rrëfehet një nga to 10-20-2018 16:29 Prishtinë Nacionale
​Hynë ilegalisht nga Serbia me një aparat ‘Pikado’ 10-20-2018 16:16 Prishtinë Siguri
​Të shtëna me armë në Pejë, një i arrestuar për tentim vrasje 10-20-2018 16:12 Prishtinë Politikë
​40 familje në nevojë do të zgjidhin çështjen e banimit në Malishevë 10-20-2018 16:03 Prishtinë Nacionale
​Limaj: Nuk ka marrëveshje me Serbinë pa zgjidhjen e temave të komplikuara 10-20-2018 15:55 Prishtinë Politikë
​Godet murin me veturë, lëndohen tre persona 10-20-2018 15:36 Prishtinë Siguri
​Rreth 1 milion e 200 mijë euro investohen për sheshin e Obiliqit 10-20-2018 15:30 Prishtinë Nacionale
​Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike 10-20-2018 15:19 Prishtinë Siguri
​Malisheva do të bëhet me qendër të banimit social 10-20-2018 14:46 Prishtinë Nacionale
​Në Skenderaj keqpërdoret seksualisht e mitura 10-20-2018 14:18 Prishtinë Siguri
​Në Skenderaj keqpërdoret seksualisht e mitura 10-20-2018 14:18 Prishtinë Siguri
​Pas afër një dekade, arrihet marrëveshja për bashkimin e komunitetit të Taekwondo-së në Kosovë 10-20-2018 14:12 Prishtinë Sport
247 të prekur nga kanceri i gjirit këtë vit, 2 meshkuj 10-20-2018 13:41 Prishtinë Lajme
​Digjet një shtëpi në Pejë 10-20-2018 13:15 Prishtinë Siguri
​Pinë helmin pasi rrahet nga bashkëshorti 10-20-2018 13:05 Prishtinë Siguri
​Vetaksident me traktor 10-20-2018 12:59 Prishtinë Siguri
​Protestojnë kundër ndërtimit të një ferme dhe antenës së telefonisë 10-20-2018 12:15 Prishtinë Siguri
​Lazim Destani kërkon siguri për investime në Kosovë 10-20-2018 12:09 Prishtinë Ekonomi
​KOSID: Nuk duhet të jetë në bordin e ZRRE-së ish menaxheri i KEDS-it 10-20-2018 12:03 Prishtinë Ekonomi
​Gjermania pro, Franca e Holanda ende kundër liberalizimit të vizave për Kosovën 10-20-2018 12:01 Prishtinë Politikë
​Policia gjen shpata, municion dhe dylbi, i dyshuari i mbante në dhomë 10-20-2018 11:28 Prishtinë Siguri
​Turqia mbështet Kosovën për INTERPOL dhe shtimin e njohjeve 10-20-2018 10:33 Prishtinë Lajme
​Gazetarja nga Kosova e vë në siklet Vuçiqin; ai: Nuk po iu ofendojë sepse jeni femër 10-20-2018 10:26 Prishtinë Politikë
​Ahmeti: Rruga jonë drejt NATO dhe BE s’ka kthim prapa 10-20-2018 10:20 Prishtinë Nacionale
Pacolli: Maqedonia Veriore në BE dhe NATO, stabilitet për rajonin 10-20-2018 10:17 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Maqedonia zgjodhi rrugën e integrimeve evropiane 10-20-2018 09:43 Prishtinë Lajme
​S’ka raport ndërkombëtar për vdekjen e Astrit Deharit 10-20-2018 09:14 Prishtinë Lajme
​Dita Evropiane e Mikrofinancës 10-20-2018 08:10 Prishtinë Lajme
​Fundjava me vranësira dhe shi 10-20-2018 07:41 Prishtinë Lajme
​Mbahet ecja tradicionale kundër kancerit të gjirit 10-20-2018 07:16 Prishtinë Lajme
​Pacolli: Turqia do të jetë zë i fuqishëm i anëtarësimit të Kosovës në Interpol 10-20-2018 00:02 Prishtinë Lajme
​Thaçi: Turqia është mbështetëse besnike e Kosovës 10-19-2018 20:38 Prishtinë Lajme
​Beqiri kërkon mobilizimin e LDK-së për zgjedhjet e përgjithshme 10-19-2018 19:54 Prishtinë Lajme
​Çavusoglu kërkon nga Kosova t’ua dorëzojë gylenistët 10-19-2018 19:41 Prishtinë Lajme
​Ndërkrehet furnizimi me ujë nga Badoci 10-19-2018 19:35 Prishtinë Lajme
PDK pjesë e ACRE, grupimit politik me rritjen më të madhe në Evropë 10-19-2018 19:29 Prishtinë Lajme
​Çavusoglu u kërkoi autoriteteve kosovare dorëzimin e gulenistëve 10-19-2018 18:41 Prishtinë Lajme
​Bau Market edhe në Ferizaj, punëson 70 persona 10-19-2018 17:53 Ferizaj Ekonomi
​Ambasadori i Shqipërisë në Serbi i pakënaqur me mos prezencën e qeveritarëve në Forumin e Sigurisë 10-19-2018 17:25 Prishtinë Nacionale
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!