Kosovë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Qendra e Shërbimit të Tatimpaguesve, shërbime të shpejta dhe profesionale për tatimpagues 10-20-2017 09:10 Prishtinë Lajme
​Dita e fundit e fushatës zgjedhore 10-20-2017 08:53 Prishtinë Politikë
​Boksierja Donjeta Sadiku kualifikohet në gjysmëfinale 10-19-2017 21:02 Prishtinë Lajme
​Mustafa: Jepni fund qeverisjes së keqe në Prizren 10-19-2017 20:51 Prizren Lajme
​Isa Mustafa pret fitoren e LDK-së në Rahovec 10-19-2017 19:56 Rahovec Lajme
​Sekiraqa nga paraburgimi në arrest shtëpiak 10-19-2017 19:46 Prishtinë Siguri
​Vizat Shëngen, BE pritet të vendosë rregulla të reja për Ballkanin 10-19-2017 19:44 Beograd Lajme
​Veseli: Mitrovica nuk do mbetet qytet i stagnimit, por i zhvillimit 10-19-2017 19:32 Prishtinë Lajme
​Rinia e AKR-së promovon me vetura kandidatin për kryetar 10-19-2017 19:27 Prishtinë Politikë
​Veseli: Mitrovica me Valdete Idrizin do të bëhet qytet modern 10-19-2017 19:15 Mitrovicë Lajme
​Limaj: Nisma është kthyer në shpresë për qytetarët e Kosovës 10-19-2017 19:12 Prishtinë Politikë
Valdete Idrizi: Ndryshimet në Mitrovicë mund t’i bëjë vetëm PDK 10-19-2017 18:57 Mitrovicë Lajme
​Xhaka në formacionin e javës në Ligën e Kampionëve (Foto) 10-19-2017 18:21 Prishtinë Lajme
Haradinaj: Jam i bindur se me Bali Muharremajn do të bëjë ‘lum’ Theranda 10-19-2017 18:16 Suharekë Lajme
​Putin: Ia nisi me Kosovën 10-19-2017 17:36 Moskë Lajme
​Tubimi përmbyllës i Nismës për Kosovën (Drejtpërdrejt) 10-19-2017 17:34 Prishtinë Politikë
​BE do të vazhdojë mbështetjen për Bankën Qendrore të Kosovës 10-19-2017 17:16 Prishtinë Lajme
​Kadri Veseli i bindur se Sokol Bashota do të fitojë në rundin e parë në Klinë 10-19-2017 17:08 Prishtinë Lajme
​Haradinaj zyrtaren bullgare e njofton për veprimet e Qeverisë 10-19-2017 17:01 Prishtinë Nacionale
​Lansohet projekti gjysmë milionësh “Ecofriend-Keep it clean” në veri të Mitrovicës 10-19-2017 16:54 Prishtinë Nacionale
​Mesazhi i Haradinajt me rastin e përvjetorit të Lumturimit të Nënës Terezë 10-19-2017 16:30 Prishtinë Nacionale
​Deri më sot janë raportuar 163 raste të fruthit në Kosovë 10-19-2017 16:20 Prishtinë Shëndetësi
​OSBE do të vazhdojë mbështetjen për arsimin në Kosovë 10-19-2017 16:13 Prishtinë Lajme
​MBPZHR dhe RRGK diskutojnë masat buxhetore për bujqësi dhe zhvillim rural 10-19-2017 16:07 Prishtinë Lajme
​Ismaili: Investimet do të ngritin kapacitetet ofruese të shërbimeve në QKUK 10-19-2017 16:02 Prishtinë Shëndetësi
​Haradinaj: Së shpejti do të rregullohet statusi ligjor i AFA “Rugova” 10-19-2017 15:54 Prishtinë Lajme
​KEDS - partive politike: Mos na bëni pjesë të fushatës elektorale 10-19-2017 15:48 Prishtinë Lajme
​Ministrja Reshitaj zotohet për mbrojtjen e Qendrës Historike të Prizrenit 10-19-2017 15:24 Prishtinë Lajme
​Sinani:Zgjidhja e problemit është AKR 10-19-2017 15:17 Prishtinë Politikë
​Mustafa: Programi i LDK-së në Suharekë bazohet në zhvillim dhe punësim 10-19-2017 15:13 Prishtinë Lajme
​Lekaj: Shala e Bajgorës të shndërrohet në zonë turistike 10-19-2017 15:06 Prishtinë Lajme
Policia me plan për zgjedhjet lokale 10-19-2017 15:00 Prishtinë Siguri
​Çelaj: Patriot është ai që krijon vende të reja të punës e jo ai që proteston 10-19-2017 14:59 Prishtinë Lajme
​Marrin pagat, përfundon greva e gjashtë shkollave të Prishtinës 10-19-2017 14:43 Prishtinë Lajme
​Nisin punimet për rregullimin e rreth rrotullimit tek “Rrasat” në Rahovec 10-19-2017 14:31 Prishtinë Lajme
​Treni goditet me gurë në Klinavc të Klinës 10-19-2017 14:29 Klinë Siguri
​Prej sot prishtinasit mund të paguajnë online faturën e tatimit në pronë 10-19-2017 14:15 Prishtinë Lajme
​Selim Pacolli: Si kryetar i Prishtinës do të heq dorë nga paga dhe vetura zyrtare 10-19-2017 14:11 Prishtinë Lajme
​Italia mbështet Kosovën drejt rrugës evropiane 10-19-2017 14:07 Prishtinë Lajme
​GLPS: Subjekteve politike të bëjnë transparente financat e tyre 10-19-2017 14:02 Prishtinë Politikë
Drejtuesit e Nismës në Skënderaj për ta përkrahur Bekim Jasharin 10-19-2017 14:01 Prishtinë Politikë
​Lumezi paralajmëron padi ndaj Enver Hasanit 10-19-2017 14:01 Prishtinë Politikë
​Bytyqi emëroi anëtarët e rinj të KShC të Agjencisë Kosovare të Akreditimit 10-19-2017 13:59 Prishtinë Arsim
​Veseli: Drenasin do ta kthejmë në qendër të zhvillimit ekonomik 10-19-2017 13:58 Drenas Lajme
​GLPS iu bën thirrje subjekteve politike që të bëjnë transparente financat e tyre 10-19-2017 13:42 Prishtinë Politikë
​Tre policë dhe hajni lëndohen në Prishtinë 10-19-2017 13:33 Prishtinë Siguri
​Zaharieva- Thaçit: Kemi nevojë për një bashkëpunim më të madh ekonomik 10-19-2017 13:33 Prishtinë Politikë
​PDK përmbyll fushatën në Drenas (Drejtpërdrejt) 10-19-2017 12:36 Prishtinë Politikë
​Pacolli: Pallati i rinisë do t’u kthehet të rinjve 10-19-2017 12:31 Prishtinë Politikë
​Haradinaj: S’do ta falja askënd që e sjell Kosovën si në rastin me AXOS 10-19-2017 12:30 Prishtinë Politikë
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!