Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Zbulohet efekti i shpërthimit të bombave në atmosferë 10-15-2018 14:08 Nju Jork Teknologji
​Bie interesimi i klientëve evropianë për makinat me dizel 10-15-2018 14:05 Londër Teknologji
​Inflacioni vjetor në Bullgari u përshpejtua në shtator në 3.6% 10-15-2018 14:02 Sofje Ekonomi
​Toyota tërheq nga tregu rreth 190 mijë vetura 10-15-2018 13:56 Tokio Teknologji
​Mënyra më e mirë për të prezantuar veten 10-15-2018 13:55 Prishtinë Lajme
Përmbytje në Francë, të paktën 13 të vdekur 10-15-2018 13:54 Paris Lajme
​Fundi i një ere: Mercedes-AMG “vret” V12 10-15-2018 13:45 Munih Teknologji
​PSG i bën konkurrencë Barcelonës për dy talentët e Ajaxit 10-15-2018 13:40 Paris Sport
Low e di se rrezikon shkarkimin nga Gjermania 10-15-2018 13:35 Prishtinë Sport
​Japonia ngre normën e TVSH-së nga tetori 2019 10-15-2018 13:32 Tokio Ekonomi
​Shtohen problemet për Valverden, Barcelonës i lëndohet edhe një mbrojtës 10-15-2018 13:11 Sport
​Nuk ia vazhdojnë kontratën, Valencia do të largohet nga United 10-15-2018 13:02 Sport
​Ky lloj virusi vjedh informacionin tuaj financiar në telefonat Android 10-15-2018 12:57 Londër Teknologji
​Rikuperohet prodhimi industrial në BE dhe Eurozonë 10-15-2018 12:53 Bruksel Ekonomi
​McLaren më i shpejtë në histori debuton më 26 tetor 10-15-2018 12:46 Londër Teknologji
​BMW seria 3 karavan debuton në Gjenevë 10-15-2018 12:38 Shtutgart Teknologji
Rabiot vendos ta vazhdojë kontratën me PSG 10-15-2018 12:33 Sport
​Paga mesatare në Slloveni është 1.082 euro 10-15-2018 12:06 Lubjanë Ekonomi
​Heroi i Italisë, pati një dedikim të veçantë pas golit 10-15-2018 11:37 Prishtinë Sport
​Një fjali që s’duhet tu thoni fëmijëve tuaj 10-15-2018 10:28 Prishtinë Lajme
​Harry dhe Meghan presin fëmijën e parë 10-15-2018 10:04 Prishtinë Magazina
​7 të mira nga lëngu i limonit 10-15-2018 08:58 Prishtinë Shëndetësi
​Dita Botërore e Gruas Rurale 10-15-2018 08:27 Prishtinë Lajme
​400 mijë njerëz humbin jetën çdo vit nga ajri i ndotur i Evropës 10-15-2018 07:59 Prishtinë Lajme
​Në Kolorado dhe Wyoming bie 30 centimetra borë 10-14-2018 23:59 Denver Lajme
​Liga e Kombeve, Italia shijon fitoren e parë në grup 10-14-2018 23:42 Varshavë Sport
​Ushqimet që ju ndihmojnë të mposhtni aneminë 10-14-2018 23:12 Londër Shëndetësi
​Vitin e kaluar në aksidente në SHBA humbën jetën 37,133 njerëz 10-14-2018 23:02 Nju Jork Teknologji
​Hot në bikini 10-14-2018 22:54 Los Anxhelos Magazina
​Rrëzohet kamioni me emigrantë, 22 të vdekur 10-14-2018 22:45 Ankara Lajme
​Kujdes çfarë mbani – bizhuteritë përmbajnë gjithnjë e më shumë materiale toksike 10-14-2018 22:32 Los Anxhelos Shëndetësi
​Politiko: Pse po humbim betejën kundër lajmeve të rreme? 10-14-2018 22:01 Bruksel Lajme
​Facebook me opsion për fshirjen e mesazheve 10-14-2018 21:11 San Francisko Teknologji
​Sëmundjet e transmetueshme seksuale që mund t’i keni dhe nuk e dini 10-14-2018 20:21 Uashington Lajme
​Rihapet kalimi kufitar midis Jordanisë dhe Sirisë 10-14-2018 20:13 Damask Lajme
​Shtyp butonin e gabuar në F-16, shkatërron aeroplan në pistë (Foto) 10-14-2018 20:05 Bruksel Lajme
​Zhdukja e gazetarit, sauditët kundërshtojnë ‘kërcënimet’ 10-14-2018 19:27 Riad Lajme
​Përplaset në Zvicër autobusi me turistë gjermanë 10-14-2018 18:57 Lugano Lajme
​Zgjedhjet në Bavari, Merkel pëson humbje të rëndë 10-14-2018 18:33 Munih Lajme
​City i ofron Messi pagë trefish më të madhe 10-14-2018 17:52 Mançester Sport
​Zbulohet ‘vrasësi’ i seksit në shtëpi 10-14-2018 17:44 Londër Magazina
​BMW zbulon SUV-in e tij më të madh në nëntor? (Foto) 10-14-2018 17:41 Shtutgart Teknologji
​Familja e Princit të ndjerë ia ndalon Trump të përdorë këngët e tij 10-14-2018 17:30 Los Anxhelos Magazina
​Mercedes paraqet modelet e reja E300e dhe E300de 10-14-2018 17:25 Munih Teknologji
​Samsung Chromebook Plus V2 vjen me lidhje LTE 10-14-2018 17:03 Seul Teknologji
​Dhjetë ushqimet që ruajnë shëndetin e meshkujve 10-14-2018 17:00 Londër Shëndetësi
​Ministrat e BE-së do të mbështesin sanksionet e reja kundër Rusisë 10-14-2018 16:57 Moskë/Londër Lajme
​A1 i ri është Audi e dytë e prodhuar në Spanjë (Foto) 10-14-2018 16:48 Madrid Teknologji
​Uragani Leslie lë 300,000 familje pa energji elektrike (Video) 10-14-2018 16:39 Lisbonë/Madrid Lajme
​Adriana Lima në paraqitje të pazakontë në Nju Jork (Foto) 10-14-2018 16:30 Nju Jork Magazina
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!