Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Barazojnë Ronaldo - Spanja 06-15-2018 21:59 Prishtinë Lajme
​Hetrik nga Ronaldo 06-15-2018 21:48 Prishtinë Lajme
Spanja përmbysë rezultatin 06-15-2018 21:42 Prishtinë Lajme
​Pjesa e parë, derbi i vërtetë mes Portugalisë dhe Spanjës 06-15-2018 20:49 Prishtinë Lajme
​Një e vrarë dhe katër të plagosur nga një sulm me thikë 06-15-2018 20:42 Prishtinë Lajme
​Barazon Spanja 06-15-2018 20:27 Prishtinë Lajme
​Shënon Ronaldo 06-15-2018 20:07 Prishtinë Lajme
Fillon derbi Portugali – Spanjë 06-15-2018 19:58 Prishtinë Lajme
Portugalia – Spanja, formacionet zyrtare (Foto) 06-15-2018 19:16 Prishtinë Lajme
Hahn: Ballkani Perëndimor duhet të përgatitet mirë për t'iu bashkuar BE-së 06-15-2018 18:38 Prishtinë Lajme
​Shpërthime në tubacionet e gazit në Kansas dhe Oklahoma 06-15-2018 18:02 Prishtinë Lajme
​Pjesa e parë, Maroku – Irani pa gola 06-15-2018 17:48 Prishtinë Lajme
Ronaldo pranon të paguajë 18.8 milionë euro për t’iu shmangur burgut 06-15-2018 17:42 Prishtinë Lajme
​Merkel: Gjermania mbështet shpenzimet 2% për mbrojtje 06-15-2018 17:35 Prishtinë Lajme
​BE i përgjigjet Trump për tarifat e reja 06-15-2018 17:33 Prishtinë Lajme
​India po përballet me krizën më të madhe të ujit ndonjëherë 06-15-2018 17:28 Prishtinë Lajme
​Uruguai fiton në fund ndaj Egjiptit 06-15-2018 17:09 Prishtinë Lajme
​Kriza me emigrantët në Gjermani mund të rrëzojë Merkelin 06-15-2018 16:19 Prishtinë Lajme
​Në Spanjë u shkatërrua rrjeti që trafikonte shqiptarë në Angli 06-15-2018 15:40 Prishtinë Lajme
​Kriza me emigrantët në Francë: fëmijët u lanë pa ushqim 06-15-2018 15:21 Prishtinë Lajme
​Parlamenti gjerman zgjat misionin ushtarak në Mesdhe 06-14-2018 23:37 Prishtinë Lajme
​Trajneri i Egjiptit jep lajmin e mirë: Salah luan ndaj Uruguait 06-14-2018 23:30 Prishtinë Lajme
​Pacolli paralajmëron krijimin e zonës ekonomike japoneze në Kosovë 06-14-2018 23:20 Prishtinë Lajme
Vajzat e mbuluara dhe të zbuluara të Botërorit (Foto) 06-14-2018 23:05 Prishtinë Lajme
​Lagarde: Në një luftë tregtare nuk ka fitues 06-14-2018 22:56 Prishtinë Lajme
​Emigracioni dhe terrorizmi, shqetësimi më i madh i BE-së 06-14-2018 22:14 Prishtinë Lajme
​Julen Lopetegui sot u prezantua te Reali 06-14-2018 20:57 Prishtinë Lajme
​Truri me orë numëron sekondat mbrapsht për të rënë në gjumë 06-14-2018 20:55 Dallas Shëndetësi
​Vitamina D ul rrezikun nga kanceri 06-14-2018 20:20 Los Anxhelos Shëndetësi
​BE do të vendosë doganën ndaj prodhimeve të SHBA-së 06-14-2018 19:53 Bruksel Ekonomi
​Mourinho ka prognozë befasuese për Kroacinë 06-14-2018 19:45 Moskë Sport
​Pensionistët francezë protestojnë kundër taksave të larta 06-14-2018 19:37 Prishtinë Lajme
​Kina kërcënon SHBA: Do t’i anulojmë të gjitha 06-14-2018 19:33 Pekin Ekonomi
Tre të vdekur në një takim elektoral në Turqi 06-14-2018 19:07 Prishtinë Lajme
​ECB ul vlerësimin e rritjes së GDP-së në eurozonë për 2018 06-14-2018 19:04 Bruksel Ekonomi
​Rusia mposht pa probleme Arabinë Saudite 06-14-2018 18:56 Moskë Sport
​Rikuperohet bitcoin 06-14-2018 18:50 Londër Teknologji
Goli i radhës në ndeshjen Rusi – Arabi Saudite 06-14-2018 18:39 Prishtinë Sport
​OAK shpreh shqetësim për kufizimet e AKP-së në raport me bizneset 06-14-2018 18:37 Prishtinë Lajme
Dashuria e nënës ndikon në madhësinë e trurit të fëmijës 06-14-2018 18:20 Londër Shëndetësi
​Klubi nga Bundesliga ofron 30 milionë euro për Strakoshën 06-14-2018 18:12 Berlin Sport
Kur fillojmë të kujtojmë ngjarjet nga jeta? 06-14-2018 18:11 Los Anxhelos Shëndetësi
​Gruaja padit aktorin”: Më goditi me organ në fytyrë 06-14-2018 18:00 Las Vegas Magazina
​Pjesa e parë, Rusi-Arabi Saudite 2:0 06-14-2018 17:48 Moskë Sport
Shënohet goli i dytë në ndeshjen Rusia - Arabia Saudite 06-14-2018 17:48 Prishtinë Sport
​Skandali dizel, Mercedes tërheq edhe 774.000 vetura 06-14-2018 17:26 Shtutgart Teknologji
Rusia kalon në epërsi 06-14-2018 17:17 Prishtinë Sport
​Emri, Qeveria pritet të miratojë marrëveshjen me Greqinë 06-14-2018 17:14 Shkup Lajme
Fillon Kampionati Botëror 06-14-2018 17:10 Prishtinë Sport
​Mercedes Sedan arrin në Evropë (Foto/Video) 06-14-2018 17:10 Shtutgart Teknologji
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!