Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Shokon nazisiti: Racizimi është idiotësi, jam homoseksual me prejardhje hebreje 10-18-2017 10:04 Prishtinë Lajme
Rrëfen Witherspoon: Edhe unë kam qenë viktimë e abuzimit seksual 10-18-2017 09:46 Prishtinë Lajme
​“Napoli në mesin e më të mirëve në botë” 10-18-2017 09:25 Sport
Hazard tregon se kush duhet ta fitojë Topin e Artë 10-18-2017 09:11 Sport
Allegri: Do t’i rikuperojmë gabimet, sfida me Sportingun deçizive 10-18-2017 09:01 Sport
​Ushqimet që mbajnë mjekun larg 10-18-2017 08:58 Prishtinë Lajme
Valverde: Të gjithë e dimë se kush është numër një 10-18-2017 08:40 Sport
​Ylli i Game of Thrones akuzon Weinstein për ngacmim seksual 10-18-2017 08:24 Prishtinë Lajme
​Nis në Pekin Kongresi i Partisë Komuniste i Kinës 10-18-2017 08:10 Prishtinë Lajme
​Norvegjia dhe Irani me marrëveshje 2,5 miliardë eurosh 10-17-2017 23:52 Prishtinë Lajme
​Londra dhe BE akuza të ndërsjella për Brexit 10-17-2017 23:34 Prishtinë Lajme
​Spektakël pa fitues mes Realit dhe Tottenhamit 10-17-2017 22:45 Prishtinë Lajme
​Trump përshëndet përparimin e shtetit grek në ekonomi 10-17-2017 22:37 Prishtinë Lajme
​Erdogan në vizitën e parë në një vend të BE-së që nga tentim grusht-shteti 10-17-2017 22:32 Prishtinë Lajme
Irani: Nuk ka kushte për marrëveshjen bërthamore 10-17-2017 22:12 Prishtinë Lajme
​Njerëzit që vdesin i dëshirojnë këto pesë gjëra 10-17-2017 22:03 Prishtinë Shëndetësi
​Bjork akuzon Fon Trir për ngacmim seksual 10-17-2017 21:48 Rejkjavik Magazina
​Blake Lively zbulon arsyen pse lidhja e saj me Ryan është e fuqishme 10-17-2017 20:56 Los Anxhelos Magazina
​Shkencëtarët kanë një këshillë për ata që punojnë tepër 10-17-2017 20:06 Çikago Teknologji
​Arrestime në Francë, planifikohej vrasja e politikanëve 10-17-2017 19:48 Paris Lajme
​Kuvajti shfuqizon ligjin për testet e detyrueshme të ADN-së 10-17-2017 19:19 Prishtinë Lajme
​Jennifer Lawrence: Kështu më çnjerëzuan 10-17-2017 19:04 Prishtinë Magazina
​Pamje mahnitëse të shpërthimit në hapësirë (Foto) 10-17-2017 18:50 Prishtinë Teknologji
Leicester shkarkon trajnerin 10-17-2017 18:39 Sport
Mos ushtroni shumë, pasi do të prekeni nga kjo sëmundje 10-17-2017 18:37 Londër Shëndetësi
Sulme vetëvrasëse në Afganistan, 74 të vrarë 10-17-2017 18:30 Prishtinë Lajme
​Sulm me bombë, plagosën 12 policë 10-17-2017 18:14 Prishtinë Lajme
​Pse të jesh i stresuar është njësoj sikur të hani ushqim të pashëndetshëm 10-17-2017 18:09 Prishtinë Shëndetësi
​Si të tejkaloni simptomat e viruseve përmes ushqimeve 10-17-2017 17:46 Prishtinë Shëndetësi
​Pse meshkujt iu ikin kontrolleve dhe barnave? 10-17-2017 17:35 Prishtinë Shëndetësi
​Taylor Swift xhiron spot në Londër 10-17-2017 17:24 Londër Magazina
Chiellini: Në mars do të jemi aty ku duam 10-17-2017 16:37 Sport
​Wi-Fi nuk është më i sigurt- thyhet protokolli WPA2 10-17-2017 16:29 Prishtinë Teknologji
​Prezantohet zyrtarisht Qualcomm Snapdragon 636 10-17-2017 16:13 Prishtinë Teknologji
​Google përmirëson sigurinë e përdoruesve 10-17-2017 16:06 Prishtinë Teknologji
Liga e Kampioneve, Formacionet e mundshme për ndeshjet e sontme 10-17-2017 16:02 Sport
​Kanye West shton peshë, reagon Kim 10-17-2017 15:54 Los Anxhelos Magazina
​Askush nuk e ka ditur 10-17-2017 15:45 Prishtinë Magazina
Milani kushtëzon Montellan: Duhet të fitosh tri ndeshjet e ardhshme 10-17-2017 15:43 Sport
​Letërsia paguhet 10-17-2017 15:37 Los Anxhelos Magazina
​Galeria: BMW X3 për 2018 (Foto) 10-17-2017 15:26 Frankfurt Teknologji
Fernandinho: Napoli luan futbollin më të bukur në Evropë 10-17-2017 15:15 Sport
​Mësohet data e prezantimit të Audi A7 Sportback 10-17-2017 15:10 Los Anxhelos Teknologji
​Apple krijon lapsin e ri për vizatim në ekran 10-17-2017 14:57 Kupertino Teknologji
Milito krahason Icardin me Crespon 10-17-2017 14:53 Sport
​Pije, dielli, Meksiko 10-17-2017 14:43 Meksiko Siti Magazina
​Gjërat e çuditshme që mund t'i ndodhin gjoksit 10-17-2017 14:36 Prishtinë Shëndetësi
Pochettino i lumtur që yjet e rinj të skuadrës së tij do të luajnë kundër Real Madridit 10-17-2017 14:29 Sport
​Pse Josh Hartnett braktisi Hollywood-in në maje të famës? 10-17-2017 14:10 Los Anxhelos Magazina
​Hollywoodi i kthen shpinën producentit Weinstein 10-17-2017 13:07 Magazina
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!