Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Çaj oriental për pastrimin e organizmit 12-12-2017 13:50 Prishtinë Shëndetësi
​Brad nuk ofroi miliona për ndarje nga Jolie 12-12-2017 13:48 Los Anxhelos Magazina
​Vendosni limon në dhomën e fjetjes dhe përmirësoni disponimin 12-12-2017 13:46 Prishtinë Shëndetësi
​Fergie tregon pse pranoi të fliste për përdorimin e drogës 12-12-2017 13:43 Los Anxhelos Magazina
​10 ushqimet më të mira dhe të çuditshme që duhet provuar 12-12-2017 13:36 Prishtinë Shëndetësi
​Pica mund t’ju bëjë më produktiv në punë? 12-12-2017 13:20 Tel Aviv Shëndetësi
​Çdo gjë që duhet të dini për kafen espresso 12-12-2017 13:17 Prishtinë Shëndetësi
​Sofia fatlume 12-12-2017 13:14 Los Anxhelos Magazina
​Këtë superushqim të vogël duhet përfshirë në dietën tuaj 12-12-2017 13:11 Prishtinë Shëndetësi
​Largohet nga skena për shkak të shtatzënisë? (Foto) 12-12-2017 13:08 Prishtinë Magazina
​Çfarë e bën një foshnje të qeshë? 12-12-2017 13:06 Prishtinë Shëndetësi
​Model S karavan arrin në pranverë 12-12-2017 13:04 San Francisko Teknologji
​Rakitiç: Ronaldo fantastik, por Messi është më i miri i historisë 12-12-2017 12:58 Sport
​Nafta mbi 65 dollarë, për herë të parë nga viti 2015 12-12-2017 12:49 Londër Ekonomi
Van Gaal: Dortmundi është një klub i vogël 12-12-2017 12:46 Sport
​Masa të rrepta sigurie për samitin e liderëve botërorë 12-12-2017 12:45 Paris Lajme
Zidane: Ta fitojmë Kupën e Botës për klube 12-12-2017 12:22 Sport
​Vitin e ardhshëm vijnë tre iPhone të ri? 12-12-2017 12:13 Kupertino Teknologji
Warriors dhe Rockets nuk kanë të ndalur 12-12-2017 12:02 Sport
Shpërthim i fuqishëm në kufirin mes Austrisë dhe Sllovakisë 12-12-2017 11:37 Botë
​Arilena Ara surprizon fansat për festat e fundvitit 12-12-2017 11:20 Prishtinë Lajme
​Shpërthim i fuqishëm në Austri, raportohet për të vdekur dhe të plagosur 12-12-2017 11:15 Prishtinë Lajme
Allegri: Tottenham, skuadër më lojtarë të talentuar, por Juve triumfon 12-12-2017 10:29 Sport
​Sanksionet ndaj Koresë së Veriut me pasoja për 13 milionë civilë gjatë dimrit 12-12-2017 10:28 Prishtinë Lajme
Le Drian: Parisi kundërshton një bosht iranian në Lindjen e Mesme 12-12-2017 10:18 Botë
​Era shkakton shumë dëme në Austri 12-12-2017 10:07 Botë
​Sulmuesi në metronë e New York-ut thotë se u frymëzua nga ISIS-i 12-12-2017 09:23 Prishtinë Lajme
Sulmuesi në New York, taksisti që vet bëri bombën 12-12-2017 09:05 Botë
Donnarumma mbetet objektiv i PSG-së 12-12-2017 09:01 Sport
Crespo: Icardi nuk ka arsye te transferohet te Reali 12-12-2017 08:33 Sport
​Milik i gatshëm për lojë në muajin shkurt 12-11-2017 23:50 Prishtinë Lajme
​Bie nga ndërtesa 62 katshe, derisa bënte akrobacione (Video) 12-11-2017 23:48 Prishtinë Lajme
​Putini dhe Erdogani paralajmërojnë kundër tensioneve në Lindjen e Mesme 12-11-2017 23:32 Prishtinë Lajme
​Trump lejon fillimin e përgatitjeve për misionet njerëzore në Hënë dhe Mars 12-11-2017 23:27 Prishtinë Lajme
​Batshuayi mund të largohet në janar nga Chelsea 12-11-2017 22:09 Prishtinë Lajme
​Ekonomitë evropiane kritikojnë reformën amerikane mbi taksat 12-11-2017 22:03 Prishtinë Lajme
​Vendet e BE-së rrisin bashkëpunim ushtarak 12-11-2017 21:58 Prishtinë Lajme
​Valverde: Një short i vështirë për ne 12-11-2017 20:02 Prishtinë Lajme
​Buffon ndërron mendje, mund të luajë edhe për një vit 12-11-2017 19:37 Prishtinë Lajme
​Katër të plagosur nga sulmi në Nju Jork 12-11-2017 18:55 Prishtinë Lajme
​BE: Zgjidhja mes Izraelit dhe Palestinës, ekzistenca e dy shteteve 12-11-2017 18:23 Prishtinë Lajme
​Bora në Evropë shkakton kaos të transportit 12-11-2017 16:27 Prishtinë Lajme
​Washingtoni, Seuli dhe Tokio fillojnë manovrat e përbashkëta ushtarake 12-11-2017 16:20 Prishtinë Lajme
Aloe vera bima e përfitimeve mjekësore 12-11-2017 14:54 Prishtinë Lajme
​Pas 35 vitesh Arabia Saudite autorizon hapjen e kinemave 12-11-2017 14:01 Prishtinë Lajme
​Shpërthim në stacionin e autobusëve në Manhattan 12-11-2017 13:58 Prishtinë Lajme
​Përfitimet e jashtëzakonshme shëndetësore nga shpargu 12-11-2017 13:19 Prishtinë Lajme
Shorti i Ligës së Kampionëve, Real-PSG dhe Chelsea-Barcelona 12-11-2017 12:25 Sport
​Giroud konsideron largimin nga Arsenali në janar 12-11-2017 12:23 Sport
​Putin urdhëron tërheqjen e trupave ruse nga Siria 12-11-2017 12:22 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!