Botë

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
Sanchez ka harruar të shënoj gol 09-25-2018 13:38 Prishtinë Sport
Ushqimet që luftojnë kancerin 09-25-2018 13:36 Londër Shëndetësi
​Politikanët kërkojnë që Bundesliga e Austrisë të kthehet në kanalet publike 09-25-2018 13:32 Vjenë Sport
​Rossi bie në testin antidoping, rrezikon 12 muaj pezullim 09-25-2018 13:28 Romë Sport
​Vajza më e bukur në botë sot është pjesë e Javës së Modës (foto) 09-25-2018 13:21 Prishtinë Magazina
Ja sa para fiton Modric nga futbolli 09-25-2018 13:20 Prishtinë Sport
Pogba ritkhehet tek Juventusi 09-25-2018 13:16 Prishtinë Sport
Akuza nga FIFA: Messi dhe Ronaldo kanë diskredituar futbollin 09-25-2018 12:59 Prishtinë Sport
​Rusia i kundërpërgjigjet SHBA-së për dërgimin e sistemit S-300 në Siri 09-25-2018 12:50 Moskë Lajme
Dani Alves: FIFA bëri padrejtësi në ndarjen e çmimeve 09-25-2018 12:50 Prishtinë Sport
Modric: Kurrë nuk e kam parë veten larg nga Real Madridi 09-25-2018 12:46 Prishtinë Sport
Conte mund të rikthehet në Serie A te ky klub 09-25-2018 12:36 Prishtinë Sport
UEFA heton financat e klubeve, rrezikon PSG-ja 09-25-2018 12:31 Prishtinë Sport
De Biasi afër marrëveshjes me kombëtaren e Armenisë 09-25-2018 12:24 Prishtinë Sport
​Një foshnje në OKB! Rasti historik i kryeministres neozelandeze 09-25-2018 12:23 Magazina
​Franca nuk do të pranojë emigrantët e anijes Aquarius 09-25-2018 12:18 Paris Lajme
​Mbipesha do të shkaktojë kancerin te gratë, më shumë se duhani 09-25-2018 12:11 Prishtinë Shëndetësi
​Garda Revolucionare e Iranit kërcënon Emiratet dhe Arabinë Saudite 09-25-2018 12:11 Teheran Lajme
​Erdogan në darkën te Steinmeier, Merkel refuzon ftesën 09-25-2018 12:05 Berlin Lajme
Ramos: Modriq e ka merituar çmimin e lojtarit më të mirë nga FIFA 09-25-2018 11:42 Prishtinë Sport
​“Brexit”, plani i May mbështetet nga kabineti qeveritar 09-25-2018 10:06 Prishtinë Lajme
Miqësorja Brazil-Argjentinë humb shkëlqimin, konfirmohet mungesa e Messit 09-25-2018 09:08 Prishtinë Sport
Libia: Shpresë për një jetë normale 09-25-2018 08:17 Prishtinë Lajme
​Gabimet më të zakonshme që i bëni në mëngjes 09-25-2018 07:44 Prishtinë Shëndetësi
Trump: Shumë shpejt një samit i dytë me Korenë e Veriut 09-24-2018 23:25 Prishtinë Lajme
​Luka Modriç futbollisti më i mirë në botë 09-24-2018 22:40 Prishtinë Lajme
Trump: Kim Jong Un ka qenë shumë i hapur dhe i jashtëzakonshëm 09-24-2018 22:29 Prishtinë Lajme
​Karius: Ramos nuk më ka kërkuar kurrë falje pas bërrylit që më dha 09-24-2018 21:04 Prishtinë Lajme
​Bolton: Nuk kërkojmë ndryshimin e regjimit në Iran 09-24-2018 21:01 Prishtinë Lajme
​Në SHBA gjendet një gjarpër me dy koka 09-24-2018 19:45 Uashington Shëndetësi
​E çuditshme, Spalletti dënohet me një ndeshje pasi festoi golin e skuadrës së tij 09-24-2018 19:29 Prishtinë Lajme
​Gjermania do t’i shesë një dron Kanadasë, por ai nuk mund të fluturojë 09-24-2018 19:23 Berlin Teknologji
​Gjenden mbetjet e një anijeje 400-vjeçare 09-24-2018 19:10 Lisbonë Teknologji
Këngëtarja për herë të parë në publik pas mbidozës me heroinë (Foto) 09-24-2018 18:54 Los Anxhelos Magazina
​Sarri kritikon orarin e ngjeshur të Premier Ligës 09-24-2018 18:24 Prishtinë Lajme
​Bolton: Moska të shqyrtojë vendimin për dërgimin e S-300 për Sirinë 09-24-2018 18:17 Uashington Lajme
​Trump: Bota ka ndryshuar për një vit 09-24-2018 18:11 Uashington Lajme
​Grumbulli i lakuriqëve ndërpret punën në aeroportin e Vjenës 09-24-2018 16:01 Vjenë Teknologji
Volvo heq dorë nga prodhimi i kamionëve në Iran 09-24-2018 15:55 Stokholm Teknologji
​Lundron 49 ditë i vetëm në oqean, lutej të shpëtonte nga peshkaqenët 09-24-2018 14:43 Xhakarta Magazina
​Griezmann tregon cili ishte vendimi më i vështirë për të në karrierë 09-24-2018 14:24 Sport
​Gattuso i dëshpëruar pas barazimit me Atalantan 09-24-2018 14:20 Sport
​Klopp e dëshiron Gotzen te Liverpooli 09-24-2018 14:18 Sport
​Edhe Perez kundërshton që La Liga të luhet në SHBA 09-24-2018 14:09 Madrid Sport
​Pogba fajëson Mourinhon: Duhet të sulmojmë më shumë 09-24-2018 13:52 Sport
​Nëse këto simptoma, atëherë vuani nga kjo sëmundje e rrezikshme 09-24-2018 13:50 Londër Shëndetësi
​Kriza e Romës, Di Francesco rrezikon shkarkimin 09-24-2018 13:49 Sport
​Kjo është arsyeja pse uji i gazuar është zgjidhje e shkëlqyeshme për organizmin 09-24-2018 13:41 Londër Shëndetësi
Adoleshenti mbijetoi për 49 ditë i vetëm në det 09-24-2018 13:04 Prishtinë Lajme
​Kur përzihet shkenca: Këshillohet seks për herë të dytë pas tri orësh 09-24-2018 13:04 Pekin Magazina
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!