Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Tuberkulozi mund të çrrënjoset me fonde më të mira 03-26-2019 19:39 Gjenevë Shëndetësi
​El Capo kërkon gjykim të ri 03-26-2019 19:21 Prishtinë Lajme
​Automjetet në BE së shpejti duhet të kenë pajisje shtesë së sigurisë 03-26-2019 19:20 Bruksel Teknologji
​Mesiq tregon a do të kandidojë për president të Kroacisë 03-26-2019 19:03 Zagreb Lajme
​Paralajmërimi i Tahirit: Nuk është e kollajtë të jem unë kurban 03-26-2019 18:55 Prishtinë Lajme
​Maqedonia e Veriut mposht Shqipërinë U19 03-26-2019 18:43 Prishtinë Lajme
​“Batajnica 744: E vërteta e varrosur” 03-26-2019 18:34 Beograd Lajme
​Nuk ka marrëveshje për armëpushim, Izraeli gati për sulme të reja 03-26-2019 18:15 Tel Aviv Lajme
​SHBA: Turqia do të mbetet në programin F-35, por me një kusht 03-26-2019 18:04 Uashington Teknologji
​Kërcënohet me jetë një mjek në Spitalin e Gjakovës 03-26-2019 17:57 Prishtinë Shëndetësi
​Veseli: Zhvillimi ekonomik arrihet përmes ndërmarrjeve prodhuese 03-26-2019 17:49 Mitrovicë Ekonomi
​Aksion ndaj shitësve dhe blerësve në "Dark Web" 03-26-2019 17:38 Hagë Teknologji
​Jahjaga udhëheqëse e Këshillit organizativ për 20-vjetorin e ndërhyrjes së NATO-s 03-26-2019 17:34 Prishtinë Lajme
​Samsung Galaxy A70 vjen me kamerë të trefishtë 03-26-2019 17:26 Seul Teknologji
​Në prill përzgjedhja e ndërtuesit të TC “Kosova e Re” 03-26-2019 17:17 Prishtinë Ekonomi
​Kosova bëhet me ekspertë të licencuar të forenzikës financiare 03-26-2019 17:06 Prishtinë Lajme
​Presidenti heq dorë nga pretendimet e tij, 2 anëtarë për VV dhe LDK në KQZ 03-26-2019 16:58 Prishtinë Lajme
E përzuri Milani, Mirabelli pranë Bologna-s 03-26-2019 16:51 Prishtinë Sport
​Vizat, Haradinaj: Është bërë zor t’iu besohet evropianëve 03-26-2019 16:49 Prishtinë Lajme
​Në Podujevë nis ushtrimi treditor “Skifteri 03” 03-26-2019 16:33 Podujevë Siguri
​Shqipëria mbështet Kosovën në fushën e gjyqësorit 03-26-2019 16:26 Prishtinë Lajme
Këto janë ndeshjet e sotme në eliminatoret e Euro 2020 03-26-2019 16:21 Prishtinë Sport
​Simiq: Bashkë me Vuçiq do të luftojmë për secilin serb në Kosovë 03-26-2019 16:18 Prishtinë Lajme
​Stoltenberg: Bombardimet ishin të drejta 03-26-2019 16:07 Bruksel Lajme
​Zotohen për progres të përbashkët në fushën e gjyqësorit 03-26-2019 16:01 Prishtinë Lajme
Shqipëria U-19 pëson humbje përballë Maqedonisë 03-26-2019 15:59 Prishtinë Sport
​Haradinaj homazhe te pllaka përkujtimore për viktimat e familjes Berisha 03-26-2019 15:55 Suharekë Lajme
​Alessandra Ambrosio shkrin plazhin 03-26-2019 15:41 Brazilia Magazina
Inter dështon sërish, Rakitic afër rinovimit me Barcelonën 03-26-2019 15:36 Prishtinë Sport
​MASHT mirëpret aprovimin e koncept-dokumentit për AKA 03-26-2019 15:35 Prishtinë Lajme
​Haradinaj flet rreth shkarkimit të zëvendësministres serbe 03-26-2019 15:29 Prishtinë Lajme
Alanis Morissette së shpejti nënë për herë të tretë 03-26-2019 15:20 Los Anxhelos Magazina
​PE miratoi reformat e të drejtave të autorit në internet 03-26-2019 15:13 Strasburg Lajme
​Në prill përzgjedhja e ndërtuesit të Kosova e Re 03-26-2019 15:06 Prishtinë Ekonomi
Zidane bisedime me Mbappe, në marrëveshje përfshihet ‘ylli’ i Realit 03-26-2019 15:02 Prishtinë Sport
U tërhoq shorti për gjysmëfinale të Kupës së Kosovës 03-26-2019 14:57 Prishtinë Sport
​Tahiri-Gjonaj diskutojnë për reformat në gjyqësor 03-26-2019 14:55 Prishtinë Lajme
Edhe pas 20 vitesh, Krusha kërkon drejtësi 03-26-2019 14:55 Prishtinë Lajme
​KDI: Vonesa dhe përçarje në Kuvend për çështjen e dialogut gjatë vitit 2018 03-26-2019 14:48 Prishtinë Lajme
Luis Enrique braktis Spanjën, niset drejt familjes së tij 03-26-2019 14:43 Prishtinë Sport
​Diskutohet për bashkëpunimin në fushën e aftësisë së kufizuar 03-26-2019 14:41 Prishtinë Lajme
​FSK nis punën për çminimin e zonave me mjete eksplozive 03-26-2019 14:36 Prishtinë Siguri
Interi dhe Milani marrin vendimin për ndërtim të stadiumit të ri 03-26-2019 14:36 Prishtinë Sport
​Banka Botërore do të mbështesë zhvillimin e bujqësisë në Kosovë 03-26-2019 14:32 Uashington Botë
​Përdhunimet gjatë luftës në Kosovë, “Politico”: Asnjë nuk u dënua 03-26-2019 14:32 Prishtinë Lajme
​Qeveria e Kosovës aprovoi projektligjin për ndalimin e lojërave të fatit 03-26-2019 14:20 Prishtinë Lajme
Përkujtohen dëshmorët Meha, Qorraj, Lushtaku e Kodra 03-26-2019 14:20 Prishtinë Lajme
Hysaj kërkon trajner italian për Shqipërinë ​ 03-26-2019 14:06 Prishtinë Sport
BE-ja është në anën e Kosovës, mos i prishni marrëdhëniet, porosit Kapitanoviq 03-26-2019 13:51 Prishtinë Lajme
​Lituanezi vodhi mbi 100 milionë dollarë nga Google dhe Facebook 03-26-2019 13:42 Teknologji
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!