Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Emigranti që pastron shkallët e Muzeut të Krujës (Video) 10-21-2018 08:41 Prishtinë Nacionale
​Marihuana në Kosovë 10-21-2018 08:26 Prishtinë Siguri
​Maratona e parë ndërkombëtare në Shqipëri para 7 viteve 10-21-2018 07:38 Prishtinë Sport
​Llamba elektrike ndriçuese nis suksesin para 139 viteve 10-21-2018 07:22 Prishtinë Teknologji
​Sot përfundon Kampionati i Kosovës në automobilizëm 10-21-2018 07:19 Prishtinë Sport
​Ngjarjet e datës 21 tetor 10-21-2018 07:18 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
​Ja si duket lumi Drenica në Komoran (Foto) 10-21-2018 00:00 Prishtinë Lajme
​Klubi “Sharri” fiton 26 medalje në “Tetova open 2018” 10-20-2018 23:55 Prishtinë Lajme
​Arrestohet zëvendësministri i Zhvillimit Rajonal 10-20-2018 23:28 Prishtinë Lajme
​Barcelona u kthehet fitoreve, rimerr kreun e tabelës 10-20-2018 23:09 Prishtinë Lajme
​Të martën tërhiqet çmimi më i madh në historinë e Lotarisë Amerikane 10-20-2018 22:54 Prishtinë Lajme
​Barcelona po e shkatërron Sevillan 10-20-2018 21:44 Prishtinë Lajme
Le Drijan: Franca dënon vrasjen e gazetarit saudit, kërkon hetime të gjera 10-20-2018 21:03 Prishtinë Lajme
​Werder Bremen vazhdon me paraqitje të mira 10-20-2018 20:39 Prishtinë Lajme
​Liverpool shënon fitore 10-20-2018 20:31 Prishtinë Lajme
​Atletico Madrid arrin vetëm barazim 10-20-2018 20:22 Prishtinë Lajme
​Nesër përfundon Kampionati i Kosovës në automobilizëm për vitin 2018 10-20-2018 20:06 Prishtinë Lajme
​Genoa ndal Juventusin 10-20-2018 19:59 Prishtinë Lajme
​Në Ferizaj konfiskohen produkte kozmetike dhe veshmbathje 10-20-2018 19:45 Prishtinë Lajme
​Beqiri: LDK është e gatshme për zgjedhje nacionale 10-20-2018 19:36 Prishtinë Lajme
​Ronaldo kalon Juventusin në epërsi (Video) 10-20-2018 18:39 Prishtinë Lajme
​Haradinaj flet rreth kërkesës turke për deportimin e gylenistëve 10-20-2018 18:28 Prishtinë Lajme
​Aksion kundër lojërave të paligjshme fatit në Dragash 10-20-2018 17:26 Prishtinë Siguri
​Limaj: Në Bruksel nuk diskutojmë jashtë asaj çka parasheh Kushtetuta e Kosovës  10-20-2018 17:15 Prishtinë Politikë
​Refuzohen 103 persona që pretendojnë se janë viktima të dhunës seksuale, rrëfehet një nga to 10-20-2018 16:29 Prishtinë Nacionale
​Hynë ilegalisht nga Serbia me një aparat ‘Pikado’ 10-20-2018 16:16 Prishtinë Siguri
​Të shtëna me armë në Pejë, një i arrestuar për tentim vrasje 10-20-2018 16:12 Prishtinë Politikë
​40 familje në nevojë do të zgjidhin çështjen e banimit në Malishevë 10-20-2018 16:03 Prishtinë Nacionale
​Limaj: Nuk ka marrëveshje me Serbinë pa zgjidhjen e temave të komplikuara 10-20-2018 15:55 Prishtinë Politikë
​Godet murin me veturë, lëndohen tre persona 10-20-2018 15:36 Prishtinë Siguri
​Rreth 1 milion e 200 mijë euro investohen për sheshin e Obiliqit 10-20-2018 15:30 Prishtinë Nacionale
​Arrestohet taksisti serb me lëndë narkotike 10-20-2018 15:19 Prishtinë Siguri
​Malisheva do të bëhet me qendër të banimit social 10-20-2018 14:46 Prishtinë Nacionale
​Maqedonia e Veriut, Shqipëria përgëzon votimin e nismës 10-20-2018 14:24 Prishtinë Lajme
​Në Skenderaj keqpërdoret seksualisht e mitura 10-20-2018 14:18 Prishtinë Siguri
​Në Skenderaj keqpërdoret seksualisht e mitura 10-20-2018 14:18 Prishtinë Siguri
​Pas afër një dekade, arrihet marrëveshja për bashkimin e komunitetit të Taekwondo-së në Kosovë 10-20-2018 14:12 Prishtinë Sport
​Mali i Velës, destinacion për turizmin e aventurës 10-20-2018 14:06 Prishtinë Lajme
247 të prekur nga kanceri i gjirit këtë vit, 2 meshkuj 10-20-2018 13:41 Prishtinë Lajme
​Digjet një shtëpi në Pejë 10-20-2018 13:15 Prishtinë Siguri
​Pinë helmin pasi rrahet nga bashkëshorti 10-20-2018 13:05 Prishtinë Siguri
​Vetaksident me traktor 10-20-2018 12:59 Prishtinë Siguri
​Protestojnë kundër ndërtimit të një ferme dhe antenës së telefonisë 10-20-2018 12:15 Prishtinë Siguri
​Lazim Destani kërkon siguri për investime në Kosovë 10-20-2018 12:09 Prishtinë Ekonomi
​KOSID: Nuk duhet të jetë në bordin e ZRRE-së ish menaxheri i KEDS-it 10-20-2018 12:03 Prishtinë Ekonomi
​Gjermania pro, Franca e Holanda ende kundër liberalizimit të vizave për Kosovën 10-20-2018 12:01 Prishtinë Politikë
​Policia gjen shpata, municion dhe dylbi, i dyshuari i mbante në dhomë 10-20-2018 11:28 Prishtinë Siguri
​Reagimet nga mediat e huaja për Maqedoninë 10-20-2018 11:04 Prishtinë Lajme
Shqipëria pjesë e ekskursioneve për adhuruesit e Ballkanit 10-20-2018 10:50 Prishtinë Lajme
​Turqia mbështet Kosovën për INTERPOL dhe shtimin e njohjeve 10-20-2018 10:33 Prishtinë Lajme
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!