Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Ngjarjet e datës 21 shkurt 02-20-2019 23:58 Prishtinë Lajme
​Basha nënshkruan djegien e mandatit 02-20-2019 23:52 Prishtinë Lajme
​Gjest i ulët nga Simeone 02-20-2019 23:26 Prishtinë Lajme
​Trump: Taksa të reja doganore për automjetet evropiane 02-20-2019 23:15 Prishtinë Lajme
​Atletico e mposht me meritë Juventusin 02-20-2019 23:04 Prishtinë Lajme
​Manchester City mposht Schalken 02-20-2019 22:59 Prishtinë Lajme
Gimenez dhe Godin heshtin Juventusin 02-20-2019 22:43 Prishtinë Lajme
​Schalke në epërsi, pa gola Atletiko - Juventusit 02-20-2019 22:12 Prishtinë Lajme
​Kontrollorët e Trafikut Ajror pezullojnë grevën e së premtes 02-20-2019 21:46 Prishtinë Lajme
​Prezantohen librat e Avni Deharit 02-20-2019 21:34 Prishtinë Lajme
​Manchester City kalon në avantazh 02-20-2019 21:27 Prishtinë Lajme
​Homazhe pranë varrit Selman Vojvodës, në 29 vjetorin e vrasjes 02-20-2019 21:21 Prishtinë Lajme
​39 shtete të SHBA-së në alarm nga stuhia e borës 02-20-2019 20:45 Prishtinë Lajme
​LVV: Trepçës duhet t'i kthehen investimet, minatorëve dinjiteti 02-20-2019 20:34 Prishtinë Lajme
​Veljanovski: Turp, unë kam qenë kryetar i Kuvendit për 10 vite 02-20-2019 20:13 Prishtinë Lajme
​Arabia Saudite do të lirojë 850 të burgosur 02-20-2019 19:52 Riad Lajme
​Bahtiri: Qyteti i Mitrovicës do të bashkohet së shpejti 02-20-2019 19:48 Prishtinë Lajme
​Arrat ulin rrezikun nga sëmundjet e zemrës për diabetikët 02-20-2019 19:37 Uashington Shëndetësi
​Anestezioni i limituar - i sigurt për trurin e foshnjave 02-20-2019 19:17 Boston Shëndetësi
​Trump i shkruan Zaevit: Vendi juaj do të zë vendin që i takon në Aleancën Veri-atlantike 02-20-2019 19:14 Prishtinë Lajme
​Bahtiri dorëzon peticionin te presidenti 02-20-2019 18:57 Mitrovicë Lajme
​Policia e Kosovës vazhdon kontrollin e transportit rrugor në vend 02-20-2019 18:53 Prishtinë Lajme
​Mungesa e kalciumit dëmton trurin dhe zemrën 02-20-2019 18:50 Prishtinë Shëndetësi
​Dëshironi të humbni peshë, thjesht ndizni televizorin 02-20-2019 18:37 Londër Shëndetësi
​NASA vihet në kërkim të UFO-ve 02-20-2019 18:28 Pasadena Teknologji
Për dhunën e shkaktuar në Kuvend, arrestohen ish-krerët e shtetit të Maqedonisë 02-20-2019 18:26 Prishtinë Lajme
​Huawei P30 Pro vjen me katër kamera në anën e pasme 02-20-2019 18:03 Pekin Teknologji
​Xiaomi Mi 9 SE telefoni i parë me çip Snapdragon 712 02-20-2019 17:59 Pekin Teknologji
​Gripi në Kosovë, trendi i rritjes më i ulët se vitin e kaluar 02-20-2019 17:54 Prishtinë Shëndetësi
​Macja, trashëgimtare e miliona dollarëve? 02-20-2019 17:37 Paris Magazina
​Protesta e opozitës, policia: Do të tentojnë të hyjnë me forcë në Parlament 02-20-2019 17:33 Tiranë Lajme
​Djegia e mandateve, Ruçi: Vetëvrasje politike 02-20-2019 17:28 Tiranë Lajme
​Vdiq dje, sot e shajnë 02-20-2019 17:25 Paris Magazina
​Shenjat e kancerit të veshkave 02-20-2019 17:14 Prishtinë Shëndetësi
Zbulohet shkaku i vdekjes së Karl Lagerfeld 02-20-2019 17:06 Los Anxhelos Magazina
​Përkujtohet greva e minatorëve që shkatërroi themelet e Jugosllavisë 02-20-2019 16:58 Mitrovicë Lajme
​Ish-gruaja e Charlie Sheen: Më tradhtoi në çdo hap 02-20-2019 16:48 Los Anxhelos Magazina
​Khloe Kardashian braktis të dashurin 02-20-2019 16:36 Los Anxhelos Magazina
​Protesta e opozitës, Kuvendi anulon seancën e së enjtes 02-20-2019 16:17 Tiranë Lajme
Hetimi ndaj avokatit Halilaj do të vazhdojë në procedurë të rregullt 02-20-2019 16:15 Prishtinë Siguri
​Arrestohet serbi, mbante armë me leje të Serbisë 02-20-2019 16:09 Pejë Siguri
Ja ku mendon ta përfundojë karrierën Shaqiri 02-20-2019 16:02 Prishtinë Sport
​Keqpërdor detyrën zyrtare, kërkohet paraburgim për inspektorin e ndërtimit 02-20-2019 16:02 Ferizaj Siguri
​Vjedhja grabitqare e bankës në Istog, ngrihet aktakuzë 02-20-2019 15:57 Pejë Siguri
​Haradinaj: Është marre si e kemi lënë Trepçën tash e 20 vjet 02-20-2019 15:52 Mitrovicë Ekonomi
Presidencialet, anulohet takimi Sela – Zaev 02-20-2019 15:45 Shkup Lajme
​Marrëveshja e Prespës, hidhet poshtë padia ndaj Zaevit dhe Dimitrovit 02-20-2019 15:42 Shkup Lajme
​Hoti: Rugova ishte kundër ndarjes territoriale të Kosovës 02-20-2019 15:36 Prishtinë Lajme
​MCC ofron bursa në vlerë 1 milion euro për vajzat kosovare 02-20-2019 15:30 Prishtinë Lajme
Nga Ozil te Sane, njihuni me 11 yjet që ka shitur Schalke 04 02-20-2019 15:26 Prishtinë Sport
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!