Lajme

 
 
Titulli Koha Vendi Sekcioni Video Audio Fotografitë Shkarko
​Për Gundogan dhe Boateng, Muller është çelësi i Gjermanisë 10-06-2015 18:13 Sport
​Haradinaj kërkon përkrahjen e gjakovarëve për proceset politike 10-06-2015 18:07 Gjakovë Politikë
​Nisin punimet për ujin e pijes në fshatin Pastasellë të Rahovecit 10-06-2015 17:57 Rahovec Lajme
​Në Guatemalë nga përmbytjet kanë vdekur 161 persona, ndërsa 300 zhduken 10-06-2015 17:52 Botë
Klopp në Liverpool plot spekulime: Prisni dhe shikoni ... 10-06-2015 17:34 Sport
​Princi Harry i mahnitur pas bamirësisë, e vlerëson edhe tek fëmijët 10-06-2015 17:29 Magazina
​U mbajt Dita e Shëndetësisë Austriako-Kosovare 2015 10-06-2015 17:15 Prishtinë Shëndetësi
​Mediat, rol të rëndësishëm në parandalimin e ekstremizmit 10-06-2015 17:05 Mitrovicë Nacionale
​Ambasadorja Viets: Zgjedhje të reja, harrojeni liberalizimin e vizave 10-06-2015 16:55 Prishtinë Nacionale
​Seanca e paradite, me dyer të hapura 10-06-2015 16:51 Elbasan Lajme
​Mjekët pa kufij: Bombardimi i spitalit në Kunduz- krim lufte 10-06-2015 16:42 Botë
​Ia merr 2 mijë euro për ta dërguar në Zvicër, e lë në Greqi 10-06-2015 16:29 Gjilan Siguri
Cafu: Kurrë mos e nënvlerësoni Brazilin 10-06-2015 16:17 Sport
​Çollaku takoi ambasadoren e Holandës dhe ambasadorin hungarez 10-06-2015 16:17 Prishtinë Nacionale
​Nesër bllokohen njësitet akademike të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” 10-06-2015 15:49 Prishtinë Lajme
​Mustafa: Fermerët kosovarë të përgatiten për tregun e BE-së 10-06-2015 15:33 Podujevë Nacionale
​Jahjaga kërkon anëtarësimin e Kosovës në KE-së 10-06-2015 15:27 Prishtinë Politikë
Kërkohet rritja e akcizës për importin e qumështit me yndyrë nga origjina bimore 10-06-2015 15:17 Prishtinë Ekonomi
​Rama: Demokratizimi i Shqipërisë dhe Pavarësia e Kosovës i dedikohen Amerikës 10-06-2015 14:34 Tiranë Lajme
​Riinvest rekomandon Qeverinë të inicioj Ligj mbi të Dhënat e Hapura 10-06-2015 14:29 Prishtinë Nacionale
Përdorimi i automjeteve zyrtare në ARKEP bëhet pa kontroll 10-06-2015 14:23 Prishtinë Ekonomi
​NATO – Stoltenberg: Shkelja e hapësirës ajrore turke nga Rusia nuk është aksident 10-06-2015 14:20 Bruksel Lajme
Ballist Morina: Do jem në stadium! 10-06-2015 14:02 Prishtinë Sport
​Çmimi Nobel për Fizikë i jepet një japonezi dhe një kanadezi për studimin e neutrinove 10-06-2015 13:57 Stokholm Lajme
​Ambasada gjermane në Tiranë: Deri në 9 tetor do të rikthehen 395 azilkërkues 10-06-2015 13:50 Tiranë Lajme
Nga java e ardhshme pritet të nisë puna në kardiokirurgji 10-06-2015 13:47 Prishtinë Shëndetësi
​Nga e mërkura mot me erë, shi dhe temperatura më të ulëta 10-06-2015 13:44 Prishtinë Lajme
Rama: E gjithë bota me sy kah ne 10-06-2015 13:39 Prishtinë Sport
​Falcao ka besim se Chelsea do të kthehet 10-06-2015 13:10 Angli Sport
​Kadastra e Prishtinës rrit shërbimet për qytetarët 10-06-2015 13:07 Prishtinë Lajme
Strategjia për parandalimin e ekstremizmit dhe radikalizmit me mangësi të shumta 10-06-2015 12:55 Prishtinë Siguri
​Haradinaj: Qeveria po mundohet të më zmbrapsë me shpifje 10-06-2015 12:49 Prishtinë Politikë
​Përfundon protesta, studentët bllokojnë nesër njësitë akademike 10-06-2015 12:46 Prishtinë Nacionale
​Bashkohen studentët: Kërcënojnë me bllokim të mësimit 10-06-2015 12:25 Prishtinë Nacionale
​Tensionohet protesta para Rektoratit 10-06-2015 12:00 Prishtinë Nacionale
​Mbi 20 mijë të punësuar në mini-fermat dhe qumështoret e Kosovës 10-06-2015 11:50 Prishtinë Ekonomi
​Vetëvendosje e gjuan sërish me vezë kryeministrin 10-06-2015 11:41 Prishtinë Nacionale
​Auditori paraqet parregullsitë në punën e ARKEP 10-06-2015 11:31 Prishtinë Nacionale
​Blic: Haradinaj i ka dhënë Jabllanoviqit 100.000 euro 10-06-2015 11:18 Beograd Lajme
​Veteranët: Procesi i aplikimit për pensionet sot është duke shkuar shumë më mirë 10-06-2015 11:10 Prishtinë Lajme
Indi, Merkel dhe Modi marrëveshje të shumta në fushën e teknologjisë 10-06-2015 11:03 Nju Delhi Nacionale
​Nasri nuk beson se do të luajë sërish për Francën 10-06-2015 10:53 Francë Sport
Mustafa kërkon mbështetjen e KE-së drejt integrimit në BE 10-06-2015 10:51 Prishtinë Politikë
​Çfarë thotë buzëkuqi i juaj për ju? 10-06-2015 10:40 Prishtinë Lajme
Rektori i UP-së i përgjigjet kërkesës për shkarkimin e tij 10-06-2015 10:20 Prishtinë Arsim
​Raiffeisen Bank ia merr 5% provizion për kthimin e monedhave të metalta në letër 10-06-2015 09:56 Prishtinë Ekonomi
Qeveria u mbyll dyert e ankesave bizneseve 10-06-2015 09:47 Prishtinë Ekonomi
​Policia aksion në Prishtinë për të kapur fajdexhinjtë 10-06-2015 09:19 Prishtinë Siguri
​Veteranët sërish bllokojnë hyrjen e Qeverisë 10-06-2015 09:11 Prishtinë Nacionale
Ngjarjet e datës 06 Tetor (Video) 10-06-2015 09:01 Prishtinë Njoftime dhe paralajmërime
 
 
 
 
Mbylle Fajlli nuk egziston ose ju nuk keni qasje ta shkarkoni atë. Ju lutemi kontaktojeni agjencionin!